See likes

See likes given/taken


Posts you liked

Strony: [1] 2
Post info No. of Likes
Odp: ZLOT 7 - Sulejów 07-10 maja 2020 Skład zlotowy powoli się wykrystalizował. Osoby, które z różnych względów jeszcze się nie zapisały jeszcze raz zachęcam. Wszystkie 2k-owe nieporozumienia zostawiamy za sobą. Jeśli nawet wydaje wam się, że kogoś nie lubicie to jestem prawie pewien, że w trakcie zlotu okaże się, że ten grający kontry i off ball gamoń da się jednak lubić.
Jeśli zapewnienia weterana zlotowego Wam nie wystarczą to powiem w kilku słowach jak to wygląda.
W czwartek zjeżdżają się pierwsi zawodnicy - większość się zna, ale nowe osoby czują się dobrze przeważnie po 15 minutach. W tle dyskusji o gliczach i kiepskich trade'ach rozgrywany jest pierwszy mini turniej pokerowy. Ta część zlotu właściwie się nie kończy - stół jet zawsze otwarty - chyba, że jesteś looserem  :D
Czwartek wieczór to dzień grilla i pizzy, którą zapewne będziemy dojadali do oglądanych na żywo Playoffs.
Piątek zaczynamy od śniadania ze sławnymi na cały kraj parówkami z  recyklingowanej tektury oraz danio i bułki. Dalej jest poker, wyprawa nad jezioro i dalszy ciąg dyskusji o tym kto jest większym gliczem. To wszystko przemieszane z browarkiem, tequilą i co tam kto lubi. Nikt nikomu krwi nie bada, jednak być zupełnie trzeźwym trochę wstyd...
W międzyczasie zjemy obiad, zapewne schabowy + pamidorowa lub kurczak + rosół. Później odpalimy grilla i tak to się będzie toczyło aż do soboty.
Po śniadaniu wybieramy się na salę (lub orlik ) na której tradycyjnie team Old gangsta spuści łomot team Narybek po czym pogramy jakieś 3x3, konkursy trójek a Hiszpan wklepie Czarnemu 1 na 1. Po graniu powrót do zajęć z czwartku i piątku.
W ciągu tych klilku dni Ci, którzy się już znają jeszcze bardziej zacieśnią więzi w familii nation a nowi zobaczą, że gra to tak na prawdę dodatek do społeczności.
Róbcie więc wszystko aby się pojawić - i młodzi i starzy.

PS. Co do kosztów, w przybliżeniu:
- śniadanie - 17
- obiad - 20
- nocleg - 35
- grill, pizza, zrzutka ogólna - około 100
- alko, inne - zależy od wieku i możliwości
- poker - dobrze grający - 0 zł, źle grający i z dużą wiarą - 100 zł16 Styczeń 2020, 15:01:19
1
Dallas Mavericks Witam na zachodzie, texas to country a jak Country to Kelly Family,

Roster:

PG
Westbrook 89/ Reggie Jackson 79/ Mclaughlin 74

SG

Jamall Murray 84/ Landry Shamet 74

SF
Bojan Bogdanovic 81/ Furkan Korkmaz 76/ Gerald Green 76/ J. Layman

PF/C

Bracia Gaziol odp 77 i 75 (Mistrzowie NBA) J. Bell 76 (mistrz NBA) James Johnson 76/ oraz Kapitan Kelly Olynyk 78 zalozyciel zespolu,

Ilosc bialych graczy w zespole 6, prawie biali Murray i Green,  do tego az dwoch Jordanów Bell i McLauglin z takim zespolem smialo mozemy zaspiewac

"sometimes i wish i was an angel..."  :D :D :D :D


15 Kwiecień 2020, 22:21:15
1
Odp: ZLOT 7 - 6-9 sierpnia Wierzycie w to, że JAKIEKOLWIEK kolonie się odbędą??? Wg mnie nie ma na to najmniejszych szans.
07 Maj 2020, 13:47:29
1
PODSUMOWANIE ZLOTU 7 - PART II Sobotniego poranka na szczęście nie musiałem spędzać sam bo Długas też dość wcześnie wstał i poszliśmy ogarnąć wiatę. W międzyczasie zebrało się jeszcze parę osób i poszliśmy nad wodę aby Długi mógł w końcu na 7 zlocie powiedzieć że tam dotarł.Po powrocie wzięliśmy piłki i porzucaliśmy trochę przed śniadaniem z braciakami, Zeusem i Tevskim (nie wiem czy kogoś nie pominąłem)

Po śniadanku szybkie pakowanko, podział na samochody i jedziemy kilkanaście kilometrów na halę której jak się potem okazało większość nie potrafiła znaleźć. Ale jakoś dojechaliśmy na miejsce.

Pierwszy mecz Old Gangsta (Na biało - White Live Matters team:)  kontra Narybek(kolorowi) zakończył się zwycięstwem "Dziadków" 32:17

W składzie narybku gościnnie zagrał Biggie aby mieli kogoś na rezerwie. Mecz bez historii chodź narybek zaczął ostro od prowadzenia :)
Nie grali: Klimo, Czarny, Zaga i Parma(Sędziował mecz)Durgi mecz odbył się w składach wydraftowanych dzień wcześniej. Ze zwycięstwa po 4 kwartach cieszył się zespół Zagi który zwyciężył 41:34

W tym meczu do niegrających dołączył DelaGdy wracaliśmy z meczu zostaliśmy wydelegowani na zakupy gdzie okazało się że tylko Dela ma maseczkę i biedny Zbychu musiał ogarniać cały alkohol w sklepie :)

Po zakupach szybki obiad a po obiadku dojechał 21 uczestnik zlotu Gadget (dziękujemy za gifty które zostawiłeś - przydały się i to bardzo)

Rekord liczby uczestników z dnia wcześniejszego więc został pobity i na dzień dzisiejszy wynosi 21!

W czasie gdy sączyliśmy trunki, bracia Wejwery oraz Zeus ogarniali grila (Szacun) a w międzyczasie rozpoczął się Quiz (koszykarsko - piłkarski). Podziękowania dla Cezara i Kursora za przygotowanie pytań oraz prowadzenie quizu.


Były 4 teamy:
Team 1 - Wejwery x2, Gadget, Klimo
Team 2 - Zaga, Długi i Czarny
Team 3 - Hiszpan, Geso, KSG i Zeus
Team 4 - Borsunio, Dela, Skip (po odejściu Borsunia na pytania piłkarskie odpowiadał też Cezar)

Pytanie ciekawe, niektóre łatwe a niektóre trudniejsze. Poziom wysoki i walka trwała do samego końca między wszystkimi drużynami.

Klasyfikacja końcowa:
1. Team 3 (Nurki)
2 Ex aequo - Team 2 i Team 1
4. Team 4Ok 19 rozpoczął się turniej w pokerka w składzie: Zeus, Kursor, Cezar, Geso, Dela, Długi, Skip, Hiszpan, Czarny i Zaga - (Dzięki Skip za pomoc w opisie gdyż nie brałem w tym udziału)

Zeus zaczął z grubej rury bo wygrał pierwsze 3 z 4 rozdań i za chwile chyba 2 osoby się dokupywały. W międzyczasie ok 20:00 Klimo, Ja i  po nas bracia Wejwery udaliśmy się na drzemki .

Po godzinie gry Długi wziął time out i również poszedł na drzemkę jeszcze nie wiedząc że owe "spanko" mu przyniesie brak kebaba i 20 zł na drugi dzień które wygrał .............. nie grając.

W dalszej fazie odpadali kolejni gracze aż przy stole zostali Dela, Skip i Hiszpan. Chłopaki planowali się podzielić łupem ale Hiszpan stwierdził że: "ale ja chce żebyś ty wygrał" Jak się okazało miało to związek z tym iż Nurek ufundował nagrodę dla zwycięzcy (Dzięki Hiszpan w imieniu wszystkich tych co grali - Jak również za cygarka :))W trakcie rozgrywek sąsiadująca z nami w ośrodku ekipa stwierdziła że zabawi się w Jackass i wyrżnęli na tandemie obok stołu (podobno nieciekawie to wyglądało)

Później odbyła się jeszcze pogawędka w pokoju 45 i ok północy wszyscy się rozeszli

Rano szybkie sprzątanie i powrót do domówW trakcie zlotu osoby które zamówiły koszulki je otrzymały a dla reszty były jeszcze przygotowane pamiątkowe wkładki (miało być śmiesznie i chyba się udało)

Dziękuję jeszcze raz Panowie za mega spotkanie jak co roku i do następnego. Oby nas było jeszcze więcej!!!!

No i nie wypada nie podziękować Długiemu że po raz kolejny wzorowo zorganizował zlocik (może za rok Zdzisław zrozumie że przyjeżdżamy w czwartek i że "będziecie sami" oznacza brak innych w ośrodku a nie full ludzi w ośrodku )

Co zapamiętamy? :
- Old Gangsta ponownie górą
- 3 wyprawy nad jezioro
- Draft w stanie wskazującym
- Quiz
- Tevski jako barman
- Dela potrafi trafić sześć razy na pięć prób
- Szukanie Hali
- Rekord 21 osób
- Upamekano w quizie
- Szukanie zimnego kebaba rano przez Długiego
- Długi wygrywa 20 zł mimo wzięcia timeoutu na dalsze granie
- Istnieje sobowtór Zabiera :)
- Roman jako eksponat do treningu psa (Dario wybrnął po mistrzowsku)

POZOSTAŁE FOTKI:
29 Czerwiec 2020, 15:11:34
1
PAMIĄTKOWE WKŁADKI


29 Czerwiec 2020, 15:23:41
1
FILMIK Z ALL STAR GAME SIÓDMEGO ZLOTU - SULEJÓW 2020 Z dźwiękiem!01 Lipiec 2020, 15:20:45
1
Odp: Wybór drużyn - sezon 21 Po reprymendzie administracyjnej muszę oddać Nets.

Wybieram Detroit

23 Listopad 2020, 07:57:19
1
HEAT - Sezon 21 D howard 78 / marjanovic 75 / mo wagner 76
M turner 79 / brandon clarke 80 / mo harkless 72
G harris 76 / caris levert 83 / jeff green 76
K thompson 89 / shake milton 76/
R westbrook 88 / rondo 78 / ntklinina / 73

26 Listopad 2020, 16:56:38
1
Los Angeles Lakers - sezon 21 Draft do sezonu 21 wyglądał trochę inaczej niż dotychczasowe. Mniejsza ilość drużyn (20) = Bardzo mocne składy. Lakers wylosowali 3 pick i w sumie nie wiedziałem czy się cieszyć czy nie do końca. Patrząc po rosterach, chyba lepiej gdyby wpadł pick pod koniec stawki, no ale z drugiej strony, z tą trójką był cień szansy na to, że w końcu uda mi się zagrać Lebronem. Szybko wyjaśnił mi temat Zaga, który zawinął go z pole position. Z dwójką poszedł, ku mniejszemu lub większemu zaskoczeniu zaskoczeniu Lillard. Trochę nie do końca wiedziałem kogo wziąć, ale stwierdziłem, że chociaż spróbuję pograć graczem o innej charakterystyce niż dotychczasowi moi liderzy. W ten oto sposób, w Kalifornii pojawił się Mr Alfabet

Giannis nazwiskanawetniepróbujęnapisaćbezzaglądaniawgoogle stał się (póki co) twarzą Lakers w nadchodzącym sezonie. Co prawda kusiło brać Stefana, ale z drugiej strony byłoby już trochę nudno mieć go back to back sezon. No i nic, czekamy ponad 30 picków na powrotny. Ze łzami w oczach patrzyłem jak rozkradzeni zostawali kolejni gracze z tego draftu.. No ale w końcu się doczekałem, wybór nr 38 (przypadek?) i.. no nie wiem kogo wybrać. W grze takie uznane firmy jak Beal czy Young lub maratończyk Whiteside, ale mój wybór padł na Ingrama. Dlaczego? Sam nie do końca wiem. Głównie dlatego, że to exLaker no i może trochę dlatego, że Amper ciśnie nim nieźle w pierwszej rundzie PO. Słabsza wersja KD jest w LA


Brandon Ingram zagra na pozycji SF, choć kusiło na początku żeby grać tam Grekiem. Szybkie 4 picki i znów moja kolej. Mówię sobie, ciekawe czy obrona będzie znowu przereklamowana na nowych sliderach.. Pewnie będzie, biore SZCZELCA. I tak, kiedy na polu bitwy było jeszcze wielu uznanej marki szuterów, a co chwila draftowany był jakiś defender, Czarny postanowił sobie wziąć twarz obecnych Spurs


Taaa Buddy Hield. Obroną nie grzeszy ale strzelić umi. W oczekiwaniu na kolejne niecałe 40 wyborów innych GM, rozmyślałem co tu brać. Czy to już pora na jakiegoś C, moze obrońcę. w sumie jakiś fajny PG by się przydał, ale ich to tam jeszcze było najebane sporo. Przeglądając non stop plik Excela od Bonia (chapeu bas Boniu) miałem coraz więcej ciekawych pomysłów, ale... No ale skończyło się jak zawsze. Z numerem 4 do Kalifornii leci:


Taaa, kolejny Szuter, a jak!? Jebać obronę. Jakoś to będzie :D No wziąłem go, żeby mieć spokojną głowę jeśli przyjdzie do punktowania z ławki. W tym sezonie ratował mi czasem tyłek i liczę na to samo w 21 odsłonie. Może i szybko, niektórzy twierdzą, że Seth jest słaby i to taki 7 zawodnik w rotacji, ale ja wiem swoje. W 4 rundzie witamy Seth Curry na pokładzie. Kolejna krótka przerwa i tym razem raczej wybór prosty. Ktoś, kto ma pojęcie o tym, że trzeba też czasem ustawić się między przeciwnikiem a koszem i utrudnić mu zdobywanie punktów. Floor general  i exLaker w jednym


Lonzo Bonzo jako piąty pick. Nice. Choć patrząc, że Rondo poszedł w 9 rundzie bodajże to nie wiem czy aż tak nice, ale jebać. Czekanko. Długie czekanko. Kolejni świetni gracze znikali z listy, no i czas najwyższy było zaatakować pozycję C. Miałem parę opcji. Chciałem zapewnić obronę pod koszem, żeby mieć gracza co choć trochę spowolni tych Drummondów i innych Embiidów. Wybrałem, sam nie wiem.. Nie no on nie może tak chujowo zbierać! Witam kolejnego exLakeraBrook Lopez bo o nim mowa będzie piastował pozycję C. Nie wiem jeszcze czy z ławki czy jako starter, ale no będzie. Kilka minut później stanąłem przed kolejnym wyborem. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, ale lubię gościa. Jako opcja z ławki tym bardziej. Wjedzie, jebnie z góry, sypnie trójkę, może mida po koźle nie rzuci, ale nadal to fajny dodatek do rostera Lakers. Oby z Antkiem łamali obręcze w nadchodzącym sezonie. Witamy!


Terrence Ross na pokładzie. 7 graczy już mamy. Trzeba trochę się zatroszczyć o pozostałych rolesów. Po długim oczekiwaniu w kolejnym picku zobaczyłem wysokiego i aż się łezka w oku zakręciła. Bryant.. Thomas, ale zawsze Bryant. Na dodatek również exLaker, krótko bo krótko ale jednak. Fajny wysoki gracz, który może grać na obu pozycjach. Rozciągnie grę, zbierzę piłkę i jebnie z góry. idealny match do Greka.


W kolejnym wyborze gracz do którego mam ogromną sympatię. Gość z którym Kobe zdobywał tytuł. Bardzo przydatny i pomimo niskiego ovr wskakuje do pierwszej piątki z zadaniem ograniczenia poczynań w ataku najlepszych skrzydłowych graczy drużyn przeciwnych.


Starczy. resztę wymienię tylko z nazwiska i imienia. Nie chce mi się już pisać, poza tym weekend idzie. Pozostali gracze to Bobby Portis, Jordan Clarkson, Jalen Brunson, Alex Len oraz Taj Gibson. Let's go Lakers!!

Roster
PG: D'angelo Russell, Goran Dragic, George Hill
SG: Avery Bradley, Dante Exum
SF Khriss Middleton, Trevor Ariza, Joe Harris
PF Giannis Antetokounmpo, Davis Bertrans
C: Marc Gasol, Thomas Bryant, Taj Gibson

27 Listopad 2020, 12:58:34
1
DETROIT PISTONS - 21 pg: KHRIS DUNN 76* + DENIS SCHROEDER 80 + ISIAH THOMAS 76
sg: JAYLEN BROWN 86*** +  DONOVAN MITCHELL 88*
sf: RODNEY HOOD**** 76 +  PATRICK WILLIAMS 75  + T.J.WARREN 85***rookie
pf: DOMANTAS SABONIS 85 + NEMANJA BJELICA 78 + AL HORFORD 80**
c: JARETT ALLEN ****81 + IVICA ZUBAC 78


*CHRIS PAUL za KHRIS DUNN + Donovan Mitchell
**AL HORFORD za RICHUAN HOLMES + MICHAEL PORTER jr
*** JAYLEN BROWN + T.J.WARREN za JIMMY BUTLER + BOGDAN BOGDANOVIĆ
****JARETT ALLEN za JUSUF NURKIC oraz RODNEY HOOD za JOE HARRIS

27 Listopad 2020, 22:06:07
1

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 01:36:03]


Dallas Mavericks (0:1) - Sezon 22 wysłana przez skipim2
[Dzisiaj o 01:35:04]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 01:14:27]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez McGot85
[Dzisiaj o 00:38:46]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez przemekkw
[27 Luty 2021, 23:26:55]


Zacięty mecz z Celtics. Nowi gracze kluczem do zwycięstwa. wysłana przez Czarny24PL
[27 Luty 2021, 23:01:44]


CO WIEMY OD STARTU SEZONU ? wysłana przez DE_LA
[27 Luty 2021, 21:21:20]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez Czarny24PL
[27 Luty 2021, 18:48:46]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez KLIMO
[27 Luty 2021, 18:22:26]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez zbyniuparma
[27 Luty 2021, 16:59:59]


Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez DE_LA
[27 Luty 2021, 15:56:35]


Odp: Wymiana /kupno/ sprzedaz gier wysłana przez CrespoFella
[27 Luty 2021, 10:56:08]


Odp: Blazers - Knicks wysłana przez Borsunio
[27 Luty 2021, 00:19:07]


Hornets wciąż niepokonani, 4-0 po 4 meczach wysłana przez Cezar
[27 Luty 2021, 00:11:32]


Wymiana na linii Blazers - Knicks. Fani w szoku! Klay Thompson w Portland. wysłana przez Czarny24PL
[26 Luty 2021, 23:57:11]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska