Oczekiwania co do funkcjonowania sezonu.

• 250 Odpowiedzi
  • 124220 Wyświetleń

*

bb1986pl

Odp: Oczekiwania co do funkcjonowania sezonu.
« Odpowiedź #160 dnia: 18 Października 2015, 18:53:43 »
no to trzeba poszukać 3-4 dobrych zagrywek, żeby najlepszy shooter w zespole wychodził po zasłonach....

..jakie to proste. Czuje Joe ze jako pierwszy zawiśniesz pod kopułą :D

*

JoeBlack

• #RANKING
    0
  • Sr. Member
  • 281
  • Total likes: 102
  • Everybody has talent, but ability takes hard work.
« Odpowiedź #161 dnia: 18 Października 2015, 20:08:46 »
sam widziałeś wczoraj co się dzieje z obroną jak odpalasz takie zagrywki.....jakby sobie klejem podeszwy posmarowali. To jest dla mnie przynajmniej dziwne, bo w tamtej lidze rozegrałem już dużo meczy i takiego zachowania w obronie nie zauważyłem. Nie wiem z czego to wynika, bo przyznam, że sliderów nie porównywałem.
You don't get what you wish for,
You get what you work for!

*

bb1986pl

« Odpowiedź #162 dnia: 18 Października 2015, 20:57:26 »
Liga stoi na innych ustawieniach jak wczoraj

*

Hiszpan

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #163 dnia: 22 Października 2015, 20:10:55 »
Panowie gramy bawimy się ale to już jest irytacja gdy bronisz sobie on ball idealnie a wiesz że to i tak nic nie da bo CPU biega po trybunach broniąc innych zawodników. Jest problem z wyhamowaniem gracza. Jak sam za kimś biegam po zasłonach bo CPU to albo nie dobiega albo przebiega to czuję jak nim ciężko wycentrować by to miało ręce i nogi. Dostaje już białej gorączki
https://www.youtube.com/watch?v=oK3d16w8lX4&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=uftkH5q5SPI&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=zUzshqjNZHI&feature=youtu.be

Prosty przykład jak powinien gość dobiec na zwykłych ustawieniach. Wyhamuje przed nim tak by miał koleś ciut miej miejsca do bronienia jeszcze wejścia. No biegają w obronie wtedy co do minimetra i pomagają

https://www.youtube.com/watch?v=qNeNlllOff8&feature=youtu.be

Takich filmików mam pełno i to już nie jest śmieszne ale dalej walczymy. Mam nadzieję że kolejne nowe rozdanie ligi będzie ustawione na normalnych sliderach.
Nie pisać mi tu że truję itd ja to robię by nam się lepiej grało a nie tak by się irytować
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2015, 20:19:12 wysłana przez Hiszpan »

*

mariobros

« Odpowiedź #164 dnia: 22 Października 2015, 21:24:42 »
Zauważyłem dzisiaj pewien problem ze zmęczeniem , mianowicie jeżeli OBIE drużyny zużywają czasy w ciągu całego meczu to idzie nawet grać po ok 40 minut pierwszą piątką.
Druga sprawa to obrona on ball, odnoszę wrażenie że gdy grałem ostatnio przed startem ligi 11.10  to broniło się zdecydowanie lepiej, teraz gracze śmigają trochę jak na łyżwach.
Malekem jakie ustawienia były wcześniej jeżeli chodzi o on ball defense i laterall quickness ?

*

bb1986pl

« Odpowiedź #165 dnia: 22 Października 2015, 21:43:14 »
Tak jak mowie jest cos nie tak. Mariobros wcześniej graliśmy mecz na sliderach prawidłowych. Dlatego Ci sie inaczej grało. Dzisiaj tez grałes mecz z Zybim i odebrałeś go tak samo. Moi zawodnicy biegali jak Żyd po pustym sklepie nie mając nawet kontaktu z atakującym. Dodam ze wcześniej uważałem ze nawet lekko obrona jest za mocna i bronią za dobrze...

Co do staminy to niewiem zadko biorę czas :D

*

KLIMO

« Odpowiedź #166 dnia: 22 Października 2015, 21:59:02 »
Obrona przy tych sliderach to tylko statyści. 0 a nawet podwójne 00 ;) zero kontroli. Zwykły zwód "lewo-prawo" i robisz co chcesz ;) roznica jest kolosalna...
Discord: KLIMO1988_PL

*

bb1986pl

« Odpowiedź #167 dnia: 22 Października 2015, 22:05:17 »
Klimo do dzisiaj z kim nie grałem ok 10 meczy to pytałem sie po spotkaniu jak gameplay? Wiesz jaka była odp?
PIERWSZE ZDANIE ZAWSZE...

OBRONA SUPER, FAJNIE SIE BRONI 1na1.

Pytanie co sie dzisiaj stało...

Ps. Widze juz po wynikach ze cos jest nie tak bo sa większe,,
« Ostatnia zmiana: 22 Października 2015, 22:09:49 wysłana przez bbogacz1986 »

*

KLIMO

« Odpowiedź #168 dnia: 22 Października 2015, 22:20:57 »
Klimo do dzisiaj z kim nie grałem ok 10 meczy to pytałem sie po spotkaniu jak gameplay? Wiesz jaka była odp?
PIERWSZE ZDANIE ZAWSZE...

OBRONA SUPER, FAJNIE SIE BRONI 1na1.

Pytanie co sie dzisiaj stało...

Ps. Widze juz po wynikach ze cos jest nie tak bo sa większe,,

Ja zagrałem 2 i już widzę że jest coś nie tak...
Discord: KLIMO1988_PL

*

Hiszpan

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #169 dnia: 22 Października 2015, 22:35:23 »
Ze mna Klimo grales jak testowane byly slidery i dokladnie miales to samo odczucie. Zmianie wtedy uleglo tylko game speed i speed. Co nie zmienilo tego ze nie da sie bronic tak jak by sie chcialo. Mowie to od samego startu testowania ustawien. Tak jak piszecie koles prawo lewo i masz zawodnika kilometry od atakuajcego. Na neutralnych ustawieniach nigdy czegos takiego nie usmiedczycie !!!!! Nigdy

*

bARt48PL

« Odpowiedź #170 dnia: 22 Października 2015, 23:48:16 »
Ale afere krecicie. Ja dzis gralem i jak dla mnie gralo sie dobrze. Wydaje mi sie, ze czasem gra sie inaczej i tyle. Wczoraj tez mi ciezko szlo z zabierem ale po 2 meczach sie przestawilem i miedzy gameplayem wczorajszym a dzisiejszym roznicy nie widze. Moze mam za slaba woedze o grze i wogole, ale mowie jakoe sa moje odczucia.

*

Hiszpan

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #171 dnia: 23 Października 2015, 00:06:58 »
Bart jak można nazwać cos aferą. Jak ktoś nie widzi różnicy to mu wszystko jedno. Ale jak ktoś od początku widzi że jest źle to o tym mówi. Jak się coś potrafi robić czyli bronić i zabiera mu się taką możliwość to raczej pisze o tym a nie siedzi cicho. Jak dla innego jest to nieistotne to ma to gdzieś i jak to mówisz nie robi afery. Z tego co widzę to większość ma to gdzieś i jest im obojętne tak naprawdę jak gra chodzi. Powiem więcej cokolwiek by nie zmienić oni i tak nie odczują co zostało zmienione i będą się starać dostosować do tego jak zostało ustawione. Nie ważne czy dobrze czy źle. Jedziemy dalej z koksem jak się zgodziliśmy na takie ustawienia to już teraz nie ma co marudzić tyko dograć sezon do końca i się wtedy zastanowić czy warto ruszać z ligą jak są głosy że nie działa tak jak trzeba. Słowa że nigdy nie będzie działać wszystkim idealnie jest jedna krótka rada na to. Ustawienia neutralne Hof sym i nikomu nikgdy nic inaczej nie będzie działać.
ps. bo tak naprawdę nie wiem po co zostały slidery ruszone. Zmęczenie zawodników było tylko najbardziej poruszanym tematem nic więcej nie trzeba było ruszać. Bo 2k wykonało swoją pracę rewelacyjnie w edycji 2k16
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2015, 00:09:47 wysłana przez Hiszpan »

*

mariobros

« Odpowiedź #172 dnia: 23 Października 2015, 00:13:33 »
Hiszpan zgadzam się ze sporą częścią tego co piszesz ale ustawienia hof sim bez zmieniania niektórych rzeczy są po prostu niegrywalne w tej grze, założę się że nie rzuciłbyś na tym mi więcej niż 55-60 pkt w meczu wydraftowanym przez siebie zespołem ;)

*

mariobros

« Odpowiedź #173 dnia: 23 Października 2015, 00:17:07 »
Tak jak bogacz pisze - wcześniej w obronie grało się odrobinę aż zbyt łatwo , teraz jednak wydaje się trochę zbyt trudno. Ponawiam pytanie jak obecnie ustawione są laterall quickness i on ball defense ?

*

JoeBlack

• #RANKING
    0
  • Sr. Member
  • 281
  • Total likes: 102
  • Everybody has talent, but ability takes hard work.
« Odpowiedź #174 dnia: 23 Października 2015, 00:47:22 »
@mariobros - wystarczy to sprawdzić przecież na konsoli
50
50
You don't get what you wish for,
You get what you work for!

*

Hiszpan

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #175 dnia: 23 Października 2015, 00:59:59 »
Mariobros możemy się przekonać. Powiem tyle masz rację bo naprawdę HOF jest mega trudnym levelem i broni tak Cpu obok gdzie ty grasz on ball ze pala mała. Czy to jest powód by zmieniać grę tak by można coś było zrobić przyglądając się i nie mieć możliwości przybronić byle wiecej punktów padało. Czy lepiej zmniejszyć na superstar i łatwiej robić punkty z obroną ale łatwieszym rzutem ale kratywnym atakiem a nie brakiem obrony.
 Dodatkowo jak nie robisz blędów sam w obronie to jest jak ściana. Trzeba też luknąć jakich ma się zawodników. Pisałem że ustawianie Hof bo niby wszyscy chcą jest nietrafionie bo będziecie sliderami ułatwiać sobie trudny poziom. Zamierzenia są takie dajemy Hof by lepiej bronili ma być trudniej ale okazuje się że zmiany sliderów powodują że Cpu się gubi totalnie czyli nie broni nic a rzuty sobie ułatwiamy zwolnieniem gry za czym idzie dłużej wykonanie rzutu idzie czyli łatwiej przypasować i walę piercem i martinem na hof za trzy na 50 %

Kolejna sprawa tłumaczyłem Bogatemu dlaczego mieliście świadomość że się raz broni idealnie raz że nagle nie idzie. Po pierwsze to z różnymi osobami gra się inaczej nawet jak ta osoba dysponuje szybkim zawodnkiem którym by mogła robić jazdę. Następnie opisywałem że grając z Misikami ogaraniłęm ale grając już z Kozłami nie miałem szans na ateakumbo i inne nurki z Pg. Na hof sym i na superstar sym mogę ich spokojnie bronić on ball nawet wolnym RUbio. Na ligowych nie do wybronienia jak cofam się daleko by mnie nie objechał to totalnie zostawim mu rzut za trzy bo nie ma szans do niego doskoczyć postraszyć nawet ręką. Jak podejdę bliżej to nie mam jak nawet ciałem przybronic bo pierszy krok robi tak długo żę przeciwnik wchodzi jak w masło.
Panowie działa to tak
Natuarlane ustawienia są szybkie ponieważ mają takie być. Wejdziesz jeden na jeden to masz nie mieć spokojnego odczucia czasu by zrobić co chcesz tylko to się dzieje szybko i akcje na pałę mają być karane że Ci nie wyjdzie jak miniesz to dostajesz szybko pomoc i glebę od centrów. Ładować masz się prawo Rose Wallem itd a nie wszystkimi ogórkami bo od razu jesteś sprowadzany do parteru.  Odechciewa Ci się takiej gry, Wiec ustawiasz akcję. Jak po zasłonach wybiega twój i nagle obok niego obrońca szybko musisz ustawić kolejną akcję i jak wrazie co nie dzie kolejną. Idzie z 4 akcje zrobić w 24 sekudny. Na ustawieniach ligowych ja czasem mam dłuższą akcje rozrysowaną to nawet na jedną nie mam czasu. Przypatrzeć się temu. Do tego trudno się rzuca na normalnych bo CPu świetnie pomaga i czyta grę. Raz go zrobisz jedną akcją następną wyjdzie przed picka np i już nie da zagrać tego samego. Dlatego ta gra jest taka świetna w tym roku.

to nie było zmieniane wieć to nie ma wpływu. Wy myślicie że jeden parametr chcę zmienić to pyk sobie jeden zmieniam i już. A ja wam tłumaczę że jeden zmieniony i następny ma zupełnie inną zmianę w grze. Nawet o jeden punkt tylko a już zupełnie inne zachowanie jest. Szukać idealnego jest niemożliwe bo zawsze coś się sypie.
Tak broni na hof symulacja bez zmian co minimetr zawodnicy reaguja i sie przesuwaja
https://youtu.be/UQnFELnNHVk
https://www.youtube.com/watch?v=SVcHyMv5vjE&feature=youtu.be
https://youtu.be/aHnCRrxsUGo
« Ostatnia zmiana: 23 Października 2015, 01:28:24 wysłana przez Hiszpan »

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #176 dnia: 23 Października 2015, 09:37:38 »
Czytając niektóre posty mam wrażenie, że temat sliderów jest tylko pretekstem do tego aby wywołać niepotrzebną aferę. Być może(poza Naszą kontrolą) wydarzyło się z nimi coś co faktycznie ma wpływ na grę, ale warunki meczowe dla każdego są niezmienne, są sprawiedliwe i nie promują żadnej ze stron. Ja osobiście zmian nie widzę. Poza tym rozpoczęliśmy sezon na tych sliderach i na 99 % na tych skończymy, w przyszłości postaramy się inaczej rozwiązać ten temat.

*

Lasota_PL

• #RANKING
    0
  • Newbie
  • *
  • 16
  • Total likes: 0
  • when the grass is cut the snake will show
« Odpowiedź #177 dnia: 23 Października 2015, 10:40:21 »
Problem jest widoczny to fakt,  ale jak napisał malekem, każdy ma takie same warunki gry. Większości i tak dobrze się gra. Celem była większa ilość punktów, żeby mecze były ciekawsze. Z tymi 4 akcjami w 24 sekundy to trochę przesadzasz,  jest to niemożliwe, nieważne na jakich ustawieniach. W tym sezonie nic nie kombinujmy.  Poczekajmy na kolejny. Proponowałbym rozbić preseason na dwie części. W każdej z nich zagrać na innych ustawieniach. Następnie puścić ankietę.

*

skipim2

« Odpowiedź #178 dnia: 23 Października 2015, 15:02:31 »
Był czas na testowanie sliderów i granie sparów, to poza kilkoma osobami było echo.

Postaram się dzisiaj zagrać to sam ocenię, czy jest jakaś zmiana.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1859
  • Total likes: 1877
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
« Odpowiedź #179 dnia: 14 Listopada 2015, 12:54:05 »
Z racji tego, że nowy patch, który wyszedł wczoraj zmodyfikował z znacznym stopniu zmęczenie zawodników, zmieniliśmy właśnie FATIGUE RATE z 60 na 57. Prosimy o test i sugestie.

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska