Portland - Brooklyn

• 15 Odpowiedzi
  • 578 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Dlugi1983

Portland - Brooklyn
« dnia: 19 Listopad 2018, 10:04:41 »
Portland oddaje:

Harden 96
Love 86
Boban Marjan 75
Exum 74

Brooklyn oddają:

Embiid 90
McCollum 87
Sabonis 79
Lawson 74
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2018, 10:06:30 wysłana przez Dlugi1983 »

*

Borsunio

Odp: Portland - Brooklyn
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopad 2018, 10:07:25 »
akceptuje

*

Odezzo

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopad 2018, 11:01:42 »
Dla Borsuka V E T O xD

*

LordPitekK

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopad 2018, 12:09:38 »
Veto :)

*

Wejwer

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Listopad 2018, 13:35:44 »
veto

*

dolarowy

« Odpowiedź #5 dnia: 19 Listopad 2018, 18:23:06 »
Ciekawe ile meczów Nets zagra w nowym składzie :)

Trzeba będzie jakoś zapobiec takiemu czemuś w przyszłym sezonie - do końca RS jakieś 10 dni, a ktoś po prostu rozgrywa mecze z częstotliwością poniżej limitu i dzięki temu bez problemu może trade'ować - przyznacie, że możliwości nadużyć jest tu cała masa ;)

*

Borsunio

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Listopad 2018, 18:40:19 »
Omg. Wszystko zgodnie z litera prawa a ten jak zwykle musial  :'(

*

przemekkw

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Listopad 2018, 18:43:57 »
DO DZIŚ TRZEBA BYŁO MIEĆ 20 ROZEGRANYCH SPOTKAŃ WIĘC KAŻDY MA JUŻ TRADE DEADLINE, A TU GOŚCIU JESZCZE TREJDA WYKMINIŁ. TO JEST KPINA Z TEJ LIGI.

*

dolarowy

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Listopad 2018, 19:14:46 »
Omg. Wszystko zgodnie z litera prawa a ten jak zwykle musial  :'(

Borsuk, zgodnie z literą prawa, to tak jak akurat napisał Przemek, jutro powinno być 20 meczów.

Gdybyśmy dawali ostrzeżenia zgodnie z literą prawa, to by ten trade nie miał nawet okazji powstać, bo Nets byliby CPU. Nie wiem czego się czepiasz mnie, a nie tych wetujących - ja się nie odniosłem w ogóle do tej wymiany (w odróżnieniu od nich) tylko ogólnie do takiej sytuacji, więc odpuść sobie "jak zwykle musiał".

Każdy dobrze wie, że zagrasz tym składem ze dwa mecze do końca sezonu. Tu dramatu nie ma, ja mówię o potencjalnych takich sytuacjach w przyszłości.

*

Borsunio

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Listopad 2018, 19:38:58 »
Kazdy z wyzej wymienionych Vet jest dla jaj, ale myslalem ze to oczywiste. Faktycznie ty sie nie odniosles bezposrednio do wymiany a do mojej osoby... i to ja sie czepiam  :o

Zgodnie z zasadami obowiazujacymi w tym sezonie nie dostalm nawet zadnego ostrzezenia, wiec moze w innym sezonie, w innych realiach by mnie nie bylo w lidze... moze ale nigdy nie wiadomo  8)

Takie zasady ustaliliscie jako adminka. Na przyszlosc polecam zrobic trade deadline w dniu w ktorym wypada sprawdzanie aktywnosci przy 20 meczach. Swoja droga to jeszcze nie bylo tego sprawdzania, wiec tez powinno wtdy przejsc :p

Mi tam ryba czy ta wymiana dojdzie do skutku czy nie, ale mam wrazenie ze czesc z nas zatracila sens tej zabawy i graja o puchar komisarza ligi.

Love&Peace  :-*

« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2018, 19:40:41 wysłana przez Borsunio »

*

dolarowy

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Listopad 2018, 19:57:42 »
No dobrze, a mój komentarz o tym ile meczów zagra tym składem Nets też był dla żartem. Może słabym, nie wiem. Żartem, w którym doskonale wiemy, że jest sporo prawdy, więc czy to jest jakiekolwiek czepianie?

Wiem, że takie zasady przyjęliśmy, więc czy ja cokolwiek więcej mówię apropo konkretnie tej wymiany? Wspominam o potencjalnej zmianie na przyszłość - czyli dokładnie o tym, o czym Ty chwilę później napisałeś - bo to mnie osobiście otworzyło oczy na to, że ktoś może chcieć kiedyś taką sytuację wykorzystać. Ta wymiana jest moim zdaniem jak najbardziej ok, ale kto wie co kiedyś ktoś sobie wymyśli.

Dobrze mówisz - masz wrażenie o graniu o złote kalesony (bo rozumiem, że pijesz do mnie). Problem po prostu polega na tym, że bez zasad i ze zbyt dużym luzem zrobiłby się tu niezły rozpiździel. Zorganizujesz coś swojego, gdzie będziesz musiał upilnować w długim okresie sporą grupę ludzi, to pewnie zrozumiesz (nie mówię, że jestem tu już adminem nie wiadomo ile, ale po prostu miałem kilka podobnych sytuacji w życiu).

Poza tym spora część osób chciałaby pewnie grać w tej lidze na w miarę równych zasadach - a w takim przypadku akurat mamy spore pole do różnego rodzaju kolesiostwa itp. - bywały takie przypadki w przeszłości. Ja na to wcześniej nie wpadłem, zauważyłem to teraz, rzucam propozycję i tyle. Niczego Ci przecież nie chcę teraz blokować, wymieniaj do woli (w ramach limitu, hue hue hue).

Jednak nie możemy zapominać, że koniec końców ta liga polega bardziej na samym graniu, a nie głównie na wymienianiu ;)

*

Borsunio

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Listopad 2018, 20:26:38 »
Spoko rozumiem i szanuje  :-*

Ps. Troche juz tego "czegos swojego" w zyciu zawodowym zorganizowalem, bo na tym polega moja praca   8)

*

dolarowy

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Listopad 2018, 20:37:34 »
No i nie ma żadnych zasad, których musisz pilnować albo co chwila wymyślać coś nowego, bo jakiś majster coś zaraz wymyśli? :)

To teraz wyobraź sobie robić to przez internet, w 20+ chłopa, których w większości widzisz może raz w roku ;)

*

bbogacz1986

« Odpowiedź #13 dnia: 19 Listopad 2018, 22:00:14 »
Wszystko spoko jak dla mnie osobiście , jednak ten zapis o trejdach w następnym sezonie trzeba zmienić. Tak jak napisał Przemek, mija czasowo czas na rozegranie 19 meczy i wszystkie trejdy powinno być zablokowane. A kto ile ma meczy już zagranych to indywidualna sprawa, oczywiście jeżeli ktoś przekroczy limit wcześniej , to wcześniej blokada..

*

Borsunio

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Listopad 2018, 09:46:28 »
Zgadzam się zarówno z Bogaczem jak i Dolarem w kwestii, że powinien być trade deadline czasowy i najlepiej aby zbiegał się on z limitem 19 - 20 spotkań. Najlepiej też z góry założyć datę, aby nie było takiej sytuacji jak teraz, że nie było jeszcze sprawdzania i ktoś robi wymianę, a teoretycznie termin minął.

*

Dlugi1983

« Odpowiedź #15 dnia: 20 Listopad 2018, 09:57:57 »
I tym sposobem zapewnilismy lidze solidne podstawy prawne do wpisania w regulaminie. Ps. Przemek, Twój post będzie przeczytany przez taką samą liczbę osob kiedy napiszesz go nie krzycząc. Argumenty będą mialy taką samą siłę.

* Ostatnie wiadomości

Odp: Detroit Pistons 15-9 wysłana przez Currose7
[Dzisiaj o 13:50:26]

Odp: Wyniki PO - Sezon 13 wysłana przez Cezar
[Dzisiaj o 12:40:21]

New Orleans Pelicans (0:0) - Sezon 14 wysłana przez skipim2
[Dzisiaj o 11:39:41]

New Orleans Pelicans - Sezon 14 wysłana przez skipim2
[Dzisiaj o 11:36:36]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Odezzo
[Dzisiaj o 10:53:18]

Portland Trail Blazers - 14 wysłana przez Dlugi1983
[Dzisiaj o 10:10:06]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Dlugi1983
[Dzisiaj o 09:55:41]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 09:39:35]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Wejwer
[Dzisiaj o 09:22:14]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Borsunio
[Dzisiaj o 09:15:55]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Malekem
[Dzisiaj o 08:32:25]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez Socool
[Dzisiaj o 05:24:34]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez kamyk
[13 Grudzień 2018, 23:58:39]

Odp: San Antonio Spurs - Sezon 14 wysłana przez Zabier
[13 Grudzień 2018, 23:49:34]

Odp: Zwykły sezon czy mecz i rewanż? wysłana przez zbyniuparma
[13 Grudzień 2018, 23:30:12]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska