New York Knicks (17:12)

• 35 Odpowiedzi
  • 18212 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

bARt48PL

New York Knicks (17:12)
« dnia: 08 Października 2015, 20:48:12 »
« Ostatnia zmiana: 02 Grudnia 2015, 11:00:21 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (0-0)
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Października 2015, 13:22:51 »
Sparingi

@Mavs - W
@Cavs - W
@Nets - W
@Mavs - W
@Rockets - W
« Ostatnia zmiana: 16 Października 2015, 07:58:27 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (1-2)
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Października 2015, 08:23:09 »
1/29

OPIS:
Mecz numer 1 i na start rozczarowanie. Po 5 wygranych sparingach przystąpiłem do meczów ligowych z optymizmem. Już w 1 meczu ekipa Thunder pokazała, że łatwo nie będzie... Niestety miałem problem z grą, brak klarownych pozycji, rzuty z zachwianych pozycji oraz notoryczne pudła z czystych były przepisem na 1 porażkę w sezonie. Nic trzeba grać dalej i czerpać FUN z gry.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Zabierowi w meczu tez nie szło, Morrow nieskuteczny, Belinelli również. Jedyny jasny punkt zespołu to LBJ. To on w pojedynke wygrał ten mecz. 32 punkty na 59 mówią same za siebie. Wychodziło mu prawie wszystko i był nie do zatrzymania... Izolacje, Post, wjazdy na kosz, nawet trójki. To był jego dzień a Zabier to wykorzystał:)

MVP:
LEBRON JAMES
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2015, 07:59:23 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Października 2015, 08:33:36 »
2/29

OPIS:
Mecz numer 2 i niestety kolejna porażka. Tym razem do MSG zawitali SPURS z GM JoeBlack. Mecz od początku nie ułożył się po mojej myśli i Joe odskoczył na kilka punktów, które tak na prawdę dzieliły nas całe spotkanie. Co ja dochodziłem, to Joe uciekał i tak 4 kwarty. Znów raziłem nieskutecznością. Brakowało czystych pozycji oraz czasem zimnej głowy. Również zbyt duża ilość fauli, która tak naprawdę zadecydowała o końcowym wyniku.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Joe w mecz wszedł znakomicie, i przez całe spotkanie nie dał mi nadziei na wygraną. Widać, że ma wyczutych zawodników, a pierwsze skrzypce grają u niego Leonard, I.Thomas i T.Allen. Leonard prawie się nie mylił. Zagrywki opanowane do perfekcji i dużo czystych pozycji z których nie pudłował. Jedyne do czego można się przyczepić to dużo na zagrywkach biegania Turbo, ale może to dlatego, że był spóźniony w akcji?? Nie wiem.

MVP:
KAWHI LEONARD
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2015, 07:59:35 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

« Odpowiedź #4 dnia: 22 Października 2015, 08:46:09 »
3/29

OPIS:
Mecz numer 3 i w końcu WYGRANA:). Znów mecz w MSG i kolejny ciężki rywal ekipa SUNS prowadzona przez zDudka. Tym razem mecz miał zupełnie inny przebieg niż 2 poprzednie. Tym razem to ja odskoczyłem na początku nawet na 10 punktów i trzymałem wynik do końca, można by powiedzieć ze mecz lustrzany do tego z Joe tylko teraz moje było na wierzchu. Udało się znajdować czyste pozycje i trafiać z niech...w końcu:) Dobrze zagrali wszyscy moi zawodnicy, przez co maiłem duże pole manewru w ataku.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
zDudek zagrał bardzo dobry mecz, widać było, że nie cisnął za wszelką cenę. Miał trochę zbyt duzo podań w ręce do moich obrońców, ale poza tym nie ma się do czego przyczepić. Grał świetnie... Nie forsował rzutów Wall'em tylko fajnie grał całą drużyną. Na uwagę zasługuje jego gra Korver'em. trzeba uważać, bo minimalnie wolnego miejsca i odpala rzut, które wpadają bardzo często.

MVP:
CHANDLER PARSONS
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2015, 07:59:44 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (2-2)
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Października 2015, 08:12:01 »
4/29

OPIS:
Mecz numer 4. Kolejny w MSG... Po raz drugi z rzędu świetnie wszedłem w mecz. Od początku pełna kontrola wydarzeń z kilkoma przestojami. Ogólnie rzecz biorąc to mecz jak poprzedni odjazd na ok 10 punktów, potem odrabianie przeciwnika, by znów odjechać i tak kwarta po kwarcie. Świetna egzekucja z gry ponad 50% FG i 50% za 3 dała duży komfort psychiczny i grało się łatwiej. Super mecz zagrał Conley który dziórawił kosz rzutami za 3. Wspierany przez DeRozana i Sullingera poprowadzili NYK do 3 2 zwycięstwa w sezonie zasadniczym.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Świetna gra SKIPA. Świetnie ma opanowanego Randolpha, który robił z moją obroną co chciał. Dobrze zagrał też Tony Parker, Brakowało jednak wsparcia od Ginobiliego i Denga. Skip gra bardzo ładną koszykówkę i tylko szczęścia brak.

MVP:
MIKE CONLEY
« Ostatnia zmiana: 25 Października 2015, 16:43:42 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (3-2)
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Października 2015, 08:30:27 »
5/29

OPIS:
Mecz numer 5. Pierwszy na wyjeździe i pierwszy w sumie wygrany bez niepotrzebnych nerwów i złych decyzji. Złożyło się na to dużo czynników. Mecz w pierwszej kwarcie wyrównany. Gra punkt za punkt i zakończona moim prowadzeniem 16-13. W 2 kwarcie podkręciłem trochę defence na Durancie i Oladipo co przyniosło powodzenie. Nie dość, że Pudłowali, to nakręcało to ofensywę, która w tej kwarcie się nie myliła i pozwoliło to wyjść na ponad 10 punktowe prowadzenie. Niestety dla mnie moja dobra gra tak zniechęciła KSG do gry, że na 2 połowę wyszedł już beż żadnej ochoty, przez co nie bronił, zostawiał wolne pozycje a i czasem rzucił z połowy. Przez co i mi odechciało się grać, sam parę razy rzuciłem z połowy bo nie chciałem w taki sposób zakończyć tego meczu. Jeżeli zasłużyłem na ostrzeżenie, to proszę mi je dać.. Ostatecznie mecz dograliśmy ale bez fun'u z jednej i 2 strony

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Do momentu kiedy odechciało mu się grac było dobrze, Wszystkie akcje przemyślane, gra całą drużyną. Niestety po nieudanej 2 kwarcie zupełnie zeszło z niego powietrze i to było widać. Przez to, że zatrzymałem mu 2 najlepszych zawodników zabrakło koncepcji do gry.

MVP:
MIKE CONLEY
« Ostatnia zmiana: 29 Października 2015, 08:57:03 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (4-3)
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Października 2015, 09:08:54 »
6/29

OPIS:
Do MSG przyjechały Byki, który prowadzi niezawodny jak dotąd S.Curry. W tym meczu nie było inaczej. W 33 minuty na parkiecie zaaplikował mi 33 punkty. Mecz przez większość czasu wyrównany. Co Bulls odchodzili na parę punktów to moi zawodnicy odrabiali. W pewnym momencie meczu przegrywałem już ponad 10 punktami, ale doszedłem przeciwnika i nawet wyszedłem na prowadzenie. Niestety wtedy znów swój run mieli zawodnicy z Chicago i znów wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca. Najlepszy u mnie oczywiście Conley, ktory wcale nie ustąpił Curremu. Co prawda rzucił tylko 20 Punktów, ale za to miał 7/10 z gry i 5/6 za 3. Reszta zawodników solidnie, ale nikt nie przekroczył 10 PKT. Mecz super, szkoda że przegrany.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Wojderowi daję ocenę 4+, choć pewnie i zasługuje na 5. Grało się z nim przyjemnie. Szkoda, że czasem zamiast zagrywek stał prawie do końca akcji i czekał na zasłonę, po czym ładował Currym trójki z połowy:) i WPADAŁO!!!.
Ogólnie grało się super, a jak się ma takiego zawodnika jak Curry, to cóż trzeba korzystać. Nawet się zastanawiałem czy nie dać 5, bo Curry grał jak w Realu, czyli korzystał z zasłony, łamał kostki i trafiał niemożliwe rzuty, ale jednak dam 4+. Dzięki Wojder za mecz.

MVP:
STEPHEN CURRY
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2015, 09:12:23 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (4-4)
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Listopada 2015, 10:52:12 »
7/29

OPIS:
Na mecz nr 7 NYK wybrali się do Portland. Mecz od początku wyrównany, prowadzenie zmieniało się co chwila. Wszystko było by ok, gdyby nie aż 16 strat w tym meczu. To przez nie nie było szans na zwycięstwo. Skuteczność na przyzwoitym poziomie, 53% z gry. Trochę słabsza gra M.Conleya, ale za to wielkie wsparcie całej drużyny, która trzymała wynik. Niestety przy 16 stratach i super grze Irvinga nie było szans na powodzenie. Do tego zabiło mnie trio Irving, Milsap i Parsons (który u mnie tak nie trafiał).

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Super gra Długiego, wszystko na spokojnie. Niezłe zagrywki, które wyprowadzały zawodników na czyste pozycje. Choć i z nieprzygotowanych trafiał, myślałem, że Curry do niego trafil, ale nie. Nie ma się do czego przyczepić, gra na poziomie Nation:) Zasłużona 5 leci do niego.

MVP:
KYRIE IRVING

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (6-5)
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Listopada 2015, 08:46:53 »
8/29

OPIS:
Mecz numer 8 i kolejna wizyta w MSG, która w tym sezonie nie jest strasznie gościnna dla drużyn przyjezdnych. Może to braki kompletu publiczności powoduje, że drużyny przyjezdne tak świetnie się w niej czują. Mecz od początku pod dyktando zawodników z Charlotte. Już na samym początku uciekli na 10 punktowa przewagę której nie oddali do końca. Świetna gra całego zespołu. W 2 kwarcie miałem nadzieje na pozytywny wynik gdzie z -10 wyszedłem na prowadzenie +1, ale wtedy to Szerszenie znów nacisnęły i spokojnie odjechały. Brakowało punktów lidera Mike Conleya, który pudłował jak nigdy. Zaczął od pewnej trójki z czystej pozycji, ale z biegiem czasu już nie było tak łatwo i uzbierał tylko 8 punktów. Dobrze zagrał Stuckey, który rzucił 13 punktów w 19 minut przy 100% skuteczności.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Co tu pisać. Bogaty mnie po prostu stłamsił. Swoją grą i super obroną zniechęcił mnie do gry i moich zawodników, którzy nawet z czystych pozycji pudłowali. Widać ze ma opanowanych zawodników. Prym u niego wiodą Lowry, Aldridge i DeRozan. Największa trudność sprawiało mi to, że super czytał moje zagrywki, i niestety jak odpuszczał zawodników to tych, którzy nie trafiali z łatwych pozycji.  Ocena gry 5

MVP:
KYLE LOWRY

*

bARt48PL

« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopada 2015, 08:56:07 »
9/29

OPIS:
Po 3 porażkach z rzędu w końcu przyszło przełamanie. Jak to na początku sezony znów mecz w naszej MSG. Przeciwnikiem był nowy GM bballyka. Od początku starałem się narzucić swój styl gry i dobrze bronić. Udało się to w 100% choć nie było tak łatwo. 1 kwarta wygrana 20:10 strasznie rozluźniła moich zawodników i na koniec 1 połowy z 10 punktów przewagi mieliśmy 4. Na szczęście nie dałem się dogonić na remis dzięki świetnie spisującemu się w tym meczu Stuckey'owi. Jego świetna gra 23 punkty w 23 minuty i 10/14 z gry pozwoliło na odjechanie Nuggets. Dobrze również zagrał Sullinger. Niestety znów zawiódł lider Mike, który znów pudłował z czystych pozycji jak nie on... Czyżby zmęczenie materiału po 8 meczach?

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Dobra gra nowej GM. Gra fajne poukładane akcje. Dużo w meczu ze mną pokazał Brook Lopez, jednak brakowało wyczucia innych zawodników. Dużo rzutów z zachwianej pozycji, co w tej wersji już tak często nie wpada. Widać, że musi popracować nad Lillardem albo po prostu go wymienić, bo chłop jej nie leży. Ogólnie grało się super, Dzięki za mecz!

MVP:
RODNEY STUCKEY

*

bARt48PL

« Odpowiedź #11 dnia: 03 Listopada 2015, 09:26:21 »
10/29

OPIS:
10 mecz i wyjazd do Washington'u. Tam czekał już rozzłoszczony GM Rezus, który czeka na swoją 1 wygraną. Na szczęście nie zdobył jej na mnie i pewnie kolejny przeciwnik, będzie miał jeszcze trudniej. Mecz wyrównany od początku. Najpierw dużo nieskutecznych akcji i chaos na boisku, potem stopniowo zaczęło to jakoś wyglądać. Pod koniec Q2 wyszedłem na prowadzenie kilko punktowe i już go nie oddałem do końca stopniowo je zwiększając. Znów najlepszy u mnie Stuckey i zawodzi Conley. Trzeci mecz słaby. Chyba zaczyna się bunt.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Rezus zagrał jak zawsze na dobrym poziomie. WG mnie trochę za mało grał Griffinem, który robił z moimi wysokimi w Post co chciał. Był znacznie krócej przy piłce ode mnie, ale jakoś tego nie zauważałem. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to rozgrywanie Rosem, który biegał jak z jednej strony parkietu na drugą, przez co nie miałem okazji skupić się na zawodnikach biegających po zasłonach na pozycje rzutowe.

MVP:
RODNEY STUCKEY

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (6-6)
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Listopada 2015, 13:14:47 »
11/29

OPIS:
Kolejny mecz w MSG, tym razem rywale Orlando Magic. Mecz od początku lepiej ułożył się dla Magic, czasami trafiali takie rzuty, że się zastanawiałem czy mamy tą samą gre:). Magicy szybko odskoczyli i Q1 wygrali 25:17. Kolejne 2 kwarty to systematyczne gonienie przeciwnika. Starałem się starannie rozgrywać akcje oraz jak najlepiej bronić. Przyniosło to rezultat i na koniec Q3 doszedłem rywala. W Q4 również gra wyrównana, dopiero na 2 minuty przed końcem rywal odszedł i ju ż nie udało się go dogonić. Najlepiej na parkiecie w mojej druzynie Mike Conley 22 punkty i 6 celnych trójek. Dobrze pomagali mu Sullinger i Stuckey ale niestety nie daliśmy rady.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Mario gra super, czasem może zbyt dużo kontr idzie ale nie ma to na tyle znaczenia by zaważyło akurat o naszym wyniku. Największą robotę robią u niego Porzingis, Butler, Knight i Hezonja. To oni najczęściej kończą akcje, i to do tego przeważnie celnie. Bardzo ciężko go zatrzymać. Zasłużona 5 i jego zwycięstwo.

MVP:
KRISTAPS PORZINGIS
« Ostatnia zmiana: 04 Listopada 2015, 13:42:26 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (8-7)
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Listopada 2015, 23:11:19 »
12/29

OPIS:
Mecz numer 12. Do MSG przyjechały Kozły z Milwaukee prowadzone prze GM'a Kamyka. Wcześniej moja drużyna grała sparing z Kosłami i uległa 2 punktami. Tym razem bylo inaczej i to zawodnicy z BigApple wygrali spotkanie 72:70. NIe było łatwo ponieważ rozpoczęlismy spotkanie od 2-12, po czym nastąpił zryw i odrobienie wszystkich strat jeszcze przed zakończeniem Q1. W kolejnych kwartach mecz był wyrównany. Odchodziłem na 5 punktów, po czym Kamyk odrabiał straty i tak w sumie do końca spotkania. Na koniec udało się wygrac wojnę nerwów i zakończyć mecz wygraną. Świetne zawody rozegrał Mike Conley, który uzbierał 19 punktów, Super wspierali go MGK, oraz nowe nabytki Faried i Harris oraz Stuckey. Po stronie Bucks, prym wiedli niscy zawodnicy. JR Smith, J. Crawford, Elis i Teague.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Kamyk gra bardzo fajny basket, akcje są zaplanowane i realizowane z niezłą skutecznością. Jak dla mnie to że oddał Bosha było błędem. Grę opiera na 4 niskich zawodnikach, którzy oddają większość rzutów. Pod koszem swoje robią Noah i Johnson, który w naszym meczu robił miazgę pod koszem. Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

MVP:
MIKE CONLEY

*

bARt48PL

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Listopada 2015, 23:22:57 »
13/29

OPIS:
Mecz numer 13. Do MSG przyjechała drużyna Detroit Pistons. Liczyliśmy na zacięty mecz i taki był, jednak w czasie gry były też chwile niesmaku. Drużyna z Detroit szybko odskoczyła na kilka punktów. Nie przejęliśmy się tym i graliśmy swoje. Jednak za każdym razem gdy krótkospodenkowcy zbilżali się na 4 lub 2 punkty w drużynę z Motor Town wstępowały jakieś dziwne moce, które powodowały, że po moim niecelnym rzucie leciały od razu kontry, przewaga wzrastała do 10 punktów i znów rozważna i dobra gra zagrywkami. Dobre zawody Conleya 18 punktów i Harrisa 17 punktów. Równo punktowała również reszta ekipy. Jedyny mankament to aż 14 strat, przez które nie udało się odrobić strat do końca.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
GM Detroit to debiutant w lidze online. Grał fajnie i rozważnie do momentu kiedy nie zaczynał tracić przewagi, wtedy niestety grał szybkie Fast Breaki i odjeżdżał. To niestety zepsuło mi przyjemność z gry. Jeżeli chodzi o zawodników to świetnie wykorzystuje Duncana, trafiał niemożliwe rzuty. Super grał również Pierce, Adams i Martin.

MVP:
TIM DUNCAN

*

bARt48PL

« Odpowiedź #15 dnia: 07 Listopada 2015, 23:32:53 »
14/29

OPIS:
Mecz numer 14. Wyjazd do Atlanty gdzie czekał już doświadczony GM Malekem. Liczyliśmy na zacięty mecz i nie przeliczyliśmy się. W mecz jak zwykle weszliśmy niemrawo. Dużo nerwowych akcji, złych pozycji i niecelnych rzutów. Na szczęście po 2 stronie parkietu obrona działała doskonale. Mecz jak większość moich przez większość czasu na styku, przeważnie jednak to ja byłem na prowadzeniu. Tak jak z Bucks było to około 5 punktów, które następnie traciłem, by znów wychodzić na prowadzenie. Wybitnie w tym meczu siedział mi rzut za trzy dzięki któremu mogłem świętować wyjazdowe zwycięstwo. Bardzo wyrównane statystyki całego zespołu, nie było wyraźnego lidera. W tym meczu wygrał monolit.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Tu oczywiści wszystko jasne. Wszyscy znają Malekema i wiedzą jak gra. Tu nie było niespodzianki, długie cierpliwe akcje, które kończyły się akurat w meczu ze mną z różnym skutkiem. W tym sezonie jego gra opiera się na Big All'u, Nicku Youngu i Shumpercie, trochę brakowało w meczu ze mną Marca Gasola, który oddał tylko 3 rzuty.

MVP:
KENNETH FARIED

*

bARt48PL

« Odpowiedź #16 dnia: 07 Listopada 2015, 23:46:36 »
15/29

OPIS:
Mecz numer 15. Wyjazd do...NY, a dokładnie na Brooklyn. Czekał już tam duet Love, Jordan. Na początku było ok, odskoczyliśmy na kilka punktów, ale potem wkradło się rozluźnienie i Q1 przegraliśmy chyba 4 punktami. Na szczęście koncentracja w Q2 weszła na wyższy poziom i tą część wygraliśmy 22 do 10, co pozwoliło na granie swojego w dalszej części meczu. Przez większość 2 połowy broniliśmy przewagi i nie daliśmy zbliżyć się zawodnikom z Brooklyn'u na odległość taką by poczuli krew. W mojej drużynie równo zawodnicy na których liczę, czyli Conley, Faried i Stuckey. Gorzej za to Harris, który trafił 1 rzut z gry i zaliczył w tym meczu tylko 4 punkty. Po stronie Nets prym wiódł Love, który jednak nie miał odpowiedniego wsparcia i sam tego meczu wygrać nie mógł.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
Fajna gra GM Lasoty. Ładnie rozgrywał swoje akcje, duża część jego zagrań to Pick&Pop rozgrywających z Love'm. Który dziurawił kosz jak oszalały, Gdy miał tylko małą lukę odpalał rzut i trafiał. Brakuje wsparcia innych zawodników Jordan oddał tylko 2 rzuty. Brak wsparcia z ławki.

MVP:
RODNEY STUCKEY

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (9-7)
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Listopada 2015, 08:50:07 »
16/29

OPIS:
Mecz numer 16. Wyjazd do Memphis gdzie czekał nas mecz z rozpoczynającymi rozgrywki Miskami. Na parkiecie od początku było widać, że NY Knicks są już 3 tydzień na parkietach, a zawodnicy Memphis pojawili się na nim po raz pierwszy. Dominacja od początku z lekkim przestojem w Q2. Do zwycięstwa poprowadził kolektyw. Wszyscy zawodnicy na których stawiam w pierwszej kolejności zagrali dobrze, albo bardzo dobrze. Najlepiej spisali się T. Harris zdobywca 16 punktów i K. Faried, który uzbierał 14 punktów i 11 zbiórek w 22 minuty. Super zagrali moi zawodnicy na atakowanej tablicy, gdzie zebrali 11 piłek (rekord sezonu)

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
GM Memphis to debiutant w ligach online. Jednak trzeba powiedzieć, że robi szybkie postępy. Gdy grałem z nim sparing nie wyglądało to za pięknie. Do meczu podchodziłem z założeniem ze chłopaki się nabiegają. Jednak mecz to totalnie zaskoczenie. Widać było, że wziął sobie do serca rady i zapisy w regulaminie i grał niezły basket. Widać było, że zagrywek jeszcze nie zna i nie wie co się wydarzy na boisku, ale jak to ogarnie to na prawdę dobrze. Pierwsze skrzypce w Memphis grali Davis i Beal. Ten 2 nawet z niezłą skutecznością za trzy. Jak będzie miał wypracowane pozycje może karać niczym Korver. Ocena 4 za mecz jak najbardziej sprawiedliwa, była niezła gra ale jeszcze za dużo chaosu w obronie, często byłem podwajany wysokim zawodnikiem co pozwalało moim wysokim na czyste pozycje albo łatwe zbiórki w ataku. Nad tym trzeba jeszcze popracować.

MVP:
TOBIAS HARRIS
« Ostatnia zmiana: 09 Listopada 2015, 08:53:52 wysłana przez bARt48PL »

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (11-7)
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Listopada 2015, 17:51:05 »
17/29

OPIS:
Mecz numer 17. W MSG zjawili się Pacers z ich trio Wade, Hayward, Holiday. Od początku meczu to jednak gospodarze dyktowali warunki gry. Już w Q1 odskoczyłem na ponad 10 punktów, co pozwoliło na spokojniejszą grę. Kluczem do zwycięstwa było popełnienie tylko 3 strat przy az 15 rywala z których uzbierałem 24 punkty. Równo zagrała cała drużyna dobre zawody T. Harrisa 14 PKT, Farieda 12 PKT i Conleya 12 PKT swoje dołożyli jeszcze Furnier, Wroten, Plumlee i przy takiej dyspozycji całego zespołu nie wypadało przegrać. Po stronie Indy najlepszy Wade ale na słabej skuteczności 5/12 z czego 3/4 za trzy. Zabrakło trochę punktów Haywarda który w meczu oddał zaledwie 7 rzutów z czego tylko 2 trafił.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
GM Indy zagrał mecz bardzo dobrze. Widać, że stracił początek sezonu i teraz gdy większość GM'ów zna już swoje drużyny będzie miał ciężką przeprawę w każdym z pojedynków. Na szczęście Novy jest doświadczony i pewnie sobie z tym poradzi. Liderem jego drużyny jest Wade, ale moim zdaniem Hayward powinien brać więcej ciężaru na siebie.

MVP:
TOBIAS HARRIS

*

bARt48PL

Odp: New York Knicks (11-7)
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Listopada 2015, 18:06:59 »
18/29

OPIS:
Mecz numer 18. Wyjazd do Houston gdzie czekał już GM Michał ze swoją gwiazdą Jamsem Hardenem. W meczu sparingowym przed sezonem również w Houston zawodnicy Knicks nie dali szans gospodarzą wygrywając bezapelacyjnie. Mimo wszystko do meczu podeszliśmy w pełni skoncentrowani. Q1 wyszliśmy na prowadzenie 8 punktowe, które z biegiem czasu rosło. Co prawda był krótki przestój w Q2 i Rockets nawet zbliżyli się na ok 3 punkty, ale potem udało się zagrać kilka składnych akcji oraz dobrze obronić akcje Rockets i zaczęliśmy odjeżdżać. Znów o zwycięstwie zadecydowała cała drużyna o czym świadczy to, że 5 zawodników rzuciło co najmniej 10 punktów. Również wygrana w punktach rezerwowych 32 do 6 mówi wszystko. Dla Rockets punktował... no kto Harden, który rzucił 16 punktów.

ANALIZA GRY PRZECIWNIKA:
U Michała widać duży postęp. Może nie przekłada się to jeszcze na wyniki ale kultura gry jest już na poziomie. Teraz tylko ogarnąć zagrywki i rezultaty same przyjdą. Taktyka Michała to gra na Hardena, ale skoro ma się w zespole taką Gwiazdę to po prostu trzeba na nią grać. Może kluczem do lepszych wyników byłaby wymiana Hardena na 2 dobrych zawodników?

MVP:
MICHAEL KIDD-GLICHRIST
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2015, 18:09:57 wysłana przez bARt48PL »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska