Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - DE_LA

Strony: [1] 2 3 ... 45
1
Discussion / Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż?
« dnia: 13 Grudzień 2018, 21:57:39 »
Mecz i rewanż

2
Locker Room EAST / ROZMOWA Z TRENEREM BROOKLYN NETS
« dnia: 13 Grudzień 2018, 16:51:05 »
STACJA ESPN: Naszym kolejnym gościem na drafcie do 14-ego sezonu ligi NBAnation.pl jest DELA. Nowy trener, a zarazem Generalny Menager Brooklyn Nets. Panie trenerze co pan może powiedzieć o swoim nowym klubie? Dwukrotnie prowadził pan Orlando i teraz odchodzi pan do Nets. Czy możemy obstawiać, że to klub na dłużej??

DELA: Witam serdecznie. Cieszę się, że mogę pracować w tym klubie. Pełen profesjonalizm i dodatkowo Nowy York. Jestem podekscytowany :) Jeśli chodzi o Magic to postanowiliśmy się bezpowrotnie rozstać. Myślę, że obie strony będą zadowolone. Ja, że mogę pracować w Nets, a Magic, że przejmuje ich doświadczony coach Cezar.

STACJA ESPN: Co takiego jest w konferencji wschodniej, że po raz kolejny team z tej części Ameryki??

DELA: Ciężko jednoznacznie wskazać. Raz byłem na zachodzie, kiedy prowadziłem Sacramento Kings, a tak rzeczywiście reszta ekip jakie prowadziłem (przyp.red. 76ers, Magic czy Wizards) jest z konferencji wschodniej. A teraz Brooklyn. Liczę, że ten sezon będzie dla mnie jak i mojej nowej drużyny bardzo udany. Tak jak przebiegający draft.

STACJA ESPN: Przejdzmy właśnie do draftu. Wylosowaliście 10 pik, który przehandlowaliście do Lakers. Takie były założenia?? Pozbyć się wysokiego piku tracąc szanse na gwiazdę kosztem dwóch szybko następujących wyborów??

DELA: To, że będziemy handlowali wysokim pikiem było pewne. Szukaliśmy partnerów do rozmów wśród Indiany czy Portland, jednak najbardziej zainteresowani tą opcją byli Jeziorowcy z Gm Czarnym na czele. Rozmowy trwały jakis czas i decyzja pozostawała w rekach Lakers. W pewnym momencie zadzwonił telefon i uszłyszałem "Let's do it". I tak doszło do wymiany pików.

STACJA ESPN: Oddaliście wybór nr 10 w zamian za...?

DELA: W zamian za pik 18 w rundzie pierwszej. Wyższy pik w rundach 2 i 6 oraz pik wyższy w rundzie 4 lub 5, z zeszłego sezonu  przy transferze Bogdanovic-Matthews. W ten sposób mieliśmy wyższe wybory od Lakers w rundach od 2 do 6, gdyż w rundach 3 i 5 był to nasz naturalny wybór wynikający z losowania kolejności draftu. Wiem skomplikowane  :)

STACJA ESPN: Wszystko jasne :) Tracąc możliwość wyboru gwiazdy czym kierowaliście się oddając swój pierwszy wybór? Można było mieć naprawdę wielkie nazwiska.

DELA: W dotychczasowym budowaniu składów, moje zespoły były zawsze oparte o gracza wielkiego kalibru. Teraz chciałem spróbować czegoś innego. Nie ukrywam, że nasza symulacja draftu spaliła na panewce. Chcieliśmy mieć kogoś z trójki : Butler, Oladipo lub George. Gdy Gm Borsunio wybrał Klaya Thompsona, szanse na nasz chytry plan bardzo wzrosły, gdyż w naszej symulacji pierwszych 17-tu wyborów nie uwzględniliśmy Thompsona. To był taki joker. Ale gdy Kings wybrali PG13 poczułem niepokój, a gdy Gm Bogacz wybrał dla Bulls Butlera wtedy wszystko stanęło na krawędzi.

STACJA ESPN: Ale został tylko Oladipo, a do was ledwie dwa wybory. Gm Zaga zapowiadał, że Dipo znowu będzie u niego. Więc szansa była minimalna. Szukaliście alternatywy, czy w duchu wierzyliście, że Indiana jednak  zmieni swój wybór? 

DELA: Nie. Nie było szans, by ich wybór padł na kogoś innego. Przejrzeliśmy dostępnych graczy i nasza decyzja była nastepująca: Porzignis. Ale to co zrobił Gm SzonBradley było jak gwóźdź do trumny. Żadnej innej alternatywy. A co robisz jak nie masz żadnych atutów w sytuacji bez wyjścia?? :) Improwizujesz. Więc zaimprowizowaliśmy w postaci Jasona Tatuma. Jeśli mam być szczery nie wiem co mam się po tym chłopaku spodziewać. Oczywiście przeprowadziliśmy kilka treningów i wierzymy, że będzie dobrze. Zwłaszcza, że w drugiej rundzie dołączył do nas Chris Paul. Albo wybór Jasona okaże się strzałem w 10 albo przeprowadzimy transfer :)

STACJA ESPN: Paul oraz Tatum. Do tego dobry środkowy i trzon ekipy jest naprawdę solidny. Gdy w trzeciej rundzie wybrał pan Aytona widzieliśmy ulge na pana twarzy. Ulgę i radość. To sprawił Ayton?? :)

DELA: Przed samym draftem powiedziałem, że muszę mieć któregoś rookie w zespole spośród: Ayton, Gilgeous-Alexander, Bamba. Gdy nikt nie wybrał Aytona, to sens wymiany pikami z Lakers nabrał nowego znaczenia.

STACJA ESPN: Proszę opowiedzieć o kolejnych rundach, w których wybraliście takich graczy jak: G.Harris i W.Carter jr

DELA: Przed wyborem Harrisa chcieliśmy mieć u siebie albo Ibake albo Siakama. Ibaka  został jednak wybrany do Bostonu, a gdy przyszła nasza kolej wtedy zacząłem sie zastanawiać, czy Siakam to jest jednak dobry wybór. Niby wszystko ok lecz nie odbyliśmy żadnej sesji treningowej. Postanowiłem nie ryzykować i wskazałem na Harrisa. Znam go i wiem, czego sie po nim spodziewać. Tak teraz patrze gdy draft zbliża się ku końcowi to uważam, że to dobry wybór. A gdy na zamknięcie składu podstawowego, czyli wyborze w piątej rundzie pozyskałem W.Cartera, żal po Siakamie szybko minął. 

STACJA ESPN: Wielu fachowców uważa, że oprócz trzeciej rundy, kiedy to wybrany zawodnik scala zespół pan uważa, że szósta runda jest niemniej ważna, gdyż wtedy wybiera się lidera z ławki. Tak pan to nazwał-lider z ławki :) Wybraliście Mylesa Turnera. To był pierwszy wybór na waszej liście wśród rezerwowych??

DELA:  :) Lider z ławki :) Tak właśnie uważam. To kapitan rezerwowych. Zawodnik kiedy odpoczywają gwiazdy trzyma zespół na właściwych torach. Do naszego wyboru było ponad 20 pików. Mieliśmy czas by porozmawiać z dostępnymi zawodnikami oraz potrenować z nimi, przekazać filozofię naszego zespołu. Wzięliśmy więc na bęben M.Turnera czy L.Stephensona. Byłem zachwycony tym co reprezentowali. Wtedy też narodził się pomysł by spisać najbardziej pożadanych zawodników rundy szóstej. Wyglądała ona następująco: 1Lance, 2Myles, 3K.Anderson. Oprócz nich był też Brook Lopez czy Tre Young. Stworzenie tej listy to był dobry pomysł, gdyz jeszcze w 6 rundzie musiałem wykreślić Lancea oraz Brooka, którzy zasilili odpowiedni Mavs oraz Heat.

STACJA ESPN: Mylesa nikt nie wybrał gdy przyszła wasza kolej. A więc kolejny gracz z listy zasila Brooklyn :)

DELA: Mało tego. Proszę mi uwierzyć, że z listy zrobionej przed 6 rundą, która zawierała 8 nazwisk, pozyskaliśmy 3 zawodników!! Trzech!! Kyle Anderson i Avery Bradley!! Wtedy doszło do mnie, że los mi sprzyja i mam, aż trzech liderów z ławki. Mając takich 8 graczy uznałem, że to był dobry pomysł by dogadać się z Lakers. Przyznam się, że Lakersi próbowali odroczyć 6 pik, lub pozyskać chociaż 10 wyższy. Ale dobrze, że nie ulegliśmy presji i zbudowaliśmy świetną ekipę.

STACJA ESPN: Draft dobiega do końca. Końcowe rundy. Myśli pan kogoś pozyskać czy pozwoli pan sobie przydzielić zawodników z automatu??

DELA: Do wybranych wcześniej graczy dołączyli jeszcze: Ekpe Udoh, Elfried Payton, Willy Hernangomez oraz Jeremy Lin  Chce decydować do końca sam. Mam jeszcze kilku zawodników w notesie i lepiej, żeby byli u mnie niż w FA lub u rywali. Ale to raczej zawodnicy pierwszoroczni. Lubię z nimi pracować.

STACJA ESPN: Doszły nas słuchy, że kilka klubów pytało na temat możliwości pozyskania Tatuma czy Paula. Zdradzi pan coś więcej w tym temacie??

DELA: To normalne jest, że kluby już podczas draftu starają się wytransferować ledwo co pozyskanych zawodników. Sam w tamtym sezonie oddałem wybranego przez siebie Tre Younga za Roziera. Jak sie okazało nie był to dobry pomysł. Jeszcze nigdy tego nie mówiłem ale po raz pierwszy jestem tak bardzo zadowolony z wybranych przez siebie zawodników. Jestem też zadowolony, że uprzedziłem kilka klubów wybierając graczy z ich listy. Bulls do teraz nie mogą wybaczyć G.Harrisa. :)

STACJA ESPN: Nie możemy się doczekać, by zobaczyć ekipę Nets na parkiecie. Serdecznie dziękujemy za rozmowę oraz życzymy udanego sezonu. :)

DELA: Dziękuję również  :)

3
Locker Room EAST / BROOKLYN NETS sez 14
« dnia: 13 Grudzień 2018, 16:48:38 »


PODSTAWOWA PIĄTKA
PG: Chris Paul
SG: Avery Bradley
SF: Jason Tatum
PF: Wendell Carter jr
 C : Deandre Ayton


GRACZE REZERWOWI:
PG: E.Payton, J.Lin
SG: M.Bridges, G.Harris
SF: K.Anderson
PF: M.Turner,
C:   E.Udoh, W.Hernangomez

4
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 12 Grudzień 2018, 22:17:05 »
Rinda 11
Mikal Bridges

Dotychczas
1 Tatum
2 Cp3
3 Ayton
4 Harris G
5 W. Carter jr pf
6 M.Turner
7 K.Anderson
8 A.Bradley
9 E.Payton
10 E.Udoh
11 M. Bridges

5
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 12 Grudzień 2018, 16:48:13 »
Skip
Olynyk

6
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 12 Grudzień 2018, 15:37:16 »
2018, 17:28:17 »
Rinda 10
Ekpe Udoh

Dotychczas
1 Tatum
2 Cp3
3 Ayton
4 Harris G
5 W. Carter jr pf
6 M.Turner
7 K.Anderson
8 A.Bradley
9 E.Payton
10 E.Udoh

7
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 11 Grudzień 2018, 17:28:17 »
Rinda 7
Kyle Amderson sf

Dotychczas
1 Tatum
2 Cp3
3 Ayton
4 Harris G
5 W. Carter jr pf
6 M.Turner
7 K.Anderson

8
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 09 Grudzień 2018, 22:53:23 »
Druga runda Chris Paul
1 Tatum
2 CP3

9
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 09 Grudzień 2018, 18:35:24 »
Pik 8 Pelicans = A.Davis
Pik 9 Cpu Borsuc = Klay Thompson
Pik10 do Nets( juz wiadomo ze wytransferowany) Lillard

10
Classifieds / Odp: DRAFT SEZON 14
« dnia: 09 Grudzień 2018, 16:47:41 »
Wejwer
Harden

11
Discussion / Odp: Draft sezon 14 - kiedy?
« dnia: 06 Grudzień 2018, 11:02:32 »
To wlasnie mialem napisać. Jaki jest sens ustalenia terminu draftu typowo pod dana date jak nie ma pewnosci, ze to zagra. A jesli ustalimy termin na 22-23 i nie bedzie dzialalo online to ruszymy z draftem po swietach przez 5 dni?. Jak dla mnie draft moze ruszyc os pn 10.12 do przyszlej niedzieli włącznie lub ewentualnie jesli wybierzemy np 16.12 godz 10 wtedy jesli nie odpali na necie wybiwramy odrazu na forum majac minute na wybór od wpisu.

12
Classifieds / Odp: Wybór drużyn do sezonu 14
« dnia: 05 Grudzień 2018, 13:10:08 »
Brooklyn Nets

13
Classifieds / Odp: Zapisy sezon 14
« dnia: 04 Grudzień 2018, 19:32:29 »
Dela w nowym sezonie z Nets 8)

14
Discussion / Odp: "Legendy" - tak czy nie?
« dnia: 04 Grudzień 2018, 19:31:20 »
czy skoro tylko ja lubię legendy to znaczy że w nagrodę mogę mieć jedną w składzie? :D
Nie tylko ty Romek ale za wcześnie by odpuścić aktualnych graczy. Jestem w stanie w 3 sezonie zagłosować na tak. 😉
Moj pick pierwszej rundy to Kevin Garnett😁

15
Discussion / Odp: NAGRODY ZA SEZON 13
« dnia: 02 Grudzień 2018, 09:06:52 »
MVP:
1. Lebron James
2. Kawhi Leonard
3. Giannis Antentokoumpo

DPOY:
1. Hassan Whiteside
2. Gianns Antentokoumpo
3. Rudy Gobert

ROTY:
1. Deandre Ayton
2. Marvin Bagley III
3. Tre Young

6TH:
1. Carmelo Anthony
2. Kent Bazemore
3. Derrick Rose

Most Improved:
1. Otto Porter
2. Jayson Tatum
3. Blake Griffin


1ST ALL NBA:
Russell Westbrook, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Lebron James, Anthony Davis,
2ND ALL NBA:
 Victor Oladipo, Demare Derozan, Giannis Antentokoumpo, Blake Griffin , Rudy Gobert
ALL DEF:
Giannis Antentokoumpo, Klay Thompson, Kawhi Leonard, Lebron James, Hassan Whiteside

P.S.Dwie sprawy. Pierwsza to, że dzięki wszystkim za glosy na Townsa. Az dziw bierze, że tak mało przy takich statach.
Druga. Nagroda MIP uważam, ze powinna isc do graczy max 80 overall. Wybieranie tam kozaków jest bezsensowne. Pozdro

16
Classifieds / Odp: Zapisy sezon 14
« dnia: 28 Listopad 2018, 17:23:41 »
Chce zagrać i zmienię team. Wciąż szukam tożsamości  :)

17
Przedostatni, a zarazem ostatni tydzień to tylko jedno spotkanie wyjazdowe z SZERSZENIAMI i to na dodatek wygrane 78:76. Ostatnią akcję przeprowadził SMART 8pkt, 6as , która okazała się na wagę zwycięstwa. Chociaż przegrywaliśmy juz różnicą 11 oczek, w końcówce udało się dogonić, a zarazem przegonić rywala.
Mecz awizowany jako DWIE WIEŻE , czyli starcie BLAKE'a GRIFFIN'a 25pkt, 4zb, 2as kontra
KARL-ANTHONY TOWNS 33pkt, 14zb, 2as. I ci, co ostrzyli sobie zęby na to spotkanie nie zawiedli się. Lider HORNETS ośmieszał w obronie swojego przeciwnika, którym był J.JACKSON jr , który kończył spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym jak i zbiórkowym.Natomiast CHANDLER i HERNANGOMEZ dwoili sie i troili by zatrzymać naszego środkowego ale ten po ostatnich słabych występach zagrał świetne spotkanie trafiając 15 z 23 prób.
Tym meczem kończymy sezon zasadniczy i czekamy na rozwój ligowych sytuacji. 

LIDERZY MAGIC NA ZAKOŃCZENIE SEZONU
PPG
1-TOWNS 25,2
2-HARRIS 12,4
3-DANIELS 6,1
RPG
1-TOWNS 12,5
2-JACKSON jr 5,0
3-BIYOMBO 3,8
APG
1-GILGEOUS-ALEXANDER 4,7
2-SMART 4,0
3-HARRIS/SEFOLOSHA 2,4
BPG
1-TOWNS 1,5
2-JACKSON jr/ BIYOMBO/ PAYNE 0,4
3-D.DAVIS 0,3

18
Tydzień porażek dalszy ciąg. Zaczęliśmy od spotkania z Mavs.
Cel zatrzymać TATUM'a- 30pkt, 3zb, 2as oraz liczyć na TOWNS'a- 23pkt, 11zb, 2as.
Żadna z tych rzeczy sie nie udała. Nasz lider trafił tylko 9 z 27 rzutów. Ale na tle jego słabej dyspozycji najlepszy mecz w sezonie zagrał FAREID- 16pkt, 7zb, 1bl.
Chociaż do przerwy wyglądało to w miarę, to po przerwie zagraliśmy katastrofalnie i ekipa z DALLAS wygrała zasłużenie 78:62.

Kolejny przystanek to ekipa LOS ANGELES LAKERS. Wszyscy w lidze wiedzą, że kluczem jest zatrzymanie KLAY'a THOMPSON'a- 34pkt, 4prz, Ale jak widać po jego linijkach statystycznych zawodnik ten był on fire. .Kroku dotrzymywał mu TOWNS- 28pkt, 12zb, 2as, a także GILGEOUS-ALEXANDER 12pkt, 4zb, 5as, 3prz, który zagrał najlepszy mecz w sezonie. Niestety wysiłek obu panów poszedł na marne, a mecz zakończył się 74:63 dla LAKERS.

Kolejne starcie to wyjazd do DETROIT. Ale ekipa TŁOKÓW po prostu nas zmaglowała, zmieliła oraz przeorała. Wynik 99:62mówi wszystko. TOWNS-25pkt, 10zb vs LILLARD 24pkt, 6as teoretycznie na remis lecz gdy dołożysz do tego 14pkt, 12zb, 2as, które zaliczył SALAH MEJRI, to wiesz,ze ten mecz musisz przegrać.Niestety w naszej ekipie próżno szukać takich pomagierów i sam KAT nie wystarczy.
Ostatnia potyczka, a zarazem kolejna porażka  przyszła z ekipą PHOENIX SUNS 75:72. W tym spotkaniu byliśmy najbliżej zwycięstwa lecz jesli w ekipie z ARIZONY, aż czterech graczy zdobywa dwucyfrowa linijke punktową to nie można przegrać takie spotkania. TOWNS 24pkt, 11zb, 4bl starłsię z JOKIC'em 14pkt, 8zb,2as,2bl. Natomiast GARRY HARRIS 21pkt(5/7 x 3) rywalizował z BEAL'em 17pkt (4/8x 3). Jak widac bezpośrednie pojedynki udało sie wygrac. Jednak wspomnialiśmy o 4 graczach Suns z dwucyfrową liczbą, a byli to BAZEMORE 16pkt, 2zb, 3as oraz NENE 12pkt, 9zb i to tutaj był klucz do zwycięstwa SŁOŃC.

19
Classifieds / Odp: Wyniki sezon 13
« dnia: 22 Listopad 2018, 13:46:37 »
magic 78 : 76 Hornets

20
Classifieds / Odp: Mecze do skasowania sezon 13
« dnia: 21 Listopad 2018, 20:49:26 »
8april
Mavs vs Cavs(cpu) jakis simcast live

Strony: [1] 2 3 ... 45

* Ostatnie wiadomości

Portland Trail Blazers - 14 wysłana przez Dlugi1983
[Dzisiaj o 10:10:06]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Dlugi1983
[Dzisiaj o 09:55:41]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 09:39:35]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Wejwer
[Dzisiaj o 09:22:14]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Borsunio
[Dzisiaj o 09:15:55]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Malekem
[Dzisiaj o 08:32:25]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Socool
[Dzisiaj o 05:24:34]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez kamyk
[13 Grudzień 2018, 23:58:39]


Odp: San Antonio Spurs - Sezon 14 wysłana przez Zabier
[13 Grudzień 2018, 23:49:34]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez zbyniuparma
[13 Grudzień 2018, 23:30:12]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez LordPitekK
[13 Grudzień 2018, 23:03:46]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez McGot85
[13 Grudzień 2018, 22:50:57]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Zaga_Kalisz
[13 Grudzień 2018, 22:29:37]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Currose7
[13 Grudzień 2018, 22:16:49]


Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez wieluch71
[13 Grudzień 2018, 22:09:44]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska