Nieobecności(wakacje, podróże, choroba, awarie itp.)

• 214 Odpowiedzi
  • 85980 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

przemekkw

Odp: Nieobecności(wakacje, podróże, choroba, awarie itp.)
« Odpowiedź #140 dnia: 05 Listopada 2018, 10:35:30 »
KIEDY BĘDZIE MOŻNA OGRABIĆ JAZZ?

*

Borsunio

« Odpowiedź #141 dnia: 05 Listopada 2018, 11:37:38 »
Niestety jestem zmuszony zrezygnować z grania w lidze.

Kilka słów wyjaśnienia:
23.10 wyjeżdżałem na dużo wcześniej zaplanowany urlop, wobec czego przez ponad tydzień nie mogłem w ogóle grać, zostałem z 5 meczami. Po powrocie miałem 2 dni bardzo luźne, w których planowałem zagrać minimum 4-5 meczy i nadrobić zaległości. W tym czasie gierka kompletnie się posypała. W 1 meczu mój przeciwnik dał quita po 1q, a w kolejnych 4 nie udało się rozegrać więcej niż połowy meczu, za każdym razem kogoś wywalało (raz mnie, 3 razy rywala). W tym momencie nadal pozostaję z 6 rozegranymi meczami i nie mam widoków na nadrobienie tego. Powiem też szczerze, że perspektywa umawiania się na mecz w trakcie dość napiętego tygodnia (praca w niefajnych godzinach, treningi, mecze, dziewczyna), który ma potem zostać zerwany w trakcie, działa na mnie potwornie demotywująco. Nie wydaje mi się też, żeby sytuacja ze zrywaniem meczy była do ogarnięcia, mam tego samego dostawcę od wielu lat, odkąd gram w ligach online, i nigdy wcześniej nie miałem tego typu problemów, a z tego co wiem, to nie ja jedyny mam takie kłopoty teraz. Ciągle też mam w pamięci dramę ostatniego draftu.

Tak więc przepraszam, lepiej będzie oddać Jazz w ręce kogoś, kto będzie w stanie bardziej aktywnie uczestniczyć w lidze. Dzięki wszystkim za wspólną gierkę i przeprosiny dla tych, z którymi nie udało się zagrać, bardzo tego żałuję, liga to dla mnie najlepsza możliwa aktywność w grach komputerowych, nic mi tego zastąpi.

:-\

*

Pulman89

« Odpowiedź #142 dnia: 05 Listopada 2018, 11:52:20 »

Tobie nawet skompletowany all NBA 1st by nie pomógł :D

*

zbyniuparma

« Odpowiedź #143 dnia: 05 Listopada 2018, 11:58:33 »
Szkoda Pulman... Decyzja już ostateczna? Może adminka przymknie oko na ilość rozegranych meczy wiedząc, jaki kibel jest z serwerami
« Ostatnia zmiana: 05 Listopada 2018, 12:17:28 wysłana przez zbyniuparma »

*

przemekkw

« Odpowiedź #144 dnia: 05 Listopada 2018, 12:50:30 »

Tobie nawet skompletowany all NBA 1st by nie pomógł :D

NIE POMÓGŁ W CZYM?

*

Wejwer

« Odpowiedź #145 dnia: 07 Listopada 2018, 08:37:33 »
Dnia 7.11.18 oddałem się do dyspozycji właściciela PTB (Romana). Roman nie był zadowolony z postawy, jaką prezentuje zespół i odsunął mnie od stanowiska GM'a.

Pora odsunąć się w cień i pozwolić Romanowi kierować zespołem. Wszystko dla dobra ekipy.

*

DE_LA

« Odpowiedź #146 dnia: 07 Listopada 2018, 15:43:36 »
Dnia 7.11.18 oddałem się do dyspozycji właściciela PTB (Romana). Roman nie był zadowolony z postawy, jaką prezentuje zespół i odsunął mnie od stanowiska GM'a.

Pora odsunąć się w cień i pozwolić Romanowi kierować zespołem. Wszystko dla dobra ekipy.
A to rzucony ręcznik na całą edycję i po sezonie powrót na wschód czy, że jak ....bo ten....nie kumam why?

*

Wejwer

« Odpowiedź #147 dnia: 07 Listopada 2018, 16:10:22 »
po prostu nie chce mi się tracić czasu i energii na grę która nie sprawia mi frajdy, ot cała filozofia ;)

*

Kursor

« Odpowiedź #148 dnia: 07 Listopada 2018, 17:38:23 »

veto
ps
nie odpierdalaj tylko daj mi tego DAVISA za LILLARDA i wszystko się ułoży :D
Były GM Detroit Pistons

*

McGot85

« Odpowiedź #149 dnia: 08 Listopada 2018, 12:22:30 »
Właśnie jestem w drodze do szpitala, będą mi robić nowego ACLa. Nie wiem za ile czasu będę w stanie zasiąść do konsoli, ale jak już zasiądę, będę miał dużo czasu na nadrabianie. Proszę o wyrozumiałość.  :)

*

PawelWaw

« Odpowiedź #150 dnia: 08 Listopada 2018, 13:19:41 »
Trzymam kciuki, ja idę pod nóż za 2 tygodnie.  ;)

*

Borsunio

« Odpowiedź #151 dnia: 08 Listopada 2018, 13:26:41 »
Zdrówka, trzymam kciuki!! daj znać jak będziesz pod narkozą to zagramy  :P

*

Borsunio

« Odpowiedź #152 dnia: 16 Listopada 2018, 10:47:44 »
Od 14.11 do 17.11 przebywam na delegacji. Nawet zabrałem konsole do hotelu aby nadrabiać, ale niestety zrywa już na początku meczu :/

*

McGot85

« Odpowiedź #153 dnia: 20 Listopada 2018, 19:09:13 »
Ok, dla mnie to byłoby na tyle. Miałem nadzieję, że po ostatnim paczu i po magicznych sztuczkach z filmiku Klimo sytuacja się poprawi, ale nic z tego. Widocznie mój net nie jest wystarczający. Kiedy wywala co trzeci mecz, to się może odechcieć. Więc aby zaoszczędzić czasu sobie i potencjalnym rywalom rezygnuję z reszty sezonu. Dzięki za grę i miłej zabawy z 2k :)

*

dolarowy

« Odpowiedź #154 dnia: 20 Listopada 2018, 19:57:25 »
Ok, dla mnie to byłoby na tyle. Miałem nadzieję, że po ostatnim paczu i po magicznych sztuczkach z filmiku Klimo sytuacja się poprawi, ale nic z tego. Widocznie mój net nie jest wystarczający. Kiedy wywala co trzeci mecz, to się może odechcieć. Więc aby zaoszczędzić czasu sobie i potencjalnym rywalom rezygnuję z reszty sezonu. Dzięki za grę i miłej zabawy z 2k :)

Got, ale ponoć po patchu jest naprawdę dużo lepiej. Przynajmniej tak na forach napisało wiele osób. Wiadomo, czasem rozłączy, ale i w k18 rozłączało. Do tego niby sprawa mocno ma się poprawić w grudniowej aktualizacji.

Liga chodzi już normalnie, nie ma problemów z wyjściem/wejściem, wiem że to marne pocieszenie, ale progres jest :)

*

McGot85

« Odpowiedź #155 dnia: 20 Listopada 2018, 21:43:35 »

Got, ale ponoć po patchu jest naprawdę dużo lepiej. Przynajmniej tak na forach napisało wiele osób. Wiadomo, czasem rozłączy, ale i w k18 rozłączało. Do tego niby sprawa mocno ma się poprawić w grudniowej aktualizacji.

Liga chodzi już normalnie, nie ma problemów z wyjściem/wejściem, wiem że to marne pocieszenie, ale progres jest :)

Mocno liczyłem na ten patch, ale jak rozłącza już w drugim meczu po jego wprowadzeniu, to się odechciewa :) Łatwo byłoby to zwalić na net, ale najdziwniejsze jest to, że dużo gram on line w myteam i wszystko tam śmiga cacy.

*

dolarowy

« Odpowiedź #156 dnia: 20 Listopada 2018, 21:44:29 »
Może akurat przypadek, źle trafiłeś...? Nam nie rozłączyło ;)

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1859
  • Total likes: 1877
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
« Odpowiedź #157 dnia: 20 Listopada 2018, 21:45:39 »
Bez sensu rezygnować na koniec sezonu. Spróbuj jeszcze te kilka meczów zagrać. Może się ogarnie jakoś. Próbowałeś sposobu Klimo?

*

dolarowy

« Odpowiedź #158 dnia: 27 Listopada 2018, 00:17:08 »
Napisałem już w recapach, ale pewnie mało kto zauważy - nie ma mnie przy konsoli do niedzieli wieczór/poniedziałku (wyjazd służbowy).

Do mojego potencjalnego przeciwnika w PO - do gry jestem raczej właśnie od poniedziałku, gdyż w niedzielę wracam raczej dość późno. Optymalnie dla mnie byłoby tę serię skończyć do środy - jeśli da radę, to byłbym wdzięczny za zrozumienie. No ale tak czy siak będziemy dogadywać jeszcze na prv :)

*

MROZ_PL

« Odpowiedź #159 dnia: 27 Listopada 2018, 17:10:51 »
Dzięki chłopaki za grę. Rezygnuję z ligi, szkoda mi czasu i nerwów na NBA jak na półce RDR2 i Bf5.
Zresztą i tak koniec sezonu zasadniczego ;)
Pozdro
« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2018, 17:12:51 wysłana przez MROZ_PL »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska