Zakup gry, gdzie zrobić to najlepiej i ile to kosztuje.

• 87 Odpowiedzi
  • 59622 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
Zakup gry, gdzie zrobić to najlepiej i ile to kosztuje.
« dnia: 07 Wrzesień 2015, 12:34:41 »
Zakup gry ważna rzecz, można kupić ją na różne sposoby i w tym roku też w dwóch wersjach(podstawowej i Jordan ed)

wersja podstawowa:

ceny:
- psstore 279zł, wersja cyfrowa
- usstore 60$, wersja cyfrowa
- pudełko, na allegro zaczyna się od 239zł

Jordan Edition:

ceny:
- psstore 349zł cyfrowa
- usstore 80$
- pudełko cena na allegro od 449zł.

Wersja z Jordanem w boxie posiada inne pudełko i plakat, reszta taka jak w  "cyfrze". Różnica między wersjami cyfrowymi to przede wszystkim VC 20 tys na korzyść Jordana plus bajery(koszulka, buty) do MyPlayera i kilka kart do MyTeam. Sama skórka czy temat na ps4 jest taki sam, nie ma różnicy, a wygląda on tak:

Składając zamówienie przedpremierowe otrzymujemy grę 4 dni wcześniej, czyli nie 29 września, tylko już( dla większości z Nas dopiero) 25!

Co trzeba zrobić aby kupić grę na amerykańskim storze? warunki są dwa: mieć konto zarejestrowane w usa i posiadać dolary w portfelu. rejestracja konta jest szybka, dajesz nowego użytkownika i tam wypełniasz dane podając miejsce zamieszkania dowolny stan i miasto w USA, należy pamiętać, że część stanów objęta jest podatkiem(dla pewności trzeba to sprawdzić). Portfel zasilamy kupując dolary w formie karty -kodu na allegro: przykładowo 50$ kosztuje ok 190zł. Kupując grę na usastorze nie pozbawiamy się możliwości gry na swoim własnym polskim koncie, wystarczy konto zrobić jako podstawowe. Dodatkowo konto z usa nie musi być kontem plus, wystarczy że na konsoli Twoje polskie konto ma już żółty "plusik".

Istnieje również system kupowanie dzielonego wersji cyfrowej, jednak przestrzegamy przed tym ponieważ już w zeszłym roku wielu z Nas otrzymało kłódkę na grę, ponieważ pierwotny właściciel gry zmienił dane lub skasował ją ze swojej biblioteki gier. Myślę, ze ostatecznością jest podział gry na dwie pewne osoby, ale nigdy tego nie przerabiałem z NBA.

Ja osobiście kupiłem wersję z Jordanem na amerykańskim koncie, całość wyniosła mnie ok 300 zł. A Wy w jaki sposób zamierzacie nabyć 2k16?

*

Zybi1986r

Odp: Zakup gry, gdzie zrobić to najlepiej i ile to kosztuje.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2015, 12:50:19 »
Zamierzam kupic na koncie US, do tego zamierzam to zrobic z kims na społke (pewniakiem z ligi), wyjdzie tanio jak za szczaw z nasypu.

*

bARt48PL

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Wrzesień 2015, 12:55:33 »
A ja nie potrzebuje wersji z Jordanem i chyba kupie z PSStore ale PL. Dlaczego chcecie pobierać z konta US? W czym to jest lepsze?

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Wrzesień 2015, 12:56:16 »
no tanio tak! tylko pamiętaj o tym, ze ktoś z Was będzie musiał grać na tym koncie z USA, chyba że mnie ktoś oświeci i powie, ze obaj możecie grać na swoich kontach PL.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Wrzesień 2015, 13:10:15 »
A ja nie potrzebuje wersji z Jordanem i chyba kupie z PSStore ale PL. Dlaczego chcecie pobierać z konta US? W czym to jest lepsze?

właściwie tylko różni się kasą, na podstawowej wersji oszczędzasz jakieś 40 zł, na wersji z Jordanem podobnie. ja kiedyś zacząłem zamawiać z Usa ze względu na to, że premiera gry w stanach była znacznie szybciej niż w Polsce. teraz w sumie robię to już z przyzwyczajenia, no i jest też taniej. a dlaczego mam płacić za ten sam produkt więcej?

*

siedzenaganku2

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Wrzesień 2015, 13:28:57 »
ja planuje zakup w empiku, co o tym myslicie

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Wrzesień 2015, 14:11:57 »
jeśli masz zapewnione, że grę otrzymasz tego 29 to chyba spoko, nie wiem tylko jaka tam jest cena. ja gdybym miał wybrać wersję gry to bez dwóch zdań pudełko, namacalności i zapach, samo otwieranie, a wcześniej oczekiwanie wraz z odwijaniem folijki to emocje to coś czego cyfra nigdy Ci nie da! argumenty o tym, że laser w konsoli się oszczędza bo nie ma płyty do mnie nie przemawia. dlaczego kupuję cyfrę? bo znam siebie i nie wytrzymam czekając kolejnych 4 dni na grę, kiedy wiedziałbym że mogę już grać ;)

*

mag

« Odpowiedź #7 dnia: 07 Wrzesień 2015, 14:48:10 »
Jaki laser :P Toć to i tak się na dysk instaluje jedynie przez pierwszą minute sprawdza CD.

Ogólnie z USA jest taniej o jakieś 60zł w zeszlym roku z usa placiliśmy jakieś 190zł malek mniej bo miał rabat jeszcze w tym roku płaci się około 220 zl po przeliczeniu czyli nie tak znowu mało biorąc pod uwagę fakt że za 250zł można mieć pudełkową wersję np z rtv euro agdpytanie czy 4 dni szybciej czy nie.

Zamawianie z polskiego ps store za 280 zł nie ogarniam w ogóle jak za cyfre można więcej zapłacić.

Co do dzielenia konta myślalem aby z kimś na pół kupić sam jeszcze nie wiem czy będę grać w lidze ale od czasu do czasu nba na pewno chcę mieć i pograć szczegolnie w okresie jesień zima.

Tylko jak się kupi z usa to tak jak malek mowi ktoś musi grać z konta usa do tego dochodzi ryzyko jak rok temu że przez dośćdlugi okres były problemy z polączeniem się graczy usa z europa tzn te dwie gry jak by sie nie widziały np w parku czy nawet podczas zapraszania do ligi.

Ja chyba jednak pudełko wezmę w razie co zawsze można na allegro odsprzedać i tak 2k15 zostanie mi na pamiątke jako 1 edycja ps4

*

Zybi1986r

« Odpowiedź #8 dnia: 07 Wrzesień 2015, 14:53:28 »
Kontaktowalem sie ze sklepem u siebie i przy zakupie pudelka tez gra sie wcześniej, do tego u mnie wersja pudełkowa kosztuje 239zł , i chybia ja wybiorę...

*

mag

« Odpowiedź #9 dnia: 07 Wrzesień 2015, 15:02:57 »
A w którym sklepie ?

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Wrzesień 2015, 15:04:51 »
ooo to extra! Zybi daj cynka może ktoś też od Nas weźmie w tym sklepie!

@Mag masz rację, pudełko zawsze można odsprzedać i zawsze część kosztów się zwraca. z tego co ja pamiętam ostatnio 2k15 chodziło jeszcze po 100zł. No i właśnie tamten temat problemów z połączeniem czy to w parku czy też przy meczu, ale to nie chodziło wtedy o podział cyfra/pudełko? tak mi się wydaje, ze to na tej linii był problem.

*

Zybi1986r

« Odpowiedź #11 dnia: 07 Wrzesień 2015, 15:09:36 »
Wszystkie gry biorę u nich bo mam ich pod bokiem http://www.playergames.pl/playstation-4/gry-playstation-4/nba-2k16-ps4 gadałem z nimi na fb i tez dają gre 4 dni wcześniej tylko nie wiedza jak to będzie rozegrane czy dostana wcześniej kod ci gracze, czy w jakiś inny. Maja dać znać.

*

mag

« Odpowiedź #12 dnia: 07 Wrzesień 2015, 15:13:28 »
Problem był na 100% między wersją USA a Europejską, na początku myśleliśmy że przez wersje pudełkowe bo w zasadzie większość pudełkowych była właśnie w europie kupiona ale jak ktoś miał cyfrową z europy też nie łapało połączenia :/ no nie wiadomo czy tu sie to powtórzy w końcu tam to naprawili.

To chyba też tam kupie gdzie zybi skoro już dzwoniłeś i mowią że szybciej, pytanie drugie da się wybrać okładkę ? nie chce gry z Hardenem :D Kurra albo brew wchodzi w gre tylko :D

*

Zybi1986r

« Odpowiedź #13 dnia: 07 Wrzesień 2015, 15:16:36 »
Nie mam pojęcia, pisz do nich na fb odpiszą bankowo.

*

zecik

« Odpowiedź #14 dnia: 07 Wrzesień 2015, 16:19:18 »
zybi ty teraz jestes rzecznikiem do spraw kupna 2k16, wiec dawaj co szybciej info co i jak, bo ja juz ide anulowac preorder przez psstore :D

*

Zybi1986r

« Odpowiedź #15 dnia: 07 Wrzesień 2015, 16:37:51 »
To wszystko co wiem

*

KSGBOY

« Odpowiedź #16 dnia: 07 Wrzesień 2015, 19:43:37 »
A ja trochę z innej beczki

Czy jest opcja na tańszy ps plus niż 190 zł za rok?

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Wrzesień 2015, 19:46:44 »
niestety nie! jeśli skończy Ci się, otrzymasz 48 godzinny dostęp, potem niestety trzeba kupić nowy pakiet psn+.

*

bbogacz1986

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Wrzesień 2015, 00:13:51 »
Ja zamówiłem na psstore PL. Edycje z Jordanem. Mozna zamawiać nie mając kasy na koncie dopiero 23 musisz ja mieć w portfelu. Polecam - fajnie jest cos kupić nie płacąc :D :D

*

bARt48PL

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Wrzesień 2015, 08:47:28 »
Mi się wydaje ze 400PLN za dodatki w stylu 2 wirtualne koszulki, buty i 30000 VC to troche dużo kasy.
Ja zakupie bez Jordana, bede miał na FIFE więcej funduszy.

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 23:03:28]

DeRozan w kieszeni Duranta wysłana przez zbyniuparma
[Dzisiaj o 21:49:48]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez chemik81
[Dzisiaj o 21:41:58]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Rafi_WRO
[Dzisiaj o 19:34:52]

STEPH CURRY 3POINTERS WATCH vol. 3 wysłana przez Cezar
[Dzisiaj o 09:44:37]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Kryspin_PL
[Dzisiaj o 00:35:40]

Odp: Mecze do skasowania: sezon 19 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:58:56]

Nets koncertowo w Q1 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:56:46]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez zbyniuparma
[23 Maj 2020, 23:36:01]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Kryspin_PL
[23 Maj 2020, 22:56:54]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Cezar
[23 Maj 2020, 21:20:47]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez amper
[23 Maj 2020, 20:17:56]

Odp: Wyniki - sezon 19 wysłana przez Odezzo
[23 Maj 2020, 19:22:07]

Odp: Mecze do skasowania: sezon 19 wysłana przez biggie19_
[23 Maj 2020, 16:33:02]

Pieprz jest czarny, papryka czerwona, a... Curry zielone wysłana przez zbyniuparma
[22 Maj 2020, 22:29:37]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska