ZLOT 2 - Sulejów 05.2015 - HISTORIA

• 0 Odpowiedzi
  • 4649 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

KSGBOY

ZLOT 2 - Sulejów 05.2015 - HISTORIA
« dnia: 17 Styczeń 2017, 08:55:15 »

Drugi zlot również pod szyldem Slam Dunk odbył się w tym samym miejscu ale miesiąc wcześniej a mianowicIe w maju 2015.

Skład zlotu krystalizował się już od kilku miesięcy gdyż było to po połączeniu platform PS3 I XBOX i wiedzieliśmy, że tym razem będzie nas bardzo dużo. Niestety wiele osób zrezygnowało. Mimo wszystko było nas 10 osób.

Wielkiego pecha miał MRN który dzień przed zlotem miał wypadek samochodowy. Na ogromnym spontanie na zlot wpadł Blackzone który rano do mnie zadzownił gdy już prawie byłem na miejscu, wsiadł w auto, zawinął po drodze MRN i chłopaki z pomorza spóźnieni ale wpadli na zlot (SZACUN bo mieli do przejechania ponad 380 km)

Ta sytuacja pokazała że dla "Chcącego nic trudnego" i  tak na prawdę jak ktoś chce wpaść na zlot to wpadnie niezależnie od okoliczności.

Wypowiedź MRN: "Zważywszy na warunki jakie mnie spotkały tylko silna wola i spontaniczny pomysł ze strony BlackzonePL pozwoliły mi odwiedzić Was chociaż na jeden dzień"

Skład 2 zlotu maniaków NBA2K przedstawiał się następująco:
Wiewiór, MRN, Blackzone, Malekem, Długi, KSGBOY, Szwagier, Wojder, Czarny i Ryba

Mistrzem zlotu był niewątpliwie Wiewiór który kilka razy "rozwalił system" czy to piwnym wypadkiem na asfalcie ale piwko się całe uchowało, spaniem w opakowaniu, rzutem z dwóch nadgarstków czy bezwładem na trawie po dwutakcie.

Podczas zlotu rozegraliśmy turniej w 2k w którym najlepszy okazał się Czarny - http://challonge.com/zlotsd

Po nocach graliśmy turnieje w rzutach za 3 pkt i jeśli mnie pamięc nie myli konkurs wsadów:)

Tym razem postanowiliśmy więcej czasu spędzić na wolnym powietrzu a mniej na Play Station mimo tych samych warunków i posiadania fajnej salki.

Przy grilu i piwku raczyliśmy się pokerkiem.

W drugi dzień mocna mobilizacja i chłopaki zdecydowali się pograć trochę w real basket. W rozgrzewce i walce w rzutach ze studzienki (słynna walka Długi - Czarny) brali udział wszyscy.

Gdy doszło już do walki wręcz i meczyku KSGBOY wraz z Wiewiórem zajęli miejsca na loży i dopingowali chłopaków chcących sprawdzić kto bardziej zasługuje na miano lepszego streetballera.

Ekipa zagrała w składach: Długi, Wojder i Szwagier (Centralna Polska) na Ryba, Czarny i Malekem (Wielkopolska). Kto wygrał tego chyba nie wie nikt:)

Było na prawdę świetnie!!!!

Opis zlotu oczami Długiego:
"Pany dzięki wszystkim i każdemu z osobna. Uśmiałem się mocno, głowa bolała tylko kilka godzin. Warto było zobaczyć jeszcze raz Wasze mordy. Oczywiście poznać nowe facjaty również :)

Podsumowując krótko:
@ Mrn - super, że pomimo zdarzeń losowych pojawiłeś się chociaż na 1 wieczór
@ Black- uratowałeś honor iXów pojawiając się
@ Małek - fotorelacja 1 klasa. Muszę przyznać, że kiedy pojawiłeś się w pełnym stroju do grania odjęło mi mowę
@ Ryba - Tony Parker dobrze wiedział na kim ma się wzorować
@ Szwagier - Ty to jednak jesteś Szwagier, zawsze coś Cię korci
@ Wojder - Cross i floater lewą łapką wygląda zacnie
@ Czarny - Skóra biała jak u Stocktona. Serducho Czarne jak Okafor
@ KSG - Rzut ułożony, fura pali 12 jak się lekko ciśnie. Prezes
@ Wiewiór - Król może być tylko jeden

Śmiechów kilka w głowie mi zostanie na długo :)"

Malekem z kolei przygotował zabawę w Badge związane ze zlotem:
Wiewior, SF - badges: acrobat i charge card. atrybuty stamina i hustle napoziomie 99 - chyba wiadomo dlaczego.
KSG, PF - badges: mentor, brick wall i jedyny tendencjusz ribander w drużynie, 1z2 graczy nie pochodzących z Polski. (WTF ? Ja taki nacjonalista?  ;) )
Szvvagier, SG - badges: swagger, master of in and out. imie i nr na koszulce zdradza że jest fanem Lamba.
Wojder, SG - badges: closer, floor general. jeśli dobrze pamiętam leworęczny killer, najlepszy obrońca drużyny.
Ryba, PG - badges: największa ilość(24), 2 gracz spoza Polski. jego imię zdradza wszystko.
Długi, PF - badges: jedyny postersizer, atletyzm oceniony na A. nr na koszulce i imię zawdzięcza Kempowi.
Czarny, PF - badges: limitless range, alpha dog największa overall w zespole(86), nr 32. na nogach Kobe IX Elite,
Malekem, SF - badges: złoty shot creator, dream like up and under. nr na koszulce 21

Kilka faktów dotyczących zlotu:
1. Sławna studzienka do pojedynków rzutowych
2. Szisza
3. Spontan chłopaków z Pomorza
4. Delektowanie się wszystkim co było pod ręką
5. Zagubione smakołyki które doprowadziły do rozkręcania samochodu
6. Karty, karty, money, money
7. Lewitujacy Wiewiór

Fotki ze zlotu:

Opis fotki oczami Czarnego:
Od lewej:
"człowiek z największym "spokojem" ever" Wiewiór :D
"mr left handed floater, 15 winning game streak" Wojder :D
"pierwszy chiński zwiadowca SD Słager" (szvvagier) :D
ja(Czarny) :D
"mr fundamental, mam grę rozłożoną na czynniki pierwsze" Malekem :D
"God father aka I'm a hustla" KSG :D

na dole od lewej
"sypnę czarnemu tróję w twarz, poker star wyjazdu" Długas :D
"Spurs fan, strzelę sobie samobója w Pro evo" Ryba :D

brakuje MRNa i Blackzona, którzy się zawinęli w sobotę, zanim zorientowaliśmy się, że możnaby fotę strzelić wszystkim :)

« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2017, 12:26:35 wysłana przez KSGBOY »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[Dzisiaj o 19:53:34]

[Dzisiaj o 19:53:04]

[Dzisiaj o 19:52:27]

[Dzisiaj o 19:51:42]

[Dzisiaj o 19:51:08]

[Dzisiaj o 19:50:18]

Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[Dzisiaj o 19:49:34]

GAME 15 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 19:01:28]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 18:48:43]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 16:56:22]

Odp: Sacramento Kings - sezon 16 - PSN chemik81pl wysłana przez chemik81
[Dzisiaj o 16:25:13]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Zaga_Kalisz
[Dzisiaj o 12:32:54]

GAME 14 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 12:31:28]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez CrespoFella
[Dzisiaj o 12:25:30]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez DE_LA
[Dzisiaj o 00:00:49]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska