Pistons-LAC-Bucks trade

• 43 Odpowiedzi
  • 5644 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Dudek

Pistons-LAC-Bucks trade
« dnia: 02 Marzec 2017, 00:38:51 »
Więc tak:

Bucks
oddaje do Pistons Exuma PG ovl 73
i otrzymuje w zamian od Pistons Willie Cauley-Stein C ovl 71

I tu się w zasadzie kończy udział Bucks

Pistons oddaje do LAC
Durant SF 95
McConnell PG 75
Exum PG 73
i otrzymuje z LAC
Hayward SF 87
Rose PG 81
Korver SG 74

*

2eusIX

Odp: Pistons-LAC-Bucks trade
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2017, 00:47:19 »
Potwierdzam

*

Odezzo

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec 2017, 02:23:29 »
O kur..... Its real !?

*

JoeBlack

• #RANKING
    0
  • Sr. Member
  • 281
  • Total likes: 102
  • Everybody has talent, but ability takes hard work.
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marzec 2017, 06:08:33 »
Też chciałbym dostać taki kąsek za taki sam bezcen.
Uważam że wymiana nie jest równa.
You don't get what you wish for,
You get what you work for!

*

Cezar

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec 2017, 07:36:51 »
Gruba okazja dla Clippersow.

*

bARt48PL

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Marzec 2017, 07:38:17 »
Potwierdzam.
Nie oddałbym Haywarda, ale jak przychodzi Stan i mówi ze weżnie go nawet w  wymianie 1 na 1 ?!?!

#iHateLAC

*

killaszit2k

« Odpowiedź #6 dnia: 02 Marzec 2017, 08:01:31 »
wszystkich z uwagami że składane oferty są śmieszne odsyłajmy do tego tematu;)
All Time Online League RS Record: 350-356 (0.496)
All Time Online League PO Record: 22-29 (0.431)

*

bARt48PL

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Marzec 2017, 08:25:11 »
wszystkich z uwagami że składane oferty są śmieszne odsyłajmy do tego tematu;)

To nie ja składałem ofertę:) Wiadomo, że Korver za Dudleya była atrakcyjniejsza:) 

*

Dudek

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Marzec 2017, 08:53:04 »
Tak na szybko z tego, co widziałem na gg.

Killa pisał, że KD nie był nawet na rynku. Był od końca zeszłego tygodnia gdzie pisałem, że nie do ruszenia jest tylko Kirk, Vince i że nie chciałbym Hensona oddawać. Zgadnijcie ile osób uderzyło z pytaniem o Duranta? Tak, równe zero. Pytania były o Erica Gordona i Robersona.

Były głosy chcące stawiać po kursie 1.2, że Hayward skończy w Bucks. Chętnie wejdę w zakład biorąc pod uwagę, że karierę Haywarda obserwuję od finałów Butler w NCAA, a samym Gordonem grałem w każdej edycji ligi online w jakiej brałem udział.

Co do tego, że oferta jest zbyt słaba i w ogóle kradzież. Czy próbowałem dostać coś więcej od Barta? Tak, ale taki Dirk od początku miał zaporową cenę, a reszta jego graczy niespecjalnie mnie interesowała. Tutaj akurat zadziałała zasada biorę tych, których lubię. I tutaj przechodzimy do kolejnego punktu.

Wiele było przeliczeń, że ten nie ma tego, ten to samograj itd. Pewnie macie rację natomiast ja mam coś innego. Przerwę od grania online i w tym sezonie nie w głowie mi walka o kolejne wygrane na siłę i robienie dream teamu skillsami. Ja swój dream team tworzę poprzez stworzenie składu z zawodników, których po prostu lubię. Kevin jest genialny, ale ja nigdy nie lubiłem grać mocno pod jednego-dwóch graczy. Moje poprzednie przygody z all-starami kończyły się tym, że byli zbyt słabo wykorzystywani, więc pójście w stronę rozmienienia składu jest dla mnie oczywiste.

Były głosy, że mam złych doradców oczywiście mając na myśli Zeusa. Powiedziałbym, że odwrotnie, bo Zeus chciał negocjować po więcej.

Cieszy mnie Wasza troska, ale powoli kończy się pre-season i wypadałoby zacząć zgrywać skład przez weekend, żeby miało to chociaż ręce i nogi od strony automatyzmów (których nawiasem mówiąc ciągle mi brakuje) zamiast robić wielką wymianę chwilę po starcie sezonu i ustawiać wszystko od nowa.

*

killaszit2k

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Marzec 2017, 08:58:24 »
Tak na szybko z tego, co widziałem na gg.

Killa pisał, że KD nie był nawet na rynku. Był od końca zeszłego tygodnia gdzie pisałem, że nie do ruszenia jest tylko Kirk, Vince i że nie chciałbym Hensona oddawać. Zgadnijcie ile osób uderzyło z pytaniem o Duranta? Tak, równe zero. Pytania były o Erica Gordona i Robersona.

Były głosy chcące stawiać po kursie 1.2, że Hayward skończy w Bucks. Chętnie wejdę w zakład biorąc pod uwagę, że karierę Haywarda obserwuję od finałów Butler w NCAA, a samym Gordonem grałem w każdej edycji ligi online w jakiej brałem udział.

Co do tego, że oferta jest zbyt słaba i w ogóle kradzież. Czy próbowałem dostać coś więcej od Barta? Tak, ale taki Dirk od początku miał zaporową cenę, a reszta jego graczy niespecjalnie mnie interesowała. Tutaj akurat zadziałała zasada biorę tych, których lubię. I tutaj przechodzimy do kolejnego punktu.

Wiele było przeliczeń, że ten nie ma tego, ten to samograj itd. Pewnie macie rację natomiast ja mam coś innego. Przerwę od grania online i w tym sezonie nie w głowie mi walka o kolejne wygrane na siłę i robienie dream teamu skillsami. Ja swój dream team tworzę poprzez stworzenie składu z zawodników, których po prostu lubię. Kevin jest genialny, ale ja nigdy nie lubiłem grać mocno pod jednego-dwóch graczy. Moje poprzednie przygody z all-starami kończyły się tym, że byli zbyt słabo wykorzystywani, więc pójście w stronę rozmienienia składu jest dla mnie oczywiste.

Były głosy, że mam złych doradców oczywiście mając na myśli Zeusa. Powiedziałbym, że odwrotnie, bo Zeus chciał negocjować po więcej.

Cieszy mnie Wasza troska, ale powoli kończy się pre-season i wypadałoby zacząć zgrywać skład przez weekend, żeby miało to chociaż ręce i nogi od strony automatyzmów (których nawiasem mówiąc ciągle mi brakuje) zamiast robić wielką wymianę chwilę po starcie sezonu i ustawiać wszystko od nowa.

wszytsko spoko, co nie zmienia faktu że Durant trafia do LAC w mega promocji
do żadnej ze stron nie można mieć pretensji ale przestańmy chociaż udawać ze to równa wymiana, niemal jakby Bart przysługę robił Pistons że się łaskawie na to zdecydował;)

*

CrespoFella

« Odpowiedź #10 dnia: 02 Marzec 2017, 09:15:36 »

A mi jakos w ogole zle podchodzi fakt ze ktokolwiek ma swojego doradce ds. trade. Rozpierdala mnie temat kiedy jeden gosc pisze do mnie w imieniu drugiego :) pewnie po to zebym nikogo nie okradl z zawodnikow

*

killaszit2k

« Odpowiedź #11 dnia: 02 Marzec 2017, 09:16:40 »

napisałbyś jasno, że KD jest dostępny i gotów go jesteś rozmienić to gwarantuję Ci, że połowa ligi by się zgłosiła z ofertą
nie idę do jubilera po rolexa jak mnie nie stać, co innego gdy jest w promocji 50% + jeszcze dają dodatkowy rabat za oddanie casio

*

DE_LA

« Odpowiedź #12 dnia: 02 Marzec 2017, 09:23:34 »
@klimo @pitek
A gdzie gify ?sam mam szukać?
 ;)
@ dudek . Jakbym czytał siebie samego z kiedyś . Nikt ci pistoletu do głowy nie przystawil . Proste. Fakt wszyscy widzą ,że CLIPPERS dostali dobra ofertę nie do odrzucenia i bart napewno sam nie wyszedł z tą propozycja. Co do reszty wpisów zawsze można było uderzyć i zapytać o KD. Ja czytałem ten wpis kto z Pistons do wyjęcia ,a kto nie i kojarzę ten post.
@Killa
Będąc w koalicji nie wiedziałeś o tym trejdzie? Zostałeś odsunięty na bok ? :) (potraktuj to z przymrużeniem oka ).

*

killaszit2k

« Odpowiedź #13 dnia: 02 Marzec 2017, 09:27:59 »
@Killa
Będąc w koalicji nie wiedziałeś o tym trejdzie? Zostałeś odsunięty na bok ? :) (potraktuj to z przymrużeniem oka ).

będąc w koalicji była przymiarka by korver poszedł do mnie za Dudleya (moja propozycja) ale widząc kto tam ma isć obok haywarda jeszcze czyli OVERRATED Rose odpuściłem i zrezygnowałem z "czlonkowstwa" - fair enough?

*

KLIMO

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Marzec 2017, 09:28:38 »
Discord: KLIMO1988_PL

*

KLIMO

« Odpowiedź #15 dnia: 02 Marzec 2017, 09:33:08 »
Dorosłe chłopy się dogadują w grze, powtarzam W GRZE !!!!

Chłopy to jest gra!!! Bart się cieszy bo "oszukał" i zyskał więcej. Dudek chciał zostać "oszukany" bo ma swojego idola....

Bart mi podpieprzył Melo, potem oddał go wiec powinienem VETOVAC!! BO JAK TO TAK!! MI NIE DALI A MU DALI!!

Obie strony zadowolone? Każdy ma swój rozum?

Pytania retoryczne...nie trzeba odpowiadać.

INSPEKTOR KLIMO zamyka dyskusję.
Discord: KLIMO1988_PL

*

killaszit2k

« Odpowiedź #16 dnia: 02 Marzec 2017, 09:36:56 »
Dorosłe chłopy się dogadują w grze, powtarzam W GRZE !!!!

Chłopy to jest gra!!! Bart się cieszy bo "oszukał" i zyskał więcej. Dudek chciał zostać "oszukany" bo ma swojego idola....

Bart mi podpieprzył Melo, potem oddał go wiec powinienem VETOVAC!! BO JAK TO TAK!! MI NIE DALI A MU DALI!!

Obie strony zadowolone? Każdy ma swój rozum?

Pytania retoryczne...nie trzeba odpowiadać.

INSPEKTOR KLIMO zamyka dyskusję.

czy to oznacza że nie można już dystkutować? jest jakieś veto? 

*

Dudek

« Odpowiedź #17 dnia: 02 Marzec 2017, 09:38:14 »

napisałbyś jasno, że KD jest dostępny i gotów go jesteś rozmienić to gwarantuję Ci, że połowa ligi by się zgłosiła z ofertą
nie idę do jubilera po rolexa jak mnie nie stać, co innego gdy jest w promocji 50% + jeszcze dają dodatkowy rabat za oddanie casio

Jeśli się trzymać tej Twojej promocji to on nie był w promocji na każdą ofertę tylko w promocji za Haywarda. Miałem napisać, że kto ma Haywarda ten ma dużo większą szansę na Duranta czy jak ? :P Chyba, że miałem liczyć na to, że z tego, co dostanę po rozmienieniu Duranta uda mi się zgarnąć Haywarda. :-k

Może i by się dało, ale to dla mnie zbyt ryzykowna opcja. Mogłem zostać z lepszymi skillowo i ovl assetami, ale bez Haywarda i bez Duranta, który był pewniakiem do zgarnięcia Gordona.

*

killaszit2k

« Odpowiedź #18 dnia: 02 Marzec 2017, 09:43:37 »

Jeśli się trzymać tej Twojej promocji to on nie był w promocji na każdą ofertę tylko w promocji za Haywarda. Miałem napisać, że kto ma Haywarda ten ma dużo większą szansę na Duranta czy jak ? :P Chyba, że miałem liczyć na to, że z tego, co dostanę po rozmienieniu Duranta uda mi się zgarnąć Haywarda. :-k

Może i by się dało, ale to dla mnie zbyt ryzykowna opcja. Mogłem zostać z lepszymi skillowo i ovl assetami, ale bez Haywarda i bez Duranta, który był pewniakiem do zgarnięcia Gordona.

Dudek ja w 100% rozumiem powód dla którego się zdecydowałeś na tą wymianę, ba, sam takie robiłem choć nie z tkaim kalibrem gracza jakim jest KD
trzeba było brac haywarda w drafcie:)

*

Rezus9123

« Odpowiedź #19 dnia: 02 Marzec 2017, 09:58:57 »
..." nawet gdy jest cienko to jest GRUBO ..."

* Ostatnie wiadomości

Odp: ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez Bonhart86
[12 Lipiec 2021, 12:16:37]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART III wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:23:02]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART II wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:22:12]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:20:52]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez chemik81
[24 Czerwiec 2021, 00:09:52]

[10 Czerwiec 2021, 00:22:44]

[09 Czerwiec 2021, 15:54:20]

[09 Czerwiec 2021, 10:33:10]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Czarny24PL
[09 Czerwiec 2021, 00:16:18]

Bulls Fa 2 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 23:39:36]

Odp: Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 15:55:06]

Bulls #23 (2:2) wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:54:01]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:34:27]

Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 13:51:53]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Zabier
[07 Czerwiec 2021, 16:44:28]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska