Dyskusja na temat bieżacy.

• 699 Odpowiedzi
  • 210734 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

2eusIX

Odp: Dyskusja na temat bieżacy.
« Odpowiedź #620 dnia: 18 Lutego 2018, 18:24:02 »
Nie chce mi sie przewracać kota ogonem, napisałem - TO NIE DO WAS -
innymi słowy , jak dla mnie -nie macie szacunku dla mojej osoby(Wejwer akurat to napisał już jakiś czas temu a Wieluch pokazał na konferencji GG pod moją nieobecność  ) i możecie nie mieć - wręcz proszę traktujcie mnie jak CO2 nawet nie jak powietrze (bo to do Waszego  życia  potrzebne ) a czytanie tego co pisze potrzebne Wam nie jest.

Napisałem,że to nie do Was , mam tłumaczyć czemu ? No chyba na to powody nie trudno znaleźć.

Czy wszędzie będę to pisał ? - Nie, to by była prowokacja, mam nadzieje że raz wystarczy .

Niechce mi sie z Wami Panowie rozmawiać "AT  ALL". To dla mnie poprostu zbyt traumatyczne przeżycia ;)

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #621 dnia: 18 Lutego 2018, 18:49:13 »
ze sezon legend bez Ciebie nie ma sensu gdyż nikt nie przypilnuje rosteru.... .

wywąchałem legendy.... co? gdzie? kiedy? :D

*

2eusIX

« Odpowiedź #622 dnia: 18 Lutego 2018, 19:40:07 »

No tu chyba był "mismatch" ;D

a ja za chwile mogę wyrazić  klarowniej motywy jakie mną kierowały by napisać powyższe "p.s" , tylko Psu jedzenie dam, narazie Sam Sobie nałożyć nie potrafi  ;)

*

KSGBOY

« Odpowiedź #623 dnia: 18 Lutego 2018, 19:45:03 »

No tu chyba był "mismatch" ;D

a ja za chwile mogę wyrazić  klarowniej motywy jakie mną kierowały by napisać powyższe "p.s" , tylko Psu jedzenie dam, narazie Sam Sobie nałożyć nie potrafi  ;)

A może by jednak zakończyć tą wymienię uprzejmości bo do niczego dobrego to nie prowadzi?

*

kamyk

« Odpowiedź #624 dnia: 18 Lutego 2018, 19:49:52 »
Kazda kolejna wiadomosc nie wnoszaca nic do tenatu bedzie cieta I , nagradzana"

*

KSGBOY

Ligo dokąd zmierzasz? Vol 2
« Odpowiedź #625 dnia: 09 Marca 2018, 10:48:14 »
Jako że liga leży mi na sercu muszę parę rzeczy napisać - Nie możemy się cały czas lizać po jajach i mówić że jest pięknie. Nie odbierajcie tego posta jako atak a zachętę do myślenia jak usprawnić ligę i w jakim kierunku ona ma podążać.

Nie piję tu do nikogo konkretnego ale ogólna sytuacja to jest mega słaba!!

Na temat stylu się już nie będę wypowiadał ale czepianie się że kogoś się krytykuje za styl uważam za słabe bo nie po to walczyliśmy kiedyś ze stylem gry Chemika i innych by teraz przymykać oczy na pewne sprawy.

Ale nie o styl tu chodzi w tym moim poście.

Nie obraźcie się ale to był jubileuszowy 10 sezon NBA Nation - Zmobilizowałem się sam żeby w nim zagrać i jak jeszcze Regular Season można powiedzieć że w miarę wszystko było w normie - Część osób pisała krótkie recapy, część długie a część wcale ale powiedzmy że nie zawsze było idealnie także tu OK.

Niestety nadszedł czas Play-Offs - Na konfie niektórzy buńczucznie nazywają to najważniejszym momentem sezonu - Czy aby na pewno?

Patrząc na nasze forum to ciężko było się zorientować czy w tej lidze w ogóle się coś dzieje nie mówiąc o tym że to był okres PO!

Były jedynie suche wyniki i to jak ktoś wie gdzie szukać

Poświęciłem trochę czasu i podliczyłem pewne rzeczy:

W PO było rozegranych ok 60 spotkań

Łącznie napisanych zostało 20 recapów(liczę krótkie nawet 1-2 zdania) przez całe PO + 4 filmiki
9 osób nie napisało nawet słowa na temat meczów w PO

Półfinał i Finał to dosłownie - 0 recapów WTF Kurwa? (sorry ale musiałem)

W jaki sposób administracja ma egzekwować pisanie recapów w RS jeśli w PO prawie nikt tego nie robi

W tym temacie poniżej 0 linków do transmisji przez cały Play - Offs
http://www.nbanation.pl/forum/index.php/topic,167.45.html

Żenada Pany nie obraźcie się !!!

Niby najwazniejsza część sezonu - Śmiech na sali

Ktoś powie że na konfie był kilka razy link zapodany - Ale nie wszyscy siedzą 24h na konfie a jak wracają po 8 godzinach z pracy to nikomu się nie chce wertować 900 wiadomości więc informacje oficjalne pisane na gg można sobie w dupę wsadzić (jak z resztą słusznie zauważył Wejwer gdy Zeus pisał o sliderach i poprosił o wpisanie tego na forum aby nie zagineło)

Szczerze to nie wiem po co ta konfa oprócz tego żeby sobie popierdolić o dupie marynie, pośmiać się, wstawić zdjęcia Jokica i ponabijać się z siebie itp  - Po to tak - sam biorę w tym udział jak mi się nudzi w robocie. Problem w tym że część osób uważa konfe na GG za najważniejsze miejsce tej ligi.

Celem powstania konfy była łatwiejsza możliwość umówienia się na mecz a nie załatwiania spraw które powinny odbywać się na forum.

Z resztą kiedyś był shout/czat na forum i to wystarczało - Wtedy każdy siedział na forum a teraz niektórzy na konfie zdziwieni że jakieś info lata na forum - Niestety dożyliśmy takich czasów

Sytuacja obecnie wygląda tak że:

Część osób coś robi pozytywnego a drudzy mają wyjebane.
Część osób gra fajny basket a druga część ma wyjebane.

Zastanówcie się co się stanie jak ci co się starają też zaczną mieć wyjebane?

I proszę nie kontrujcie postami w stronę mojej osoby bo mówię o ogólnej sytuacji a nie czepiam się kogoś konkretnego.

Lepiej pomyślcie i odpowiedzcie poniżej co zrobić żeby liga wróciła na właściwe tory. Aby na forum panowało życie jak kiedyś, aby finały były finałami!

Pozdrawiam

KSGBOY

Ps. Bracia Wejwery już podrzuciły jeden dobry pomysł co do forum ale niestety nie potrafię tego zrobić.
« Ostatnia zmiana: 09 Marca 2018, 10:58:56 wysłana przez KSGBOY »

*

Cezar

« Odpowiedź #626 dnia: 09 Marca 2018, 11:02:24 »
Bije się w pierś za nie pisanie recapów w Play Offach. Po pierwszej rundzie z Kursorem było wszystko bo rozegraliśmy ją przez pełny tydzień, więc był czas i na poklejenie skrótów (tym bardziej, że streamów nie było) i na napisania podsumowania po całej serii. Co do rundy drugiej - Dolar miał 4/5 dni na rozegranie całej serii - ja przez ten okres pracowałem, więc tylko wracałem do domu, meczyk i do spania. Były transmisje z tych spotkań, co uważam jest najlepszą formą recapu w trakcie PO. W finale konferencji zabrakło mi po prostu chęci ponieważ - 1. były streamy - 2. nikt nie pisze (wiem, gówniany argument) 3. wiadomo jaka była atmosfera po meczu numer 2 naszej serii.

Tak więc zgadzam się - piszmy recapy w PO, sam kiedyś napisałem podobny post jak Ty po serii z Kamykiem. (ku#!a!, byłem wtedy 1 seedem XD) - http://www.nbanation.pl/forum/index.php/topic,916.msg15917.html#msg15917

Co do konfy, ostatnio sam mam problemy żeby przeczytać to wszystko co tam się dzieje w trakcie dnia i po prostu to olewam. Żarty w tylu doklejania czegoś w paincie mnie nie smieszą i również megabym się ucieszył gdybyśmy przenieśli tą aktywność na forum. Z tego miejsca chciałbym niesamowicie podziękować Rencie za dołączenie do adminki ze swoją kreatywną głową. Ja obiecuję niespodziankę na czas Playoffów w prawdziwej lidze NBA, która też powinna nieco rozruszać towarzystwo.

*

Cezar

« Odpowiedź #627 dnia: 09 Marca 2018, 11:05:39 »
A i jeszcze jedno - recapy z pierwszej rundy z Pistons. Rozgraliśmy 5 spotkań, zrobiłem skróty do każdego z nich. Zabiera mi to przynajmniej godzinę czasu. Odpowiednia liczba wyświetleń: game 1 - 11, game 2 - 7, game 3 - 5, game 4 - 4, game 5 - 6.

TROCHĘ SMUTNO.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #628 dnia: 09 Marca 2018, 11:06:44 »
Jedyna droga jest taka: draft jak i rozpoczęcie sezonu dopiero po zakończeniu obecnego PO. Inaczej tylko garstka osób żyje przeszłością, bo tak to trzeba nazwać. Z drugiej strony jak tak zrobimy to przez ten okres forum może okazać się martwe. Myślę, że nie będzie tutaj kompromisu. Co do pisanych recapów pełna zgoda, dramat, ale myślę że to też wina startującego nowego sezonu, tak czy inaczej wielka szkoda.

Także albo startujemy z nowym sezonem dopiero po zakonczeniu trawającego albo bierzemy na klatę blisko miesięczny aktywny udział tylko tych co zostali w PO.

*

KSGBOY

« Odpowiedź #629 dnia: 09 Marca 2018, 11:08:27 »
I o to chodzi - Rzucajcie pomysłami - Pewnie nie wszystko się da zrealizować ale może coś się uda

Pomyślcie jak by szło usprawnić forum poprzez dodanie jakichś funkcjonalności może? Nie wiem  - Wejwery miały fajny pomysł na komentowanie postów(ala Facebook)  jednak niestety nie ma takiego modułu.

Tutaj link do modułów jakie można dodawać na forum - Może ktoś na coś wpadnie https://custom.simplemachines.org/mods/

*

Wejwer

« Odpowiedź #630 dnia: 09 Marca 2018, 11:22:07 »
Trzeba zachować złoty środek w tym wszystkim, konfa na gg jak dla mnie jest zajebista i nie chciałbym z niej rezygnować. Mnie np. śmieszą te wszystkie fiuty, gangbangi, jokicie itp. Lubię poczytać ten cały spam związany z wymianami, lubię wdawać się w dyskusję, prowokować i być prowokowanym. Trash talk jeszcze nikomu nie zaszkodził :D Wreszcie - lubię czytać dyskusje i trash talk innych ligowiczów.... ALE! Rzeczy ważne powinny się odbywać NA FORUM. Wszystkie oficjalne propozycje, czy to dotyczące sliderów, czy pomysłów na funkcjonowanie ligi, nie wspominając o OBOWIĄZKOWYCH recapach i prowadzeniu lockera. Podsumowując - trzeba po prostu zachować odpowiednie proporcje i pamiętać czemu służy konfa, a czemu ma służyć forum.

*

Dlugi

« Odpowiedź #631 dnia: 09 Marca 2018, 11:37:58 »
Według mnie, lata świetności ligii przypadały na czasy w których oczekiwania, zasady i reguły było jasno określone a niedostosowywanie się - karane. Wiem, że to jest tylko gra i ma służyć zabawie, jednak uważam, że brak reguł nie jest dobrą drogą i nie sprawdzi się w tak szerokim gronie.
Do czego zmierzam:
- zniesiono limit PIP - nie wiem jak i kiedy się to stało, ale w jakimś celu ta zasada była stworzona. Oczywiście, bywało tak i często można było przeczytać: "na początku wszystko w PIPE, a później jak przewaga zrobiona to trójeczki lecciły i normalna gra". ALE - zwracało się uwagę na styl, oceny miały jakiekolwiek znaczenie.
- to prowadzi do kolejnej rzeczy: OGÓLNE PODEJŚCIE. Kiedy ja wchodziłem do ligii nikt się ze mna nie bawił i nie głaskał. Po dwóch meczach dostałem ostrzeżenie za styl. Po 5 meczach miałem już 2 - kolejne chyba  za brak recapów i nóż na gardle. Wtedy główny admin-MRN  powiedział mi jasno. Jeszcze jedno ostrzeżenie i się żegnamy. Albo się dostosujesz albo do widzenia. NIe prowadziłem dyskusji pod tytułem: ale ja będę grał tak jak umiem i lubie, czemu mi zakazujesz. Gdybym zaczął dyskusję pewnie nie dostałbym czasu na poprawę :)
Nation stworzyliśmy dlatego, że przestało nam odpowiadać ultraliberalne podejście niektórych pod tytułem RÓBTA CO CHCETA  a po 2 latach zaczyna się robić to samo.

-OCENY - była taka reguła - 3 najgorsze stylowo osoby, przechodzą na okres próbny.Albo się poprawią, albo do widzenia. Nie chcesz się dostosować - graj sobie na własnym podwórku. Nadmienię, że OCENA to nie tylko opanowanie GRY, ale i to jakie wrażenia odnośnie GM'A mamy przed i po meczu. Uważam też, że konieczne jest egzekwowanie zarówno ocen jak i recapów w fazie Playoffs.

Odnosząc się do Małka - nie przeżyjemy, jeśli osoby poza PO nie będą miały na czym się skupić.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #632 dnia: 09 Marca 2018, 11:43:21 »
- to prowadzi do kolejnej rzeczy: OGÓLNE PODEJŚCIE. Kiedy ja wchodziłem do ligii nikt się ze mna nie bawił i nie głaskał. Po dwóch meczach dostałem ostrzeżenie za styl. Po 5 meczach miałem już 2 - kolejne chyba  za brak recapów i nóż na gardle. Wtedy główny admin-MRN  powiedział mi jasno. Jeszcze jedno ostrzeżenie i się żegnamy. Albo się dostosujesz albo do widzenia. NIe prowadziłem dyskusji pod tytułem: ale ja będę grał tak jak umiem i lubie, czemu mi zakazujesz. Gdybym zaczął dyskusję pewnie nie dostałbym czasu na poprawę :)

Długi Twoja historia powinna być przybita do drzwi Nation z napisem "Ku przestrodze". ps. ostrzeżenie dostałeś ze mecz ze mną i to dzięki mnie wyszłeś na ludzi :)

*

KSGBOY

« Odpowiedź #633 dnia: 09 Marca 2018, 11:51:14 »
Trzeba zachować złoty środek w tym wszystkim, konfa na gg jak dla mnie jest zajebista i nie chciałbym z niej rezygnować. Mnie np. śmieszą te wszystkie fiuty, gangbangi, jokicie itp. Lubię poczytać ten cały spam związany z wymianami, lubię wdawać się w dyskusję, prowokować i być prowokowanym. Trash talk jeszcze nikomu nie zaszkodził :D Wreszcie - lubię czytać dyskusje i trash talk innych ligowiczów.... ALE! Rzeczy ważne powinny się odbywać NA FORUM. Wszystkie oficjalne propozycje, czy to dotyczące sliderów, czy pomysłów na funkcjonowanie ligi, nie wspominając o OBOWIĄZKOWYCH recapach i prowadzeniu lockera. Podsumowując - trzeba po prostu zachować odpowiednie proporcje i pamiętać czemu służy konfa, a czemu ma służyć forum.

PEŁNA ZGODA - Tylko problem w tym że niektórzy na forum wchodzą raz na tydzień

Odnosząc się do Małka - nie przeżyjemy, jeśli osoby poza PO nie będą miały na czym się skupić.

Był kiedyś puchar pocieszenia dla tych co się nie dostali do PO i uważam że była to fajna sprawa

*

zbyniuparma

« Odpowiedź #634 dnia: 09 Marca 2018, 12:57:11 »
I ten puchar pocieszenia to zajebisty pomysł! Kto jak kto, ale ja na pewno w nim wyląduję i kilka dodatkowych meczy byłoby super sprawą. Zawsze to coś innego, niż sparing. Daję łapkę w górę za ten pomysł! :)

*

bARt48PL

« Odpowiedź #635 dnia: 11 Marca 2018, 06:37:49 »
I o to chodzi - Rzucajcie pomysłami - Pewnie nie wszystko się da zrealizować ale może coś się uda

Pomyślcie jak by szło usprawnić forum poprzez dodanie jakichś funkcjonalności może? Nie wiem  - Wejwery miały fajny pomysł na komentowanie postów(ala Facebook)  jednak niestety nie ma takiego modułu.

Tutaj link do modułów jakie można dodawać na forum - Może ktoś na coś wpadnie https://custom.simplemachines.org/mods/

A moze da sie przejsc na.inna technologie??
Cos takiego jak na slamdunk, tam fajne rzeczy byly mozliwe po zmianach.
Oczywuscie nie weim dokladnie bo tam z tego nie korzystalem ale ogladalem i wygladalo spoko

*

Borsunio

« Odpowiedź #636 dnia: 12 Marca 2018, 12:21:03 »
Na SD fajnym tematem były rekordy. Był temat gdzie wpisywaliśmy ile kto rzucił, skuteczność, zbiórki itp. i po jakimś czasie były aktualizacje rekordów sezonu. Fajna opcja dla tych z dołu tabeli którzy mogą mieć zajawkę że dostają w dupę większość meczy, ale Drumm zebrał najwięcej piłek w meczu.

*

DE_LA

« Odpowiedź #637 dnia: 12 Marca 2018, 12:30:19 »
Na SD fajnym tematem były rekordy. Był temat gdzie wpisywaliśmy ile kto rzucił, skuteczność, zbiórki itp. i po jakimś czasie były aktualizacje rekordów sezonu. Fajna opcja dla tych z dołu tabeli którzy mogą mieć zajawkę że dostają w dupę większość meczy, ale Drumm zebrał najwięcej piłek w meczu.
Ubiegłeś trochę niespodziankę jaką chcieliśmy zaserwować pod postacią liderów indywidualnych poszczególnych kategorii tutaj na forum. Wiadomo można sobie sprawdzić na konsoli ale forum to forum. Pozdrawiam

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #638 dnia: 15 Marca 2018, 11:22:52 »
Luźny pomysł na temat konferencji GG.

Może zamiast drugiej konferencji GG dla umawiania się na mecze, która prawdopodobnie bez trzymania porządku(admni mają kolejną robotę) prędzej czy później zostanie zaśmiecona lepszym pomysłem będzie aby na mecze umawiać się przez forumowy chat. Dzięki temu nie będzie on taki zardzewiały, dodatkowo nowe osoby będą mogły się tam z nami kontaktować i na pewno ruch na forum nam wzrośnie. Jedynym minusem jest to, że wiadomości te nie wyskakują tak jak GG.

*

KSGBOY

« Odpowiedź #639 dnia: 17 Marca 2018, 11:44:38 »
Droga administracjo - Piszę bo z dużą liczbą osób co rozmawiam to mi przyznaje rację że coś jest nie tak z tymi layupami.
Ok 8-12 oczywistych pkt nie wpada z pod kosza - z czego część jak nawet taki green czy lee jest nie kryty a już nie mówię jak jest jakiś kontakt - to już w ogóle. Kat nad Teodosicem nie trafia layupa który powinien zrobić z zamkniętymi oczami. Jedyna opcja to ładować z góry. Powoduje to trochę bezsens grania cutterów czy Post upów w których ktoś wlatuje pod kosz bo jeśli nie załaduje z góry to 90 % nie trafia.
Jeśli inni nie widzą problemu to można olać ten temat i go skasować ale wg mnie jest to problem.

PS. Wiem że sezon się już rozpoczął i nie można za bardzo teraz nic zmieniać ale poddaje temat pdo dyskusje bo może jednak tylko część graczy z którymi rozmawiałem ma podobny problem
« Ostatnia zmiana: 17 Marca 2018, 11:49:31 wysłana przez KSGBOY »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska