MyCareer dla HARDKORÓW

• 8 Odpowiedzi
  • 10356 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
MyCareer dla HARDKORÓW
« dnia: 17 Czerwiec 2017, 14:00:54 »
W związku z tym że dla mnie liga przynajmniej przez kolejne 2 tygodnie będzie świecić pustkami, a ja odszedłem z adminki tym samym nie czuję się zobowiązany tracić czasu na sprawy organizacyjne i idąc za hasłem "(moja)natura nie znosi próżni" postanowiłem podchwycić temat Naszego rodaka, od kilku dobrych lat najlepszego Youtubera kręcącego o NBA Keepthebeeta i na łamach forum podzielić się z Wami tym pomysłem.

Temat jest tylko i wyłącznie dla zajawkowiczów o skali 10/10. W skrócie jakiś mądry ktoś, pewnie znużony trybami zwykłej kariery dostępnej w grze(fatalnie rozwiązany system rozwoju postaci przez VC, w tym zdobywania badges na najniższym poziomie trudności rookie) wymyślił sobie, że dzięki dostępnym narzędziom (edycji graczy) stworzy własny system rozwoju postaci i umieści go w specjalnej aplikacji zwanej YourPlayer(linki w klipie). Jeśli chcesz rozwijać postać jakiegoś gracza musisz grać i robić to dobrze. Najlepiej niech to przedstawi autor pomysłu, który zapalił mnie do grania tego trybu(o czym deko później, ale akurat kim jest mój bohater to niespodzianki nie będzie - Dominique Wilkins, ale za to niespodzianką będzie same tło rozgrywki). Do rzeczy, klip na dole.

*

Cezar

Odp: MyCareer dla HARDKORÓW
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Czerwiec 2017, 16:18:48 »
Sam zacząłem tą karierę ze względu na rozegrane mecze w lidze. Stworzyłem SF'a do Miami Heat, którzy grali bardzo fajnie w tym sezonie i niewiele im zabrakło by dostali się do playoffów. Idea bardzo fajna, zobaczymy jak długo wytrwam.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
Odp: MyCareer dla HARDKORÓW - Flashback to '96
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Czerwiec 2017, 16:26:40 »

W nowej karierze/trybem MyLeague i opcji Player Lock wcielę się w 35letniego Dominique Wilkinsa wracającego z tourne po Europie i przeniosę się do sezonu 1995/6. Będę chciał zmierzyć się z czołgiem i spróbuję zatrzymać startującą w drugim etapie dynastię Byków. Dlaczego ten sezon? Ponieważ to był wybitny czas dla koszykówki i grali tam też rówieśnicy Wilkinsa. Znalazłem w sieci roster pod ps4, który zebrał pozytywne opinie. Składy posiadają takie brakujące gwiazdy jak: Reggie Miller, Barkley czy Webber. Cały roster delikatnie zmodyfikowałem dodając:
- Bird i McHale do Celtów
- brzuchatego Magica wywaliłem, a wstawiłem z ovr 93
- młodziutkiego KG zamieniłem na wersję MVP z Bostonu
- do Hawks sprowadziłem Kevina Willisa
- do Bucks dałem najlepszego Raya Allena
- drużynę Pelikanów(wówczas grało 29 drużyn) stworzyłem z graczy ocierających się o tamte czasy(młody Kobe/ Parker/Gino/Gasol/Wells).

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
Odp: MyCareer dla HARDKORÓW - pierwszy mecz mam już za sobą!
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Czerwiec 2017, 16:52:31 »
USTAWIENIA PRZED STARTEM:
1. wg założeń YourPlayera na starcie do dyspozycji miałem 4 upgrejdy i wykorzystałem je na podbicie(każde daje 3 oczka atrybutów): 1x agility, 1x playmakning, 1x mid, 1x layups&dunks
2. dodatkowo przy pierwszym logowaniu do aplikacji otrzymałem 500pkt kredytu(pkt dzięki którym rozwijamy postać) i dodałem 2 brązowe badges: dificult shots(150) i poster(140) oraz dodałem kolejny upgrejd layups&dunks.
3. zautomatyzowałem wszystkie ustawienia od time-outów, po zmiany w trakcie meczu a także zagrywki, które wgrałem sobie takie same jakie mam w lidze online, więc znając je na pamięć gra mi się bardzo prosto, tylko obserwuje to co zawoła mój PG Mookie Blaylock.

Wilkins z overalem 70 i 2 brązowymi badges stawia się na pierwszy mecz!

vs PHOENIX SUNS(Barkley/KJ/Finley) L 89:111 MVP Barkley

Zaczęło się pięknie, w 1 kwarcie zdobyłem 12 pkt i pomyślałem że jest za łatwo, ale gdy zobaczyłem wynik do połowy to wiedziałem że nie tędy droga. Słońca złupiły Hawks okrutnie i nie mieliśmy żadnych szans. Wilkins zagrał nieźle dopiero w końcówce forsując rzuty 29min, 25pkt, 7/18 z gry i 8zb, niestety też 6 strat. MVP meczy Barkley20pkt i 10zb, a Kevin Johnson 18+15as.

Po meczu wpisałem swoje zdobycze w aplikacji i okazało się, że zdobyłem ok 280kredytów, co wykorzystałem na kupno brązowego catch and shoot(140) i podbicie 1 belki defensywy(+3 do grupy atrybutów obrony), w ten sposób przed kolejnym meczem Wilkinsa overall pokazuje już 71 overall.
« Ostatnia zmiana: 17 Czerwiec 2017, 16:55:38 wysłana przez Malekem »

*

Cezar

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2017, 18:32:50 »
Na razie za mną 2 spotkania. Staram się by wyglądało to w miarę realnie, stąd też 10 minut kwarta grana zarówno przeze mnie jak i CPU. Z moim 71 overalla na razie stwierdziłem, że maksimum moich minut to 20, czyli to co grałby normalnie z ławki Justise Winslow. Jak dobije w okolice 75 to dam, żeby komputer ustalił gameplan, zobaczymy czy zasłużymy na minuty. Najmocniejsza strona na ten moment: 76 open three i srebrny catch and shoot.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
Odp: MyCareer dla HARDKORÓW - game 2
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Czerwiec 2017, 10:43:39 »
GAME 2 vs SUPERSONICS (Kemp/Payton/) L 105:116 MVP Payton

Znowu przegrana, tym razem dołożyłem chęci przez faule i Wilkins wyleciał grając tylko 25min. linijka za mecz niezła: 26pkt.5zb,8as,3st,5strat. Najsłabiej zagrał Mookie Blaylock, który zaliczył zaledwie 9 pkt i 5as, ale przede wszystkim dał się zdominować Garremu, a ten rzucił aż 31 pkt i rozdał 10as. Dla Naszych dobrze Steve Smith(22) i Kevin Willis(17+12zb).

Po meczu przyszedł czas na rozliczenie i progres mojego zawodnika. Wcześniej w programie liczącym to wszystko dawałem dificult na 1, a teraz będę dawał 3 bo sezon wydaje się być za krótki i jeśli będę chciał coś powalczyć o PO to Wilkins musi zacząć wygrywać. Więc po podliczeniu za mecz z Sonics dostałem aż 550kredytów i podwójnie dobiłem rzut z mida, który szwankował bardzo, teraz pokazuje 67 i już jest cień szansy że zacznie to wpadać. Overall nie podniósł się, nadal 71.   

*

Cezar

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Czerwiec 2017, 14:28:56 »
Moje Miami Heat zaczęło świetnie otwierając sezon 3 wygranymi z rzędu. Teraz nadeszła jednak posucha i 5 porażek w tym niespodziewana z Sacramento Kings czy też jedno punktowa z Toronto Raptors. Ośmy mecz przeciwko Utah Jazz był pierwszym w którym mój gracz wyszedł w startowej piątce. Efekt? 23 pkt, 7 zb, 9 ast i 3 bloki. W samej końcówce trener zdecydował jednak na zdjęcie mnie z parkietu gdzie James Johnson pozwolił Haywardowi na dogonienie wyniku. Sam player ma już 77 overalla +: srerbnego catch and shoota, posterizera i pick and roll maestro + trójkę na poziomie 82, driving/contact dunk 76, post control 67, obronę 70, oraz szybkość 76.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Czerwiec 2017, 16:54:42 »
Cezar!, niestety zakładając, że to jest kariera dla pojedynczego gracza nie mamy wpływu na to kiedy gramy... ja tak przegrałem też dwa mecze, kiedy będąc na boisku moja Atlanta wygrywała, a tuż przed zakończeniem usiadłem na ławkę. Z dobrych rzeczy MyLeague żyje sobie swoim życiem i od Denver Nuggets otrzymałem ofertę wymiany, którą początkowo odrzuciłem ale potem lekko zmodyfikowałem(oddając pick 1 rundy i Granta Longa - pewnie przepłacając bo prospect draft był mocny) i tak trochę przyspieszyłem bieg historii i moim centrem jest Dikembe Mutombo. Poza tym Wilkins rozwija się powoli, bez nerwów i presji ovr, chociaż aby grać w PO muszę zacząć wygrywać(obecnie bilans 2-4). Generalnie zabawa jest przednia z tą karierą i każdemu polecam spróbować sił, a ten sezon 95/96 miodny... przed chwilą ledwo co uszedłem spod kata Killera-Millera, który nie robił sobie nic z obrony Smita i trafiał seriami. udało się zaliczając 2 win. To co ktoś jeszcze jest tu hardkorem?

*

Cezar

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Czerwiec 2017, 17:18:56 »
Mozemy sami edytować rotacje. Ja jednak odkad mam juz niezły overall przed kazdym meczem wchodze w coach gameplan i klikam ustaw.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez chemik81
[10 Czerwiec 2021, 00:22:44]

[09 Czerwiec 2021, 15:54:20]

[09 Czerwiec 2021, 10:33:10]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Czarny24PL
[09 Czerwiec 2021, 00:16:18]

Bulls Fa 2 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 23:39:36]

Odp: Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 15:55:06]

Bulls #23 (2:2) wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:54:01]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:34:27]

Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 13:51:53]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Zabier
[07 Czerwiec 2021, 16:44:28]

[07 Czerwiec 2021, 16:37:33]

Odp: ORLANDO MAGIC - półlegendy - sezon 23 wysłana przez DE_LA
[07 Czerwiec 2021, 16:34:38]

[07 Czerwiec 2021, 14:56:26]

Phoenix Suns: S23 wysłana przez amper
[06 Czerwiec 2021, 23:08:18]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez DE_LA
[05 Czerwiec 2021, 12:43:42]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska