Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Zybi1986r

Strony: [1] 2
1
Archive 2017 / Spurs-Magic
« dnia: 15 Październik 2016, 11:28:04 »
Tyreke Evans SF ovr 79 (Magic) za B. Simmons SF 79ovr (Spurs)

2
Archive 2017 / Spurs (4-14)
« dnia: 10 Październik 2016, 11:36:08 »

3
Archive 2017 / San Antonio Spurs-Zybi1986r
« dnia: 03 Październik 2016, 16:13:03 »

4
PRO-AM Nation Crew / Power Ranking
« dnia: 29 Wrzesień 2016, 15:58:30 »
Ranking z dziś pokazuje, że na tą chwile Nation zajmuje zaszczytne 83 miejsce z drużyn z Europy. Oby tak dalej!!


5
PRO-AM Nation Crew / Regulamin Pro am Nation
« dnia: 06 Wrzesień 2016, 21:37:43 »
1. Każdy uczestnik ProAm Nation musi zapoznać się z tym regulaminem i wysłać post treści: "zapoznałem się z regulaminem Pro-Am Nation jednocześnie zobowiązuje się do jego przestrzegania". Osoby, które tego nie zrobią zostaną wycofane z insidera (tematy widoczne tylko dla graczy pro am).

2. Administracja forum przekazuje prawa administracji działu ProAm:GM Zybi1986r.

3.1 W Naszej reprezentacji Pro-Am może wziąć udział uczestnik ligi Nation, który należycie wywiązuje się ze swoich obowiązków(rozegrane mecze, pisane recapy, oceny za grę, aktywność forumowa).

3.2 Dopuszczalna jest sytuacja w której Ligowicz rezygnuje z dalszego uczestnictwa w rozgrywkach, jednak każda taka sytuacja będzie rozpatrywana indywidualnie przez Administrację forum i Zybiego1986r,tym samym to oni zadecydują o ewentualnej możliwości kontynuowania jego gry w ProAm Nation.

3.3. Nie ma możliwości udziału w ProAm osób spoza ligi.

4. Każdy uczestnik ligi zobowiązany jest do przestrzegania wymienionych teraz czynności jak i tych w przyszłości(uwzględniających nowe okoliczności, jak wyjście pełnej wersji gry, patch i innych):

- stworzenie i bieżące uzupełnienia własnej szatni(podstawowych danych, progresji, przemyśleń itp)
- zapoznania się z wytycznymi dotyczących taktyk, strategii w tym "wykucia" zagrywek itp.
- dochowania tajemnicy jakim są zamieszczane w dziale ProAM wszelkie informacje pisane przez uczestników Pro-Am Nation(pod groźbą wydalenia. patrz pkt.5)
- pełna dyscyplina dotycząca wytycznych administratora Pro-Am lub delegowanych kapitanów drużyn(o ile zajdzie taka potrzeba aby reprezentacja Nation miała więcej niż 1 zespół)

5. Administracja forum, jak i działu ProAm zastrzega sobie prawo do odwołania nominacji do drużyny Reprezentacji dla osoby, która nie wywiązuje się z zadań ujętych w pkt 4, jak również działa na szkodę Reprezentacji Nation w inny nie zdefiniowany w regulaminie sposób, ale na tyle oczywisty by wiedzieć że "przekracza się  granicę".

6. Administracja ProAm zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu w imię poprawy funkcjonowania działu jak i rozwoju Reprezentacji ProAm Nbanation Team.

6
PRO-AM Nation Crew / Lista chętnych - Zapisy / Join PRO-AM
« dnia: 19 Sierpień 2016, 12:23:30 »
Skoro premiera 2k17 zbliża się wielkimi krokami, postanowiłem zrobić wywiad środowiskowy odnośnie tego ciekawego trybu. Czy są chętni, którzy chcą reprezentować Nation na wirtualnych parkietach? Nie mówię o pojedynczych gierkach tylko o meczach o stałych porach z taktyka i dobrymi grajkami z my player?:)


7
Archive 2016 / Pro-am, reaktywacja
« dnia: 05 Kwiecień 2016, 21:48:01 »
Panowie zacząłem temat i badam sytuacja czy ktoś wyraża chęć powrotu teamu Nation na parkiety?

8
Archive 2016 / 76ers (5-5)
« dnia: 28 Luty 2016, 14:31:08 »

9
Archive 2016 / 76ers
« dnia: 28 Luty 2016, 14:29:33 »

10
Who You Are? / Zybi1986r
« dnia: 23 Luty 2016, 21:00:28 »
Siema Panowie, na Nation znacie mnie głównie jako służbiste Zybiego.
Prywatnie nazywam się jak nie trudno wydedukować Zbyszek, mam prawie 3 dychy na karku i jestem ze stolicy Polski B czyli Białegostoku. Miasta pięknego, ale znanego głównie za sprawą Pana Kononowicza. Zapraszam do siebie, a gwarantuje, że macki Białego Was pochłoną. To jednak temat o mnie wiec na bok o walorach mego miasta.:)
Koszem interesuję się od niedawna bo od jakiś 3-4 lat, a główną zajawką nie stała się pewnie jak u Was era Jordana, nocne mecze na tvp, a paradoksalnie miłość do kosza zaszczepiła we mnie seria 2k. Pisze paradoksalnie, bo tyle pomyj ile na nią wylewam co roku świadczyła by tylko o nienawiści do niej. Pierwsze kroki stawiałem w SD, żeby później swoje dyskusyjne talenty przenieść tutaj i tak już zostało. Miłość do kosza rośnie proporcjonalnie do nienawiści produktu 2k :). Od zawsze kochałem też piłkę nożną. Swego czasu znałem praktycznie wszystkich europejskich grajkow z szanowanych się lig, ale wstyd się przyznać ten zapał i wiedza gdzieś uleciały. Ich miejsce zajęła praca i rodzina. Tak jak wspomniałem jednak 2k trzyma mnie dalej w świecie sportu mam nadzieję, że jeszcze długo tak pozostanie. Dodatkowo kocham filmy i porządne seriale, lubię tez czasem zasiąść z książką w reku i oderwać się o rzeczywistości. Gry i konsole kocham również nieprzerwaną miłością, ale tak jak to było z kopaną czasu jest co raz mniej a super gier co raz więcej.
 Prywatnie jestem cholerykiem, wkurw... się w 3 sec, żeby za chwilę o wszystkim zapomnieć. Pracuję na co dzień w korpo, czyli jestem trybikiem w machinie:). Od ponad 2 lat zakochany po uszy w swojej Damie Życia, planowany ślub w przyszłym roku. Ligowiczów jak najbardziej zapraszam :). Bo tylu ilu wspaniałych ludzi poznałem tutaj ze wspólna zajawką jak również potrafiących pogadać w trudnych chwilach to nie wiem czy jakieś inne forum mogłoby zgromadzić. Szacunek ligowicze, mam nadzieję, że może kiedyś będzie dane nam poznanie się w realu, bo nie których już znam i to wspaniali ludzie.:)
To po krótce tyle o mnie. Sportu nie uprawiam, chociaż marzy mi się czasem pokopać w gałe, albo porzucać piłą, ale to dlaczego tego nie robię niech wyjaśni zdjęcie poniżej.
Juz Was nie zanudzam, czekam na Wasze profile i do zobaczenia na wirtualnych parkietach. Teraz już wiecie mniej więcej jaki chu... admin Was ochrzania :P. Pzdr

Wrzucam niżej swoją fotkę, żebyście wiedzieli z jaką paskudną gębą gracie  i tylko pamiętajcie ta Pani już zajęta więc grzecznie :)


11
Technical Department / Powiększenie rodziny Nation!
« dnia: 21 Styczeń 2016, 13:08:35 »
Miło nam poinformować, że rodzina Nation się rozrasta z dnia na dzień. Dlatego dziś oficjalnie rusza forum Xbox One pod naszym szyldem dowodzona przez dobrze znanego w kręgach X Zeusa!! Życzymy powodzenia i jak to mówi główny admin Xbox One "stabilnego łącza"!!!

http://www.nbanation.pl/xbox/index.php

12
Archive 2016 / Dallas Mavericks (10-19)
« dnia: 05 Styczeń 2016, 11:33:12 »

13
Archive 2016 / Dallas Mavericks
« dnia: 05 Styczeń 2016, 11:31:54 »


Po krótce opiszę przebieg draftu. Myślę, że bardzo dla nas szczęśliwy, gdyż udało nam się wylosować nr 4, który pozwolił nam zakontraktować mega gwiazdę w postaci Paula Georga, wszechstronnego SF. Paul do idealnej gry ofensywnej z każdego miejsca parkietu dokłada świetną defensywę, nie mogło być inaczej niż euforia w Dallas po pierwszym picku. Drugi jakże ważny wybór padł według moich założeń taktycznych na pozycję numer 2, a najlepszym na ta chwile graczem dostępnym był człowiek, który 2 sezony temu siedział u mnie na głębokiej rezerwie McCollum, bo o nim mowa z automatu stał się moim kolejnym wyborem wystarczy rzucić okiem na jego statystyki rzutowe ( mokry sen każdego z GM). Szybki trzeci pick to tym razem ktoś do zbierania pod koszem, goliat z Litwy doskonale się do tego nadawał i tak Valanciunas dołączył do wesołej gromadki z Dallas. Trochę oczekiwania i przyszedł czas na pick czwarty i piąty. Najpierw ktoś do rozgrywania Dellaveddova, może to żaden maestro playmakingu, ale za to jego dobra obrona i świetny rzut przemówiły do mnie i tak o to on stanął jako główna dowodzący nad nasza niebieską armią. Kompletując pierwsza piątkę na pozycji nr 4 zameldował się Smith, poszukiwałem silnego skrzydłowego, który rozciągał by moja grę do granic możliwości, a ten człowiek robi to świetnie.
Po skompletowaniu pięciu wspaniałych przyszedł czas na mniej wspaniałych, ale nie znaczy gorszych.
Tutaj kompletowanie ławki zacząłem od pozycji PG i do składu dołączył nasz dobry znajomy hiszpański toreador Calderon, dysponujący bardzo przyjemnym rzutem i dostarczający podania jak najlepszy kelner przystawki. Później trochę mięska pod kosz. Nurkic, bestia zbierający masę piłek w obronie i ataku, ktoś nam niezbędny, jedyny minus to kondycja, ale obóz z Szczyrku i będzie o wiele lepiej. Dalej to Scott i Bogdanovic, ten pierwszy świetny rzutowo zawodnik. Mój ulubiony typ gracza na pozycję nr 4. Z kolei ten drugi to świetny zmiennik MColluma, dzięki niemu nie odczuwam, że to druga piątka gości na boisku. Kolejny wybór i kolejny center,a to po to jakby jednak obóz w Szczyrku nie wyszedł Nurkicowi na dobre.
Trzy kolejne wybory to głęboka ławka, sami SF, zapytacie dlaczego dopiero teraz ich wybieram, odpowiedz prosta George będzie siedział na ławce tylko i wyłącznie podczas czasów.:)
To tyle, niech moc będzie z graczami z Dallas. Wszystkim innym GM dzięki za drafti  i do zobaczenia na wirtualnych parkietach!!

14
Archive 2016 / Nasi zawodnicy w pro-am
« dnia: 29 Grudzień 2015, 14:54:12 »
W tym wątku wpisujmy swoich grajków i ich atuty z trybu pro-am. Pokarzcie Panowie czym tam dysponujecie.

15
Archive 2016 / Skrócenie sezonu
« dnia: 23 Listopad 2015, 17:58:42 »
Zdecydowaliśmy się dać tą ankietę z racji tego, że napływają do nas głosy o skróceniu sezonu, bo większość graczy już jest na jego finiszu, a do jego końca zostaje według początkowych ustaleń 3 tygodnie, to wiązało by się dla większości uczestników ze sporą przerwa w grze co może zaważyć na późniejszej formie w PO/Pucharze Ligi.
Liczą się tylko głosy jawne, a sama ankieta trwa do piątku do godziny 18.

16
Archive 2017 / Kącik Bukmacherski
« dnia: 05 Listopad 2015, 15:21:49 »
Chciałbym rozpocząć wśród uczestników naszej ligi zabawę ocierająca się o bukmacherkę, a polegająca na codziennym typowaniu meczy w real NBA. Na czym by to miało polegać? Zasady nie są raczej za bardzo skomplikowane:

- wytypowanie zwycięscy pojedynku- 3 pkt
- wytypowanie zwycięscy z uwzględnieniem dogrywki- 5 pkt
- wytypowanie zwycięscy po dogrywce, a mecz zakończy się zwycięstwem danej drużyny bez dogrywki- 1 pkt
- wytypowanie dogrywki, ale błędny zwycięzca- 1 pkt
- wytypowanie najlepiej punktującego w danym pojedynku- 2 pkt

Całość bedziemy podsumowywać codziennie wieczorem, a na koniec sezonu regularnego zdobywca 1 miejsca w naszej zabawie otrzyma od NBANation atrakcyjną nagrodę.:)
Oczywiście będą liczyły się posty wpisane przed daną kolejka, edycja ich również nie przejdzie. Każda próba oszustwa skończy się dyskwalifikacja. :)


Pierwsza kolejka typowania rusza w piątek.


Wynik zapisujemy według wzoru np:

TOR-ORL wynik: best:

gdzie wpisanie 1 to wygrana Toronto, wpisanie 2 to wygrana Orlando, wpisanie x1 to wygrana Toronto po dogrywce, a wpisanie x2 to wygranie Orlando po dogrywce. W best wpisujemy zawodnika, który według nas zdobędzie najwięcej punktów. Czyli:

TOR-ORL wynik:2 best: Vucevic

 
                                           17
Archive 2017 / Spory meczowe
« dnia: 02 Listopad 2015, 09:45:17 »
Proszę o wypowiedzenie się stron meczu: Heat-Kings i Kings-Celtics z racji tego, że oceny z tych meczy był bardzo niskie, a żadna ze stron nie założyła sporu, administracja postanowiła, że jednak nie można przejść obojętnie obok tego więc proszę o rzetelne opisanie skąd tak niskie oceny i najlepiej poparcie tego jakimiś dowodami ( nagrania,screeny itp). Po rozpatrzeniu wszystkich zebranych informacji, administracja podejmie decyzje o ewentualnych ostrzeżeniach.

18
Hyde Park / Jaki film, serial możecie polecić?
« dnia: 18 Październik 2015, 21:15:31 »
Panowie jak w temacie, pracuje tak, że mam czas na oglądanie dużo kinematografii polecicie coś ciekawego? Aktualnie kończę oglądać serial Homeland, który osobiście bardzo polecam, serial mega!

19
Archive 2016 / Poziom na którym zostanie rozegrana liga.
« dnia: 15 Październik 2015, 10:04:15 »
Zapraszam do oddania głosu w ankiecie, oczywiście liczą się tylko glosy jawne, a sama ankieta potrwa do najbliższej soboty do godziny 20. Zmiana poziomu nie zmienia sliderów, a jedynie w przypadku Superstar zwiększa tolerancje oddania lepszego rzutu, ma to na celu zwiększenie liczby zdobywanych punktów, która teraz jest bardzo zaniżona.

20
Hyde Park / NBA w tv
« dnia: 10 Październik 2015, 13:38:32 »
Z tego co słyszałem nie biedzie w tym sezonie nba na C+ zostaje LP i streamy. Może ktoś coś więcej możne powiedzieć o tym urządzeniu      http://nbahub.pl/Sklep/index.php/produkt/iptv-media-player-android-4-4-nba-tv-espn-fox-sports-1600-kanalow/?

Strony: [1] 2

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez chemik81
[Dzisiaj o 00:08:51]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Czarny24PL
[24 Maj 2020, 23:03:28]


DeRozan w kieszeni Duranta wysłana przez zbyniuparma
[24 Maj 2020, 21:49:48]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez chemik81
[24 Maj 2020, 21:41:58]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Rafi_WRO
[24 Maj 2020, 19:34:52]


STEPH CURRY 3POINTERS WATCH vol. 3 wysłana przez Cezar
[24 Maj 2020, 09:44:37]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Kryspin_PL
[24 Maj 2020, 00:35:40]


Odp: Mecze do skasowania: sezon 19 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:58:56]


Nets koncertowo w Q1 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:56:46]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:36:01]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Kryspin_PL
[23 Maj 2020, 22:56:54]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Cezar
[23 Maj 2020, 21:20:47]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez amper
[23 Maj 2020, 20:17:56]


Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Odezzo
[23 Maj 2020, 19:22:07]


Odp: Mecze do skasowania: sezon 19 wysłana przez biggie19_
[23 Maj 2020, 16:33:02]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska