Ankieta

Na jakim poziomie ma być rozegrana liga w tym sezonie?

Hall of Fame
Superstar

Poziom na którym zostanie rozegrana liga.

• 28 Odpowiedzi
  • 22662 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Zybi1986r

Poziom na którym zostanie rozegrana liga.
« dnia: 15 Października 2015, 10:04:15 »
Zapraszam do oddania głosu w ankiecie, oczywiście liczą się tylko glosy jawne, a sama ankieta potrwa do najbliższej soboty do godziny 20. Zmiana poziomu nie zmienia sliderów, a jedynie w przypadku Superstar zwiększa tolerancje oddania lepszego rzutu, ma to na celu zwiększenie liczby zdobywanych punktów, która teraz jest bardzo zaniżona.
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2015, 10:13:22 wysłana przez Zybi1986r »

*

KSGBOY

Odp: Poziom na którym zostanie rozegrana liga.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Października 2015, 10:13:38 »
Ja się wstrzymam od głosu jednak - za mało gram  ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2015, 10:54:05 wysłana przez KSGBOY »

*

bb1986pl

« Odpowiedź #2 dnia: 15 Października 2015, 10:30:02 »
Jaka zaniżona? Grałes wczoraj wieczorem spara po aktualnych sliderach? Ja wczoraj grałem dwie kwarty w lidze i dwie dla porównania s Hiszpanem friendly game na SIM i Superstar. Zdobycze sa takie same. Jak ktos ustawia slidery pod poziom HOF to sie pózniej nie zmienia na Superstar czy inny. No comment. Jak chcieliście grac na Superstar to trzeba było ustawiać wszystko od samego początku na superstar

*

bb1986pl

« Odpowiedź #3 dnia: 15 Października 2015, 10:32:28 »
Jaka zaniżona tolerancja ja mam w każdym meczu po grubo ponad 40 procent za trzy i dwa. I kazdy z kim gram tak ma! To co wy chcecie kończyć mecze przy 60-sieciu procentach? Jak chcecie mieć większe wyniki trzeba grac kwarty po 12 min a nie sztucznie pompować wyniki!!!!

*

Zybi1986r

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Października 2015, 10:36:42 »
Po co jakieś bulwersacje, po to jest ankieta, żeby się wszyscy wypowiedzieli, bo to nie jest liga 3-4 osób tylko 30. Postąpimy więc tak jak zadecyduje większość.

*

Cezar

« Odpowiedź #5 dnia: 15 Października 2015, 10:38:45 »
Poszło na superstar, ale puszczenie dodatkowej ankiety dotyczącej wydłużenia min w kwarcie do 12 również wydaje się sensowne (byłbym za).

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Października 2015, 10:44:15 »
spokojnie Bogacz, same postawienie ankiety nie zdecyduje, że zagramy na SS. tak przy okazji pamiętasz jak rok temu graliśmy pierwszy sezon na Superstarze, potem przeszliśmy na HOF i to też jakaś droga? poznaliśmy bardziej grę i było łatwiej, teraz jest jeszcze trudniej i ludzie to czują. kto ma ochotę ten odda swój głos, rozumiem że jesteś na HOF i ok. ja osobiście jestem niezdecydowany, więc wstrzymuję się od głosu. chciałbym wyższe wyniki, ale jednak ciułanie tych akcji ma swoje pozytywne strony. 

*

KSGBOY

« Odpowiedź #7 dnia: 15 Października 2015, 10:45:13 »
Poszło na superstar, ale puszczenie dodatkowej ankiety dotyczącej wydłużenia min w kwarcie do 12 również wydaje się sensowne (byłbym za).

Co do 12 minut to weźcie pod uwagę że niektóre osoby mogą zrezygnować nawet zakładając że większość będzie za 12 minutami. To jest po prostu kolejne 15 min grania i mecz zamiast godz będzie trwał 1:15

Co do stylu ja zagłosowałem na superstars ale tak na prawdę jest mi obojętne na jakim poziomie będziemy grali więc nie biorę udziału w glosowaniu
« Ostatnia zmiana: 15 Października 2015, 10:53:25 wysłana przez KSGBOY »

*

przemekkw

« Odpowiedź #8 dnia: 15 Października 2015, 10:46:07 »
SS

*

Cezar

« Odpowiedź #9 dnia: 15 Października 2015, 10:51:05 »
Co do 12 minut to weźcie pod uwagę że niektóre osoby mogą zrezygnować nawet zakładając że większość będzie za 12 minutami. To jest po prostu kolejne 15 min grania i mecz zamiast godz będzie trwał 1:15

Moim zdaniem jak już się spędza przy tym meczu około godziny przy konsoli to dołożenie trochę czasu nie zrobi różnicy, a wyniki/statystyki będą bardziej porównywalne z real life. Jak wiem, że mam tylko godzinę na styk wolnego czasu nie siadam do ligi bo wiem, że zagram źle i co chwila będę patrzył na godzinę i się denerwował.

*

KSGBOY

« Odpowiedź #10 dnia: 15 Października 2015, 10:55:51 »

Moim zdaniem jak już się spędza przy tym meczu około godziny przy konsoli to dołożenie trochę czasu nie zrobi różnicy, a wyniki/statystyki będą bardziej porównywalne z real life. Jak wiem, że mam tylko godzinę na styk wolnego czasu nie siadam do ligi bo wiem, że zagram źle i co chwila będę patrzył na godzinę i się denerwował.

Zgodzę się absolutnie Cezar że poprawi to statystyki ale ja np nie znajdę czasu na 4 mecze w tyg po 12 minut. Ale jeśli większość z was jest za 12 minutami to zrozumiem i odpuszczę po prostu granie.

*

bb1986pl

« Odpowiedź #11 dnia: 15 Października 2015, 11:04:48 »
Grałem wczoraj mecz z Wojderem który siupie Currym co mecz po 30 pkt. Wczoraj mi rzucił 10-19 za trzy. Da sie? Da. Proszę przeczytać recenzje meczu vipmena- zacytuje " curry trafiał przez ręce".
Tak jak powiedziałem każde mecze kończą sie skuteczniscią ok.45% a zagrałem około 15 sparingów wiec moge cos na ten temat powiedziec. Taka jest mechanika gry i nasz styl ze dużo trafimy czasu na rozegranie akcji przez co wyniki sa mniejsze lecz statystycznie realne.
Payton ktory ma cos ponad 60 za trzy jak ma czysta pozycje to i on trafi. Wiec co tu zmieniac?
Zeby osiągnąć większe wyniki możemy zrobić trzy rzeczy.
- grac trochę szybsza koszykówkę.
- sztucznie podkręcić celności ( przez podkręcenie sliderow lub obniżenie poziomu)
- zwiekszyć kwartę na 12min

Zmieniając na Superstar wybraliśmy najgorsze rozwiazanie. Tak jak mowisz Zybi większość niech wybiera.
90% ludzi którzy nie grali beda oddawać głos na ss chodź nie maja pojęcia o ustawieniach

*

novy2kpl

« Odpowiedź #12 dnia: 15 Października 2015, 11:15:16 »
Ja niestety nie miałem okazji jeszcze poznać tej gry z uwagi awarię konsoli, dlatego też wstrzymam się od głosu. Uważam jednak, że poziom gry powinien zostać ustawiony na HOF z uwagi chociażby na umiejętności i doświadczenie niektórych GMów. Argument o wyższych wynikach na poziomie SS jakoś do mnie nie trafia. Jeśli rzeczywiście tak jest, że można uzyskać skuteczność powyżej 40 % z gry to ja osobiście nie zmieniałbym poziomu trudności. Być może po powrocie konsoli z serwisu i rozegraniu kilku spotkań będę powyższej opinii żałował :)

*

bb1986pl

« Odpowiedź #13 dnia: 15 Października 2015, 11:18:59 »
Ja niestety nie miałem okazji jeszcze poznać tej gry z uwagi awarię konsoli, dlatego też wstrzymam się od głosu. Uważam jednak, że poziom gry powinien zostać ustawiony na HOF z uwagi chociażby na umiejętności i doświadczenie niektórych GMów. Argument o wyższych wynikach na poziomie SS jakoś do mnie nie trafia. Jeśli rzeczywiście tak jest, że można uzyskać skuteczność powyżej 40 % z gry to ja osobiście nie zmieniałbym poziomu trudności. Być może po powrocie konsoli z serwisu i rozegraniu kilku spotkań będę powyższej opinii żałował :)

Novy niekotrzy chcą Gortatem fejdeleje rzucać (chodź i takie cos wczoraj Wojdiemu wpadało).
Buhhard jakis kolo no name rzuca 14 pkt i robi 6 zbiorek.
Więcej mam dawać przykładów?

*

Pulman89

« Odpowiedź #14 dnia: 15 Października 2015, 11:20:17 »
Ja nie oddam głosu, bo nie grałem nic zupełnie w lidze póki co. Jednak przychylam się do opcji Bogatego, takie siekanie trójek na wysokim procencie spieprzy nam grę. Wolę mniejsze wyniki i realne statsy i radość, jak gracz zagra świetny mecz na wysokim procencie, bo wtedy będę wiedział, że zrobiłem dobrą robotę, a nie, że pomogła konsola.

*

KLIMO

« Odpowiedź #15 dnia: 15 Października 2015, 11:42:28 »
HOF  ;)
Discord: KLIMO1988_PL

*

bb1986pl

« Odpowiedź #16 dnia: 15 Października 2015, 11:46:10 »
Rookie :D pany no raczej ze HOF.
Temat zmiany poziomu był dobry przy k15 bo nie było sliderow. Tylko i wyłącznie dlatego...

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1859
  • Total likes: 1877
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Października 2015, 11:47:11 »
Jestem za HOF.

Bogaty proponuje delikatnie zluzowac. Niepotrzebnie się denerwujesz. Jest to ankieta, która ma wyłonić co woli lud. Wiem ze nie każdy grał już itd, ale niektórych rzeczy nie przeskoczysz. Jesteśmy liga dla ludzi, a dupsko zleje Ci czy to będzie na SS czy na HOF :p

*

bb1986pl

« Odpowiedź #18 dnia: 15 Października 2015, 11:53:08 »
ee no jest luz. Sa to odpowiedzi zbulwersowanego uczestnika a nie jakies ataki na kogoś :D

*

bARt48PL

« Odpowiedź #19 dnia: 15 Października 2015, 14:44:07 »
Na razie jestem za hof, ale zobacze jak sie gra na superstar i wtedy bedzie ostateczna decyzja.

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska