Los Angeles Lakers - sezon 14

• 5 Odpowiedzi
  • 2235 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
Los Angeles Lakers - sezon 14
« dnia: 23 Grudzień 2018, 20:34:31 »

LA Lakers Roster

GM Czarny24PL Discord : Czarny24PL

Starters

Damian Lillard

Nicolas Batum

Trevor Ariza

Thaddeus Young

Demarcus Cousins

Bench

Cory Joseph

Ish Smith

CJ Miles

Khris Middleton

Skal Labissiere

Mirza Teletovic

Meyers Leonard

Alex Len

Tyler Zeller

Ivica Zubac
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2019, 13:54:24 wysłana przez Czarny24PL »

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
Odp: Los Angeles Lakers - sezon 14
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudzień 2018, 13:01:35 »

Przez długi okres nie doczekaliśmy się wymian z naszym udziałem. Generalnie posucha na rynku transferowym i Zbychu nie ma o czym pisać, dlatego postanowiłem ruszyć coś. Czy na plus nie wiem, ale zobaczymy. W dniu wczorajszym dokonałem dwóch wymian i to nie z byle kim. Pozwolę sobie dodać, że na zachętę dla GMów w obu przypadkach straciłem na OVR!! Pierwsza wymiana odbyła się z Celtics, zarządzanego przez ODEZA :O  Przemek bardzo zabiegał o Celtów z realu, więc postanowiłem spełnić marzenia kolegi z Nation. Opuściła nas trójka graczy. Al Horford pokazywał się raczej z dobrej strony w meczach preseason. Miewał gorsze mecze, ale generalnie byłem z niego zadowolony. Kolejnym graczem, który opuścił szeregi Lakers był Gordon Hayward, baaardzo fajny gracz. Nie nadaje się może na 1 opcję, ale spokojnie stać go na dostarczenie 15 punktów na niezłym procencie. Trzecim graczem był Grant, który nie dostawał zbyt wielu szans na grę. Od wczoraj na pozycji PF biegał będzie

Czarny jak wyngiel, wyskakany, energetyczny zawodnik. Zadaniem mojego muzina będzie bronić lujów, zbierać gałę i łamać obręcze przeciwników. Moją drugą opcją w ataku będzie kolega, który przybył razem z Ibaką. Dziurawić siatę ma Middleton.

Strzelec, którego tak bardzo potrzebowaliśmy. Mocniejszy w def i rzutowo od Gordona, no i czarny. Opcja numer 2. Musi trafiać. Trzecim elementem w wymianie, był Luc Mbah a Moute. Pokładam w nim ciche nadzieje, związane z wykluczaniem z gry najlepszych graczy na pozycji SG-SF przeciwników.

Na kolejny deal czekałem parę godzin. Zrobiłem go z.... BOGACZEM!!! Udało się, na prawdę, wymieniłem coś z Bartkiem. Musiałem stracić 2 ovr, ale co tam. Wymieniłem się z Bogaczem!!!
Oddałem Bazemore'a i Morrisa, dwóch solidnych graczy, którzy jednak swoich rzutów nie dostawali z uwagi na rotację w teamie. W zamian za nich dostałem dwóch swoich ulubieńców. Pierwszym z nim jest

Może to już nie jest jego prime, ale grać na piłce i bronić nadal potrafi. Powinien odciążyć trochę Damiana od kozłowania piłki i uruchomić go na off screenach. Razem z Nicolasem w Lakers pojawił się weteran parkietów NBA - David West.

Niewykluczone, że nie są to ostatnie ruchy ze strony Lakers (buahahahahah)!

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Styczeń 2019, 16:53:20 »

Po dość szybkich negocjacjach, Lakers - Thunder i Jazz doszli do porozumienia w kwestii wymiany trójstronnej. Wymiany, która obiła się szerokim echem w Nejszonowej społeczności, gdyż wiele głosów było zdecydowanie niezadowolonych z decyzji GM Wielucha. W ramach tej wymiany, szeregi Lakers opuścili dość ważni gracze. Jeden z naszych ulubieńców Carmelo Anthony, zasili szeregi Thunder, razem z raczej mało grającym JJ Barea. Z kolei do Utah uda się mój startowy duet podkoszowców. Willie Cauley Stein i Serge Ibaka. Jestem przekonany, że Jazz będzie miało wiele dobrego z ww graczy.
Lakers z kolei zasili czwórka graczy. Pierwszym z nich jest jeden z ulubieńców GMa, człowiek z włosami na plecach, którego średnie z sezonu na poziomie 8pkt i 8zb na mecz to za mało - Andre Drummond!

Kolejny ulubieniec, gość od czarnej roboty. Ten który w poprzednim sezonie w moich oczach był DPOY, zatrzymując Klaya. Ma on być wrzodem na dupsku najlepszych graczy drużyn przeciwnych, Trevor Ariza.

Trzecim graczem, który zmienił barwy klubowe w tej wymianie jest Dario Saric, który jednak o swoje minuty musiał będzie walczyć z Moute i Westem.

Uzupełnieniem tej wymiany jest pozyskanie z Thunder Myersa Leonarda, który może okazać się wartościowym graczem w kontekście niektórych match upów..

Z puli Free Agents do Lakers dołaczył też rozgrywający Ish Smith, który będzie walczył o minuty z Josephem.

« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2019, 17:11:26 wysłana przez Czarny24PL »

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2019, 21:57:38 »

Kolejny mocny ruch w Lakerland. Mało tego, wymiana dokonana na linii Blazers - Lakers, czyli nie byle co. Trochę trwały negocjacje, ale ostatecznie doszliśmy do porozumienia i.. jestem nie do końca przekonany czy wykonałem dobry ruch, gdyż Andre radził sobie u nas świetnie notując mocne 22,9 pkt i 13,9 zbiórki na mecz przy świetnej skuteczności 69%!!! Żyłka handlarza jednak okazała się mocniejsza i w Kalifornii od następnego meczu zadebiutuje Demarcus Cousins!

Do Oregonu razem z Drummem powędrowali jeszcze weteran David West oraz Luc Mbah a Moute, czyli dość ważni zawodnicy jeśli chodzi o przydatność w drużynie. W ich miejsce przybyli dobrze znany nam Thadeus Young.

Trzecim graczem, który zmienił barwy klubowe w tej wymianie jest Skal Labissiere, który na minuty raczej nie ma co liczyć.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2019, 13:53:24 »

Szeregi Lakers opuszcza Dario Sraric. Nie udało nam się go wkomponować w zespół i niestety nie dawał od siebie zbyt wiele w meczach. W jego miejsce przybył Mirza Teletovic. Oby sprawdzał się lepiej od Chorwata.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    6
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1487
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2019, 19:31:52 »
Kilka wyróżnień dla naszych graczy. Po bardzo dobrym sezonie w którym Damian Lillard osiągnął fantastyczne statystyki (29pkt, ok 8as przy skuteczności ok 60%, podaję ok, ponieważ staty są zakłamane poprzez simy z CPU, ale też i simy z użytkownikami z którymi udało się wcześniej rozegrać mecz, a opuścili ligę) i był liderem naszej drużyny, został on uznany przez społeczność NATION MVP sezonu 14. Dzięki za głosy :)

Został on też wybrany do First NBA TEAM.

Sklasyfikowany jako drugi w klasyfikacji 6th mana został Khriss Middleton.

* Ostatnie wiadomości

Odp: ATLANTA HAWKS (1:4) - SEZON 16 wysłana przez Hara
[Dzisiaj o 00:53:08]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Hara
[Dzisiaj o 00:44:49]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez dolarowy
[Dzisiaj o 00:33:35]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 00:11:14]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez McGot85
[23 Październik 2019, 22:48:51]

Lakers - Celtics wysłana przez Czarny24PL
[23 Październik 2019, 22:35:52]

Odp: Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[23 Październik 2019, 19:53:34]

[23 Październik 2019, 19:53:04]

[23 Październik 2019, 19:52:27]

[23 Październik 2019, 19:51:42]

[23 Październik 2019, 19:51:08]

[23 Październik 2019, 19:50:18]

Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[23 Październik 2019, 19:49:34]

GAME 15 wysłana przez przemekkw
[23 Październik 2019, 19:01:28]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez przemekkw
[23 Październik 2019, 18:48:43]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska