See likes

See likes given/taken


Your posts liked by others

Strony: [1] 2 3 ... 6
Post info No. of Likes
Odp: Nieobecności(wakacje, podróże, choroba, awarie itp.) Z uwagi na awarię konsoli drużyna Pacers rozpocznie sezon nie wcześniej niż 30.10.2015.
20 Października 2015, 13:30:43
1
Odp: Skrócenie sezonu
Równie dobrze możemy zrobić ankietę kto ma wejść do PO i kto ma zostać mistrzem.

to już niestety jest ustalone ;P

Na wschodzie "karty są rozdane"', ale na zachodzie w zasadzie sprawa jest otwarta. Nie popieram skrócenia sezonu, a tym którzy obawiają się braku formy na PO polecam rozgrywanie sparów z drużynami, które w tej rywalizacji odpadły. Ja wiem, że to nie ten sam poziom co niektórych "Miszczów" ale zawsze coś ;) Pzdr

24 Listopada 2015, 11:00:41
1
Odp: Wyniki meczów Pacers vs Lakers 82-70 Pacers Win
odnotowano

25 Listopada 2015, 16:28:42
1
Odp: Indiana Pacers (6-9)
Game 13 Pacers vs Cavs

Słowem wstępu chciałbym z tego miejsca pogratulować postawy jaką zaprezentował KSG w naszym spotkaniu. Było to jedno z przyjemniejszych spotkań tego sezonu z dramatyczną końcówką, którą udało nam się rozstrzygnąć na naszą korzyść. Od początku graliśmy punkt za punkt i w zasadzie do 4 odsłony ciężko było wytypować zwycięzce. Kolejny raz w tym sezonie trafiamy na Gasola i kolejny raz nie potrafimy sobie z nim poradzić pozwalając na zdobycie 19 pkt i 3 zbiórek. Przywoicie w ekpie Cavs zagrali również D.Will, który uzbierał 13 oczek i rozdał skutecznie 8 piłek oraz Matthews, który zakończył zawody z 11 pkt. Mało widoczny był Oladipo, którego lubie w realu jednak w niedzielnym spotkaniu nie zachwycił. W naszch szeregach "dzień konia" zaliczył Jrue Holiday zdobywca 22 pkt, 7/8 z gry i 4/4 za 3pkt - tutaj kłania się gmeranie w sliderach!!!! Nie pierwsze moje spotkania gdzie moi zawodnicy lub drużyna przeciwna zalicza chore staty za 3 pkt. Pomijając ten fakt, powrócę do dyspozycji moich zawodników i wyróżnię D.Wade'a, który świetnie podawał - 11 asyst i wykazał się przyzwoitą skutecznością 12 pkt - 6/9. Jak już wspomniałem do samego końca szliśmy łeb w łeb i wszystko byłoby wyśmienicie gdyby nie bezcelowa ingerencja konsoli, która powodowała, że obrona Cavs zaczęła podwajać co siłą rzeczy musieliśmy wykorzystać. W samej końcówce na dobicie otrzymaliśmy MEGA lag, ale jakoś udało się uratować połączenie i kończymy zawody 71-79.Ocena stylu Cavs 5 +. Dzięki i do następnego.Game 14 Pacers vs Lakers
Do potyczki z tak utytułowanym GM'em jakim jest Kobe przystępowaliśmy w roli outsidera i patrząc na przebieg spotkania taka rola nam w zupełności odpowiada. Graliśmy na totalnym luzie, spokojnie kreując grę w ataku. Tym razem wyjątkowo skutecznie broniliśmy studząc zapędy Westbrooka, który zakończył zawody z 18 pkt przy skuteczności 8/19 i 0/2 za łuku. Z dobrej strony w szeregach Lakers pokazał się, także Redick zdobywca 17 pkt. W naszej ekipie ciężar gry przyjął na barki Wade, który skutecznie trafiał - 50 % 15 pkt i jeszcze lepiej podawał piłkę partnerom - 9 asyst. Na wyróżnienie zasłużył również Jrue, dla którego było to kolejne dobre spotkanie - 12 pkt, 5 asyst i 3 steal'e. Patrząc realnie na dyspozycje Kobasa w tym meczu uważam, że miałem sporo szczęścia i trafiłem na chwilową niedyspozycję GM'a Jeziorowców. Ocena za mecz: 5.


Game 15 Pacers vs Suns

Mecze z Dudkiem zawsze należały do bardzo zaciętych i nie inaczej było tym razem. Świetnie zbilansowany zespół, którego mózgiem niewątpliwie jest John Wall i kąsający z dystansu Kyle Korver. O ile ten pierwszy nas nie zaskoczył, choć uzbierał 12 oczek i 10 asyst tak ten drugi był kompletnie nie do upilnowania - 22 pkt z czego 6/7 za 3 - sic! Od początku Słońca narzuciły nam swoje tempo i musieliśmy poddać się warunkom dyktowanym przez rywala. Nam nie wychodziło kompletnie nic podczas gdy ekipa z Phoenix konsekwentnie zwiększała przewagę, która w pewnym momencie wyniosła 16 pkt. Wiedziałem jednak, że konsolowy scenariusz prędzej czy później to nam ułatwi grę i w 4 kwarcie nastąpiło przełamanie, które doprowadziło do wyniku 67-66 dla Suns na 3 sekundy przed zakończeniem tego emocjonującego pojedynku. W samej końcówce próbowaliśmy faulować, ale piłka trafiła w ręce Kyle'a, który przy asyście bodajże Covingtona trafia za 3. Gratuluję zwycięstwa i do następnego. Ocena: 5.

Game 16 Pacers vs Heat

Kolejny mecz, w którym pełniliśmy rolę gospodarza i tym razem przyszło nam zmagać się z niezwykle dobrze dysponowaną w tym sezonie ekipą z Miami. Urodzaj podkoszowych "Żarów" zrobił na nas ogromne wrażenie i drżeliśmy o dobrą dyspozycję w defensywie Lopeza i Diawa w tym meczu.Spotkanie rozegraliśmy w bardzo spokojnym tempie i analizując wszystkie dotychczasowo rozegrane mecze Wejwer to wg. mojej skromnej opinii GM reprezentujący najwolniejszy styl w całej lidze :) Przez cały mecz żadna z ekip nie potrafiła umocnić swojej przewagi co świadczyło o bardzo wyrównanym poziomie tej rywalizacji. W drużynie Heat ofensywne akcje konstruowało trio, Howard, Bosh i Green. W naszych szeregach brylował Hayward - 16 pkt, i Jure 11. Zabrakło aktywności Wade'a, który ukończył zawody z dorobkiem 9 pkt przy marnej skuteczności 4/10. Widownię zgromadzoną w Indianie udało nam się dopiero rozruszać w samej końcówce, kiedy to na 7 sekund przed zakończeniem Jrue trafia z odległości 9 m ważną "trójkę' i na tablicy wyświetla się wynik 67-66 dla Pacers. Ostatnia akcja należy do Heat i tu liczyliśmy, że zawodnicy Miami wykreują akcję, która pozwoli na rzut z półdystansu. Piłka trafia w ręce Green'a, który mijając Wade'a jak tyczkę pakuje z góry pozbawiając nas szansy na kolejne zwycięstwo. Mieliśmy wprawdzie szansę na odniesienie zwycięstwa, ale na 1,5 do końca Wade zaplątał się między wysokimi Heat i został zablokowany oddając rzut rozpaczy. Jak dotąd była to najbardziej dramatyczna końcówka, za którą nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Wejwerowi. Ocena: 5. Pzdr i do następnego.


Game 17 Pacers @ Nuggets

Do spotkania z Nuggets i jedyną przedstawicielką płci przeciwnej - Bballyka- przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani mając na uwadze ostatni mecz z 76ers, w którym Bryłki walczyły niezwykle dzielnie. W naszym meczu potwierdziło się wszystko to co udało nam się dowiedzieć i przeczytać na temat GM'a Denver. Mimo wypracowania niewielkiej przewagi nie czuliśmy się komfortowo gdyż ekipa Nuggets co akcję zaskakiwała nas czymś nowym. Największe obawy wzbudzał w nas Lillard, niekwestionowany lider Denver. To na nim skupiła się nasza defensywa, jednak był on angażowany zbyt rzadko aby wpłynąć na przebieg spotkania. Czego nie dał drużynie Lil, oddał Carrol zdobywca 18 pkt. W naszych szeregach na wyróżnienie zasłużył Wade 16 pkt i 5 asyst oraz Hayward 11 pkt. Odpalił również "rookas" Payne 9 pkt i 3 asysty. Spotkanie zaliczam do bardzo przyjemnych i jeśli GM Denver zacznie wymagać więcej od Lillard'a wyniki na pewno ulegną poprawie. Ocena: 5.


Game 18 Pacers vs Magic

Sezon zbliża się ku końcowi a my nadal nie potrafimy ustabilizować formy. Jak już przytrafi nam się jedno zwycięstwo i przyzwoita dyspozycja to w kolejnym meczu jesteśmy zbyt rozluźnieni i popełniamy zbyt dużo błędów. Nie inaczej było tym razem i mimo dobrej dyspozycji Wade'a, który przy skuteczności 6/9 z gry uzbierał 16 pkt i skutecznie rozdawała piłki do partnerów notując 5 asyst, przegrywamy kolejny mecz ze świetnie poukładaną ekipą Magików. Warto również wspomnieć o dobrej formie Gordona, który przekonał mnie do swojej skromnej osoby i odwdzięczył się 14 punktami. Odpalił również "rookas" Payne - 9 pkt myląc się zaledwie raz na 5 prób. W drużynie Magic, aż 4 zawodników pierwszej piątki notuje dwucyfrową zdobycz punktową. Spodziewałem się świetnej dyspozycji Butlera, ale miłym zaskoczeniem był dla mnie młody Okafor, który zaliczył solide DD - 10 pkt i 13 zbiórek. Styl Mario zasługuje na najwyższe uznanie i maksymalną ocenę z możliwych 5. Dzięki i do następnego.


Game 19 Pacers vs Pelicans

W kolejny spotkaniu rozgrywanym we własnej hali  przyszło nam zmagać się z Pelikanami. Mimo, że rola gospodarza jest niezwykle determinująca nie mogliśmy pozwolić, aby Goście poczuli się w pełni komfortowo. Przed samym meczem wiedzieliśmy, że ofensywa Pelicans opiera się na duecie Tony i Zach, którzy wspólnie oddali prawie połowę rzutów ekipy z Nowego Orleanu. Nasza gra opierała się również na duecie i tym razem kluczową rolę odegrali D. Wade i Morris, który w 19 minut uzbierał 12 punktów i zebrał 4 piłki. Wade może pochwalić się 14 punktami z czego dwukrotnie nie mylił się za łuku. Trochę zawiódł nas Gordon, który potwierdził swoje chimeryczne usposobienie zdobywając zaledwie 7 punktów. Spotkanie zaliczam do przyjemnych i niezwykle zaciętych. Warto zwrócić uwagę na dobrą dyspozycję Zacha i tutaj chylę czoła przeciwnikowi, który nie bał się gry w POST mimo trudności jakie niesie ze sobą ta edycja w tym elemencie gry. Ocena stylu: 5. Pzdr i do następnego.


Game 20 Pacers @ Wizards

Mecz trochę bez historii i to tylko dlatego, że Rezus od 2 kwarty przestał grać. Szkoda, bo nadal uważam że potencjał w szeregach Wizards jest ogromny jednak rozumiem, że jak nie idzie to człowieka nachodzi ochota, aby wyrzucić pada przez okno :) Mimo wszystko uważam, że mogłeś walczyć do końca ;) Dzięki za grę i do następnego. Ocena: 4 dla zachęty.


Game 21 Pacers vs Rockets

Koniec sezonu zbliża się coraz większymi krokami i moi zawodnicy powoli zaczynają tracić chęci do gry. Przebieg meczu można wydedukować z poniższych screenów, gdzie widać wyraźnie, że był to teatr wyłącznie jednego aktora. Harden trafiał wszystko podczas gdy my pudłowaliśmy z otwartych pozycji mimo poprawnie wykonanych rzutów. Nic więcej nie napiszę bo straciłem na tej rywalizacji sporo zdrowia, a poziom frustracji był dość wysoki. Pozdrawiam i gratuluję zwycięstwa. Michał zasłużył na 4, a Broda za wczorajszą dyspozycję na 10 pkt. Przy okazji zaapeluję do Administratorów o rozważenie zmniejszenia skuteczności za linii 3 pkt bo naprawdę odechciewa się grać po ostatniej aktualizacji!!!! Łatwiej trafić za 3 przy asyście obrońcy niż z "mida" stojąc zupełnie bez asekuracji.


Game 22 Pacers vs Hawks

Mecze z Malkiem zawsze należały do bardzo przyjemnych i niezwykle spokojnych, dlatego też i tym razem zdecydowaliśmy rozszerzyć rywalizację na serię BO 5. Mimo ostatecznej przegranej 1-3, wszystkie nasze spotkania było były ekscytujące i wyrównane. Na pewno cieszy nas fakt, że udało się odnotował choć jedno zwycięstwo w walce z tak doświadczonym GM'em. Ostatni mecz przegrywamy 2 pkt, mimo że mieliśmy szansę na doprowadzenie do dogrywki. Dzięki, gratuluję zwycięstwa i do następnego. Ocena: 5.Game 23 Pacers @ Nets

Mecz przeciwko Nets przyszło nam tym razem rozgrywać na wyjeździe i do końca nie wiedzieliśmy co zaprezentuje nowy GM Brooklyn. Najbardziej obawialiśmy się Kevina, który przejął ciężar gry na swoje bary i zakończył mecz z dorobkiem 27 pkt. Pierwszą kwartę rozegraliśmy nieco nerwowo i na tablicach widniał remis. W kolejnych odsłonach udało nam się uspokoić grę i do końca kontrolowaliśmy przebieg spotkania, wygrywając ostatecznie 20 pkt. GM Dupsq po meczu narzekał na lagi, stąd też taka tak dotkliwa porażka. Dzięki i do następnego. Ocena 4+.

Game 24 Pacers @ Clippers

Kolejne spotkanie kończące zmagania w tym sezonie i przyznam szczerze, że nie było łatwo. Mimo wypracowanej przewagi, w drugiej połowie Clippers zaczęło bardzo szybko i skutecznie odrabiać straty. Gra Maju bardzo mi się podobało. Ofensywa ekipy z LA była oparta na dwójce Dirk/Mayo, którzy wspólnie zdobyli 34 pkt. W naszych szeregach z bardzo dobrej strony pokazał się Hayward, który przy skuteczności 7/13 uzbierał 18 pkt. Kolejny dobry mecz zalicza również "rookas" Cameron Payne, który wchodząc z ławki notuje 12 pkt. Końcówka bardzo nerwowa i dzięki osobistym po faulach taktycznych udaje nam się wywalczyć kolejne zwycięstwo. Dzięki za mecz i wystawiam zasłużone 5. Pzdr


Game 25 Pacers vs Spurs

Mecz ze Spurs był o tyle ważny, iż w przypadku zwycięstwa stanęlibyśmy w progu elitarnej "8" kwalifikującej się do PO. Przystąpiliśmy do tej potyczki bardzo skoncentrowani mając na uwadze doświadczenie GM Spurs i świetnie zbilansowany zespół z Wihiteside'm i przede wszystkim Leonardem w składzie. Mniej więcej do połowy 3 kwarty walczyliśmy dzielnie i żadna z drużyn nie potrafiła osiągnąć znaczącej przewagi. Na nasze nieszczęście kryzys formy złapaliśmy na początku 4 odsłony kiedy to Joe odskoczył nam na 10 pkt i wiedzieliśmy, że ten mecz jest już praktycznie przegrany. W ostatniej akcji, przegrywając 2 pkt, mieliśmy szansę na osiągnięcie remisu jednak Wade, nie trafia "fade'a" i drzwi do raju zwanym PO zatrzaskują się z hukiem przed GM'em Pacers ;). Po tym meczu zarząd klubu podjął decyzję o rozstaniu się z Novym, który w kolejnym sezonie będzie poszukiwał nowego pracodawcy. Styl Joe oceniam na 5 za spokojną, różnorodną i przede wszystkim poukładaną grę. Pzdr i do następnego.


Game 26 Pacers vs Bulls

SIM

Game 27 Pacers vs Hornets

SIM

Game 28 Pacers vs Timberwolves

SIM

Game 29 Pacers vs Warriors

Ostatni mecz sezonu i z emocji ograbiły nas serwery 2k zrywając połączenie w 1 minucie 1 kwarty. Po koleżeńsku umówiliśmy się na WIN z GSW, ale w następnym sezonie już tak łatwo nie będzie ;). Pzdr

26 Listopada 2015, 11:07:42
2
Odp: Spory meczowe Chętnie się wypowiem ponieważ miałem okazję obejrzeć ten mecz w całości. Liczyłem, że będzie to pasjonujące i zacięte spotkanie okraszone dużą dozą dramaturgii. W zasadzie do końca pierwszej połowy nie zawiodłem się bo Panowie zafundowali nam sporo emocji, jednak zdecydowanie lepiej stylowo  wypadł KSG, który kreował naprawdę ciekawe akcje. Od początku widać było dużo nerwowości w szeregach Spurs, sporo spóźnionych rzutów oddanych na siłę z nieprzygotowanych pozycji. Czy rzeczywiście była to wina lagów ? Tego niestety się już nie dowiemy. W drugiej połowie „Ostrogi” grały coraz szybciej, a w ich akcjach coraz mniej było finezji. „Wbitki” pod kosz Thomasem podyktowane chęcią zdobycia punktów z faulem. Leonard obrał identyczną taktykę, a wierzę że tak doświadczony GM jak Joe potrafi wycisnąć z niego o wiele więcej. Sama końcówka była już nie do zniesienia ponieważ obaj Panowie przyjęli podobną taktykę i więcej w tym było negatywnych emocji niż zdroworozsądkowych akcji. Współczuję KSG, że przegrał ten mecz w tak głupi sposób bo niewątpliwie na tę porażkę na zasługiwał, jednak z drugiej strony podziwiam człowieka za wytrwałość. Uważam też, że Joe grając spokojnie swoje byłby w stanie odrobić straty i wówczas każdy z nas otrzymałby to czego oczekiwał – zacięty mecz dwóch bardzo doświadczonych GMów z oczekiwaną dramaturgią, a nie prymitywne spotkanie rodem z QM balansujące na granicy dobrego smaku. Peace!
27 Listopada 2015, 09:37:03
3
Odp: Fruwając na Nbanation, NEWSY Z LIGI. Widzę, że zamykam peleton :) Gram wyłącznie w ligę, pozostałe tryby mogłyby dla mnie nie istnieć :]
01 Grudnia 2015, 12:16:11
3
Odp: Dyskusja na temat bieżacy. Ja chętnie powalczę z elitą naszej ligi ;). Jednak, aby wyrównać szanse, uważam że powinniśmy w odpowiedni sposób sparować poszczególnych GMów w zależności od prezentowanego poziomu :D
02 Grudnia 2015, 14:23:14
1
Odp: ZAPISY do Tin Cup 2015 1. novy2kpl
2. GG: 52383976
3. Wyboru dokonam w niedzielę :)

09 Grudnia 2015, 11:00:56
1
Odp: Wyniki meczów Pacers @ Nets 87-67
odnotowano

10 Grudnia 2015, 20:24:02
1
Odp: ZAPISY do drugiego sezonu.
Z jednej strony fajnie, że dajesz jeszcze możliwość wskoczenia komuś innemu, a z drugiej warto poczekać kogo wybierze konsola i w razie tragedii trejdować...no ale Twój wybór.

Myslalem tez nad takim rozwiazaniem jednak zdecydowanie bardziej fair jest dac szanse komus innemu na wybor wlasnych zawodnikow. Tym bardziej ze rynek transferowy mijajacego sezonu praktycznie nie istniał.

28 Grudnia 2015, 13:02:00
2

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]


Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]


Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]


Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]


Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]


Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska