MyPlayer w 2k17 - (pozycja, typ, styl gry) plany kreacji przed premierą.

• 36 Odpowiedzi
  • 15556 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Malekem

Tak jak przed rokiem stawiam pytanie: w którym kierunku będziecie rozwijać swojego gracza?. Jak wiadomo w 16stce nie dało się mieć wszystkiego i mam nadzieję że teraz tak będzie. Życzeń odnośnie samej kreacji jest mnóstwo, choćby te maxy dla konkretnych pozycji(np tylko 85 rzutu za 3 dla PG lub 75 dla Sf-a). W 16stce przerobiłem wszystkie pozycje jak w kamasutrze ;P najwięcej frajdy dawał PF z samego początku( w stylu Barkleya), potem najkorzystniej wypadałem mając PG, ale to wymuszenie trybem Pro-Am. Kompletnie nie odnajdywałem się w MyCareer z pozycji 2/3 o walorach slash. Centrem pograłem tylko w pro-am i jest też ok.

Znając życie będę kombinował, jak tylko poczuję jak sprawuje się mechanika gry i animacje, na tą chwilę moje typy są takie:
-- SF typ Wilkinsa, o ile nie będzie tych ograniczeń co do szybkości i wsady w stylu co-co nie będą tak blokowane na tym arcadowym gameplayu.
-- SG strzelec z krwii i kości, tego typu gracza nie miałem w 16stce i chciałbym spróbować
-- C typ Olajuwon, technik i obrońca, może też być PF o tych samych warunkach fizycznych.

*

Cezar

Odp: MyPlayer w 2k17 - (pozycja, typ, styl gry) plany kreacji przed premierą.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Sierpień 2016, 11:23:10 »
Jako, że w 16 najwięcej czasu spędziłem grając SG na outside będę raczej tworzył gracza grającego bliżej kosza. Nie jestem wystarczająco dobry w grze 1 na 1 na obwodzie, plus jeśli już dostawałem się pod kosz to atrybuty takiego gracza nie były wystarczająco dobre by skończyć akcję nawet przy nie raz minimalnej obronie.

Idealny byłby dla mnie gracz na pozycji PF typu Townsa lub młodego Bosha. Z nienajgorszym rzutem, obroną, atletyzmem, co nie co skilla. Gość który umie wszystkiego po trochu. Należy poczekać co zaoferuje nam gra pod względem kreacji gracza.

*

x1samelove

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Sierpień 2016, 12:46:04 »
Dla mnie tu podstawowym pytaniem jest czy grając w jakikolwiek tryb zwiazany z my playerem - musze tłuc po 3 godziny dzienie  na offlinie zeby graczowi nabic skilla czy nie , bo jesli tak to odpadam.
W 16 zeby sie z tym nie meczyc wybuliłem chyba 50 zł i co i dupo bo okazało sie ze dzieki jakims odznakom nabijanym w offlinie chłopcy z ekipy przeciwnej jak by sie ich rozegraniem nie "oje&*&" i tak dopadali mnie z odległosci 7 metrów i walili bloka ( i to mowie o pro am nie jakis tam parkach rozrywkowo- arcadowych )

Jak juz to bedzie ok to nastepne pytanie jest robimy gosci do grania po necie ( ma być gracz do wygrywania i nie wazne ze jest mutantem  ), czy do grania miedzy Sobą gdzie bedziemy dbać o jakiekolwiek mozliwe pozory realizmu w grze.

Jeśli chodzi o mój typ w "perfekt world 2k17 " czyli co by było gdyby Ronnie2k zapoznał  dziewczyne której względy mógł by zdobyć jedynie  poprzez raz dobrze wykonanną robote ;) to : pasują mi cała lista Freak'ów nie koniecznie Greckich :
- Royce White :D
- Gerald Wallece
- Larry Johnson
- Chris Webber
- Toni Kukoc przed dietą Jerrego
- Penny
- T Mac

*

kamyk

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Sierpień 2016, 12:59:18 »
Tak jak w życiu bardzo lubię rozgrywać i mam oczy do okoła głowy , Tak i w 2k17 będę Tworzyl takiego zawodnika raczej pod Tryb my PLayer
(Moglibyśmy już się trochę pozycjami dogadywać ;)

Bardzo dobry PLaymaking i Trója to coś co cechuje mnie, i będzie mojego zawodnika

Coś w stylu Europejskiego Pacesasa czy kiedyś Miglinieka lider rozegrania, umiejacy sieknac troje

*

Malekem

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpień 2016, 13:14:09 »
Miglinieks był wyśmienity pod każdym względem! Jeśli zrobisz takiego gracza to ja nie będę miał absolutnych powodów aby nie zrobić Joe McNulla ;)

*

bARt48PL

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpień 2016, 14:19:27 »
Hey Śląsk!!!! :)

*

bARt48PL

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Sierpień 2016, 14:25:59 »
Ja prawdopodobnie na użytek swój będę robił PG.
Rzut za trzy, wjazd pod kosz, mniejsze nastawienie na asysty bo zawsze mi podania przecinają.
Na potrzeby ProAm moge znów zrobić Centra, który zbiera i dobija jak to było w 2k16. Podaobało mi się nawet.
Mam ponadto nadzieje ze tak jak w 2k15 każdy mecz w lidze będzie nam dawał punkty VC co pozwoli na rozwijanie gwiazdy szybciej niż w 2k16. Bo dla mnie liga jest zawsze na 1 miejscu.

*

Malekem

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Sierpień 2016, 09:08:38 »
Panie i Panowie przygotujcie się na mocniejszy akcent Pro-Am czy MyParku. Wychodzi na to, że radość z gry MyPlayer będzie jeszcze większa dzięki nowemu sterowaniu(dołożono kilka opcji obrony bez piłki, w tym pchnięcia, ciągnięcia i jeszcze kilka wariantów walki o pozycję przede wszystkim w post).

*

Pulman89

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Sierpień 2016, 11:37:02 »
Ja sobie chyba dla odmiany walnę podkoszowego - chciałbym, żeby to było połączenie dzika z manewrantem, czyli gość, który oszuka wszystkich swoimi technicznymi manewrami jak dirk albo gasol, ale jak trzeba, to weźmie na plakat, wyczyści dechę, w obronie przybije gwoździa jak Kurek i pomoże przeciwnikowi w podjęciu decyzji o odwieszeniu butów na kołek.

*

x1samelove

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Sierpień 2016, 11:40:10 »
Dobre Pulman takiego "uczciwego poltyka co sie nie pcha do władzy" będziesz tworzył ;)

*

Dlugi1983

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sierpień 2016, 14:46:10 »
Ja będę szedł w Pf/ C. Do spółki z Pulmanem możemy stworzyć dwie wieże. Moja wieża będzie duża, ciężka i ruda

*

Malekem

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Sierpień 2016, 15:02:15 »
Panowie z tym połączeniem PF/C - też być może takiego zrobię. to przestrzegam przed robieniem gracza 210cm i ustawieniem mu samej pozycji C. bo to ani size ani skill, myślę że Zybi jest tego najlepszym przykładem, na szczęście Zielona Latarnia wybrnął z tego dobrym midem, gdzie ustawiliśmy go obok prawdziwego środkowego. także jeśli center to musi to być potwór, silny defensor ze zbiórą - taki schemat lubiła 16stka, ale nie łudźmy się, tym razem będzie podobnie.

*

Pulman89

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sierpień 2016, 15:24:00 »
Ja będę szedł w Pf/ C. Do spółki z Pulmanem możemy stworzyć dwie wieże. Moja wieża będzie duża, ciężka i ruda

no i super, będą tłuste kilogramy pod koszem :D

*

bARt48PL

« Odpowiedź #13 dnia: 08 Wrzesień 2016, 07:28:06 »
Wydali apke MyNBA2k17.

Dajcie znać jak skanuje twarz:) Ja na kamerce z PS mialem chyba mać 16 tys punktów zeskanowanych, ciekawy jestem jak to robi apka na telefon.

*

Cezar

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Wrzesień 2016, 08:21:58 »
Dziś nie można jeszcze (przynajmniej u mnie). Może jutro jak Prelude wyjdzie.

*

KSGBOY

« Odpowiedź #15 dnia: 08 Wrzesień 2016, 08:42:46 »
Ta apka jest tylko na androida i iphona?

*

Rezus9123

« Odpowiedź #16 dnia: 08 Wrzesień 2016, 09:24:20 »
KSG ja mam BlackBerry i  niestety nie ma apki więc pewnie tylko na adroida i  iphona .
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2016, 09:26:29 wysłana przez Rezus9123 »

*

KSGBOY

« Odpowiedź #17 dnia: 08 Wrzesień 2016, 09:37:18 »
No ja na łindołsa też nie widze ;)

*

bbogacz1986

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Wrzesień 2016, 11:27:55 »
Pobiera sie
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2016, 11:33:48 wysłana przez bbogacz1986 »

*

JoeBlack

• #RANKING
    0
  • Sr. Member
  • 281
  • Total likes: 106
  • Everybody has talent, but ability takes hard work.
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Wrzesień 2016, 11:24:14 »
Zaciekawiła mnie opcja MyPlayer a właściwie zawodnicy jakich można stworzyć. Moim zdaniem jest to dobry ruch 2k ale w nie tą stronę co trzeba. Ograniczenia odnośnie poszczególnych umiejętności są dobre, ale powinniśmy sami mieć możliwość rozbudowy zawodnika. W nowej edycji jest to mocno ograniczone przez stworzenie sztucznych jakby podpozycji.  Chciałem stworzyć zawodnika na wzór Scottiego Pippena. Dopasowywałem te podpozycje chyba z pół godziny.  Jak ustawiasz dobry defence to brak rzutu, jak weźmiesz rzut to w obronie słabiej. Stworzenie Scottiego,  Kawhi Leonarda,  czy też Duranta graniczy z cudem a wręcz jest niemożliwe do zrobienia. Powinno być tak, że użytkownik ma np 100 belek do rozdysponowania pomiędzy poszczególne umiejętności a nie ustawienie twardo poszczególnych belek.
Z drugiej strony jestem ciekaw czy da się stworzyć Scottiego,  zobaczymy w full game.
You don't get what you wish for,
You get what you work for!

* Ostatnie wiadomości

Odp: Grasz, czy nie grasz - sezon 14 wysłana przez Wejwer
[Dzisiaj o 13:39:54]

Odp: Atlanta Hawks (2-3) wysłana przez Socool
[Dzisiaj o 13:01:54]

Odp: Grasz, czy nie grasz - sezon 14 wysłana przez Zaga_Kalisz
[Dzisiaj o 11:09:27]

Milwaukee Bucks sezon 14 v2 wysłana przez picekwwa
[Dzisiaj o 10:15:32]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez dolarowy
[21 Styczeń 2019, 22:45:15]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez skipim2
[21 Styczeń 2019, 22:24:19]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez Cezar
[21 Styczeń 2019, 22:19:24]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez Czarny24PL
[21 Styczeń 2019, 18:11:25]

Odp: Grasz, czy nie grasz - sezon 14 wysłana przez przemekkw
[21 Styczeń 2019, 16:33:13]

Odp: Detroit Pistons 6-3 Sezon 14 wysłana przez Currose7
[21 Styczeń 2019, 15:43:55]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez Socool
[21 Styczeń 2019, 14:40:35]

Odp: Los Angeles Lakers - sezon 14 wysłana przez Czarny24PL
[21 Styczeń 2019, 13:53:24]

Odp: Wyniki - sezon 14 wysłana przez Currose7
[21 Styczeń 2019, 13:33:05]

Odp: Atlanta Hawks (1-3) wysłana przez Socool
[21 Styczeń 2019, 11:22:11]

Odp: Grasz, czy nie grasz - sezon 14 wysłana przez Dlugi1983
[21 Styczeń 2019, 10:54:02]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska