Pistons-LAC-Bucks trade

• 43 Odpowiedzi
  • 5643 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

killaszit2k

Odp: Pistons-LAC-Bucks trade
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Marzec 2017, 10:05:41 »
Panowie tylko tu żadnej "dramy" - nikto tu nic nie vetuje, jest jedynie dyskusja - i chyba dobrze bo zawiewa nudą na forum czasami
All Time Online League RS Record: 350-356 (0.496)
All Time Online League PO Record: 22-29 (0.431)

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1858
  • Total likes: 1877
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Marzec 2017, 10:30:03 »
Killa pisał, że KD nie był nawet na rynku. Był od końca zeszłego tygodnia gdzie pisałem, że nie do ruszenia jest tylko Kirk, Vince i że nie chciałbym Hensona oddawać. Zgadnijcie ile osób uderzyło z pytaniem o Duranta? Tak, równe zero. Pytania były o Erica Gordona i Robersona.

napisałbyś jasno, że KD jest dostępny i gotów go jesteś rozmienić to gwarantuję Ci, że połowa ligi by się zgłosiła z ofertą
nie idę do jubilera po rolexa jak mnie nie stać, co innego gdy jest w promocji 50% + jeszcze dają dodatkowy rabat za oddanie casio

Jeśli się trzymać tej Twojej promocji to on nie był w promocji na każdą ofertę tylko w promocji za Haywarda. Miałem napisać, że kto ma Haywarda ten ma dużo większą szansę na Duranta czy jak ? :P

Zdecydowanie jest to pierwsza rzecz która powinieneś napisać zaraz po drafcie! :D

*

Dudek

« Odpowiedź #22 dnia: 02 Marzec 2017, 10:37:23 »

Dudek ja w 100% rozumiem powód dla którego się zdecydowałeś na tą wymianę, ba, sam takie robiłem choć nie z tkaim kalibrem gracza jakim jest KD
trzeba było brac haywarda w drafcie:)
Wiesz dobrze, że brakło nam dosłownie jednego picku, żeby był wzięty przez nas w drafcie. Chyba, że masz na myśli branie go z 5 pickiem, to wtedy jednak ta wymiana jest lepszym pomysłem.

*

bARt48PL

« Odpowiedź #23 dnia: 02 Marzec 2017, 10:40:37 »
KD gdy dowiaduje się, że trafia do LA Clippers i wie co będzie na następny dzień:)

*

Borsunio

« Odpowiedź #24 dnia: 02 Marzec 2017, 11:35:56 »

Dudek ja w 100% rozumiem powód dla którego się zdecydowałeś na tą wymianę, ba, sam takie robiłem choć nie z tkaim kalibrem gracza jakim jest KD
Wiesz dobrze, że brakło nam dosłownie jednego picku, żeby był wzięty przez nas w drafcie. Chyba, że masz na myśli branie go z 5 pickiem, to wtedy jednak ta wymiana jest lepszym pomysłem.

No i to jest slabe. Zabija zajawke z managerowania zespokem. Chodzi mi o to "zabraklo NAM".

*

2eusIX

« Odpowiedź #25 dnia: 02 Marzec 2017, 12:09:36 »
No zabrakło Nam jednego miejsca ... ::)

A jak współpraca w lidze koszykarskiej jest nie do przyjecia to może powniiśmy zacząć grac lige golfa lub tenisa  ;)

*

killaszit2k

« Odpowiedź #26 dnia: 02 Marzec 2017, 12:19:52 »

No i to jest slabe. Zabija zajawke z managerowania zespokem. Chodzi mi o to "zabraklo NAM".

borsuku, ale wyjaśnij mi proszę na czym polega to zabijanie zajawki menagerowaniem?
w tej całej koalicji chodziło głównie o ty by mieć większe pole manewru przy wymianach - czyli w razie potrzeby wykorzystyanie do wymiany gracza z innego zespołu do stworzeania 3way deal

*

Borsunio

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Marzec 2017, 12:52:46 »
Wy nawet wybieraliscie draft wspolnie, a nastepnie stworzyliscie wspolna liste graczy ktorymi zamierzacie hadlowac. Przy czym przekazujecie sobie informacje o tym kogo kto chcial i macie mozliwosc blokowania niektorych wymian.

Ja nie mam nic przeciwko dogadywaniu sie i wspolpracy ale wy tworzycie wspolnote a to mi sie nie podoba. Lubie negocjowac wymiany, dogadywac sie z innymi graczami, ale w tej formie to mi sie nie podoba. Ja bym nie wszed do takiej koalicji i nigdy nie widzialem takiego tworu w prawdziwtm nba :)

Nie mam nic do tego ze tak robicie ale mi sie to nie podoba i sam bym nie szedl w ta strone. Mam nadzieje ze nie zrobi sie wiecej takich koalicji w przyszlosci bo to by juz zabilo lige jak dla mnie.

*

DE_LA

« Odpowiedź #28 dnia: 02 Marzec 2017, 13:52:55 »
Wy nawet wybieraliscie draft wspolnie, a nastepnie stworzyliscie wspolna liste graczy ktorymi zamierzacie hadlowac. Przy czym przekazujecie sobie informacje o tym kogo kto chcial i macie mozliwosc blokowania niektorych wymian.

Ja nie mam nic przeciwko dogadywaniu sie i wspolpracy ale wy tworzycie wspolnote a to mi sie nie podoba. Lubie negocjowac wymiany, dogadywac sie z innymi graczami, ale w tej formie to mi sie nie podoba. Ja bym nie wszed do takiej koalicji i nigdy nie widzialem takiego tworu w prawdziwtm nba :)

Nie mam nic do tego ze tak robicie ale mi sie to nie podoba i sam bym nie szedl w ta strone. Mam nadzieje ze nie zrobi sie wiecej takich koalicji w przyszlosci bo to by juz zabilo lige jak dla mnie.
Jaskółki ....spółki
Chcieli założyć koalicję -założyli . Rozumiem ,ze Ciebie boli ,mnie trochę też bo straciłem Gay'a przez to .  Tylko teraz te transfery przeprowadzane przez koalicję sa lekko promocyjne dla wybrańców z reszty ligi.
Też nigdy bym w to nie wszedł ,a osobiście uważam,ze może koalicja będzie miała miejsce jeszcze raz max.  No bo gdybym był w koalicji i nagle mogę wziąć gościa ,którego uwielbiam ale blokuje mnie regulamin koalicji to źle  bym się z tym czuł . I musiałbym liczyć ,że Ci wytransferujemy. Ale to moje zdanie.
Osobiście jestem w tej sprawie neutralny . Każdy ma swój mózg i robi jak uważa . Czy psuje to ligę ? Nie wiem . Ja tam jestem bardzo zadowolony ze swojego składu i myślę , ze duza liczba uczestników różnie.
P.s. inspektor Klimo.  Zamykaj dyskusje  :)
Wyjaśnienie -wybrańcy ligi  :)- osoby które mają pożądany towar przez koalicję i są świadome ze mogą wyciągnąć więcej .
Nikogo nie mam zamiaru urazić ,obrazić czy przerazic :)
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2017, 13:56:24 wysłana przez DE_LA_RENTA »

*

2eusIX

« Odpowiedź #29 dnia: 02 Marzec 2017, 14:11:15 »
Przepraszam,ale bawi mnie fakt, że nie podoba się NIETAJNA wzajemna wspópraca , tak jak by nikt nie zdawał Sobie sprawy, że takie coś można równie dobrze zorbić "pod stołem" .

Zabijanie Menagerowania :D - hehe - to że negocjacje sa trudniejsze, bo dostep do informacji jest większy - no dramat :D nowych sie z graczy nie da opier... w ramch "nauki ligowej"
Każdy sobie rzepke skorbie jak możesz to jeszcze noge podłuż moze akurat sie coś wytarguje :D

Ja wiem łatwiej coś "wyciągnąć" jak nikt ze Soba nawzajem nierozmawia, każda "klika" ligowa jest "niebezpieczna" dla indywidualistów ... no cóż sa plus  i minusy bycia "indywidualistą " :D

Regulamin koalicji - :D blokowanie nabycia gracza przez współtowarzysz koalicji ... hehe - nie- nie było regulaminu koalicjji, slubowania krwią czy touchowania członkami  :D :D :D

Chłopaki siriuslli :D :D

jednym jest napisać, nie chce sie dzielić decyzjami odnosnie mojego teamu , a drugim napisać : niepodoaba mi sie jak ktos współdziała bo gdyby nie to mógł bym wciskać tą samą ciemnote pod kolejne numery GG ;)

Liga - społeczność- wspólnota niejako ...nie więzienie z 29 izolatkami na ten moment  :D

*

Dudek

« Odpowiedź #30 dnia: 02 Marzec 2017, 14:22:43 »

Słowo klucz - synergia.

O żadnym regulaminie nie słyszałem, o żadnym blokowaniu komuś czegoś też nie, ba nawet pół ruchu nie było zrobione bez zgody GMa teamu, do którego należał dany zawodnik, no ale przecież najwięcej o tym jak ta zła koalicja działa wiedzą Ci, którzy w niej nie byli. Klasyka.

*

Rezus9123

« Odpowiedź #31 dnia: 02 Marzec 2017, 14:23:57 »

Moje 3 grosze.. fajnie zescie to wymyślili osobiście powiem że ciekawy pomysł jednakże spojrzcie na to z drugiej strony jest zielone światło na tzw. "spółdzielnie " I ktoś sobie teraz w 8 osób w tym kilku silnych graczy zakłada coś takiego I decydują razem z kim mecze wygrywają a komu się podkaladaja?!?!?
Moim zdaniem trzeba było tego po prostu głośno nie pisać I tyle!
Takie moje drobne przemyślenia!

*

Dudek

« Odpowiedź #32 dnia: 02 Marzec 2017, 14:31:17 »

Moje 3 grosze.. fajnie zescie to wymyślili osobiście powiem że ciekawy pomysł jednakże spojrzcie na to z drugiej strony jest zielone światło na tzw. "spółdzielnie " I ktoś sobie teraz w 8 osób w tym kilku silnych graczy zakłada coś takiego I decydują razem z kim mecze wygrywają a komu się podkaladaja?!?!?
Moim zdaniem trzeba było tego po prostu głośno nie pisać I tyle!
Takie moje drobne przemyślenia!

ROTFL.

Idźmy dalej, zbiera się 15 najlepszych i wspólnie decydują kto dostanie bana, a kto nie!

Krótko mówiąc - nie dość, że twierdzisz, że wszystko byłoby spoko gdyby było to w opcji "tajemnicy poliszynela", to jeszcze zupełnie bezpodstawnie eskalujesz to w stronę jakiejś e-koszykarskiej mafii. A wiadomo chociaż już kto będzie Fryzjerem?

*

Rezus9123

« Odpowiedź #33 dnia: 02 Marzec 2017, 14:46:58 »
Dudek ja nic nie sugeruje po prostu gdybam co bybylo... sorry ja nie draftowalem na spole z kimś I mam wyjebane, niepotrzebnie napisałem!Po prostu nie mogłem się powstrzymać.... dziękuję pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 02 Marzec 2017, 15:03:32 wysłana przez Rezus9123 »

*

killaszit2k

« Odpowiedź #34 dnia: 02 Marzec 2017, 14:47:42 »
no Panowie, nieźle żeście się rozpędzili z tymi teoriami:)
wszystko robione z otwartą przyłbicą a na dodatek jak już kurz opadł to jest wśród tych 4 osób ktoś kto naprawdę zyskał na tych transferach?
draftowaliśmy wspólnie i dzięki temu kilku graczy udało się wybrać nie marnując wyboru w danej rundzie ("biorę teraz bo do mojej kolejki nie dotrwa choć nie zasługuje na wybór z tym pickiem") - i to jak dal mnie jedyna tak naprawdę korzyść z tego układu, choć mnie osobiście to nie dotyczyło

stara prawda się potwierdza - "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal"

:*

*

Rezus9123

« Odpowiedź #35 dnia: 02 Marzec 2017, 14:53:49 »
Sprostuje może zeby nie było, mnie to osobiście wali jak I ktoś sobie wymienia, wybiera czy też zarządza zespołem....
Jego sprawa jest I do tego tradu jak I do innych w tym sez nic nie mam!!!

*

Borsunio

« Odpowiedź #36 dnia: 02 Marzec 2017, 14:59:45 »
Przedewszystkim mnie to nie boli (Dela), bo mi to tez obojetne, ale nie podoba mi sie takie podejsce i to w takim sensie ze niechcialbym z kimkolwiek wchodzic w taka koalicje. Lubie sam decydowac o swojej druzynie. Ale nie mam di nikogo o to pretensji, kazdy sie bawi na swoj sposob. Peace and love :)

*

2eusIX

« Odpowiedź #37 dnia: 02 Marzec 2017, 15:03:44 »
Rezus - chyba wpadłeś na moment jak Dudzio juz nie wytrzytmał :)

odnosnie twojej sugestii ;
mi sie wydaje, że czołówka ligi jest złożona głównie z "Indywidalistów" dlatego mysle że małe szanse nawet na 3-4 osobowa spółe .
Druga rzecz to kto wygrywa w tą gre ma sie nijak do wiedzy o koszykówce - lidze - zawodnikach itd . [też moim zdaniem ]

*

killaszit2k

« Odpowiedź #38 dnia: 02 Marzec 2017, 15:04:56 »
Przedewszystkim mnie to nie boli (Dela), bo mi to tez obojetne, ale nie podoba mi sie takie podejsce i to w takim sensie ze niechcialbym z kimkolwiek wchodzic w taka koalicje. Lubie sam decydowac o swojej druzynie. Ale nie mam di nikogo o to pretensji, kazdy sie bawi na swoj sposob. Peace and love :)

Ale Borsuku tu każdy decydował o swojej drużynie, nie było żadnego głosowania czy coś. jak się komuś deal nie podobał z udziełem swojego grajka to nic się działo.
ale dzięki temu przy próbach wyciągniecia Crowdera mogłem proponować Ci nie tylko Chandlera ale też innych graczy tj np. Gay
w praktyce sprowadzało się to do tego że negocjajce szły szybciej bo zamiast szukać 3 drużyny do wymiany miałem już tą "3 drużynę" pod ręką
naprawdę nie wiem jaki to ma negatywny wpływ na ligę - tym bardziej kiedy już od dłuższego czasu wiadomo ocb

*

Borsunio

« Odpowiedź #39 dnia: 02 Marzec 2017, 15:10:00 »
Negatywny wplyw bedzie jak wiecej takich koalicji powstanie. Ok tozumiem co wami kierowalo, ale nie dla mnie to. Nie chce mi sie juz dalej tegi ciagnac, bo nie ma to sensu. Jak juz pisalem kazdy bawi sie na swoj sposob :)

* Ostatnie wiadomości

Odp: ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez Bonhart86
[12 Lipiec 2021, 12:16:37]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART III wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:23:02]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART II wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:22:12]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:20:52]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez chemik81
[24 Czerwiec 2021, 00:09:52]

[10 Czerwiec 2021, 00:22:44]

[09 Czerwiec 2021, 15:54:20]

[09 Czerwiec 2021, 10:33:10]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Czarny24PL
[09 Czerwiec 2021, 00:16:18]

Bulls Fa 2 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 23:39:36]

Odp: Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 15:55:06]

Bulls #23 (2:2) wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:54:01]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:34:27]

Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 13:51:53]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Zabier
[07 Czerwiec 2021, 16:44:28]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska