Moje wrażenia po obejrzeniu meczów z reala.

• 74 Odpowiedzi
  • 76065 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
Odp: Moje wrażenia po obejrzeniu meczów z reala.
« Odpowiedź #60 dnia: 08 Czerwiec 2016, 23:10:34 »
jedno jest pewne, dziś w nocy Lebron James rozegra najważniejszy mecz w swojej karierze.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Czerwiec 2016, 10:00:10 »
no i fajnie, że Cavs wygrało! dzięki temu w końcu mamy zaciętą serię i przedłużamy finały przynajmniej o jeden mecz. Uncle Drew rozwalił system pierwszą kwartą i ogólnie mega występ. bardzo słabo Spleszbraters, ale słabo też x-factor GS Green który kombinował z rzutami. Lebronik... no cóż Irving i JR oraz niedoceniany Tristian uratowali mu dupsko, a swoje punkty rzucał już na luziku kiedy było +20, najbardziej zabawna była 2 kwarta w której to próbował swoich drajwów z dabelklaczem, kompletnie sobie nie radząc. Jeśli ktoś jeszcze twierdzi, że Lebron James to drugi MJ, Kobe, Magic czy Bird... no NIE, otwórzcie oczy.

*

KobeBryantPL

« Odpowiedź #62 dnia: 09 Czerwiec 2016, 11:28:14 »
Malek, jak LeBron Cię nie przekonuje to co powiedzieć o Currym, ktory gra najgorsze finały od MVP jakie pamiętam. Zmienia sie to wszystko co mecz, wiec stawiam ze Steph sie ogarnie, ale te 3 mecze to żart. Jak Love nie wroci to Cavs maja jeszcze szanse na odwrócenie serii. Czekam na mecz, którego nie skoncze po 3 kwartach :D

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Czerwiec 2016, 12:08:53 »
Curry to fenomen, ale nigdy nie będzie stawiany w jednym szeregu z największymi, a James chciałby bardzo w tym gronie się pojawić i na siłę jest tam windowany. no właśnie nie wiem czy to jego wina czy ekspertów. też mam nadzieje, że kolejny mecz obejrzę już cały :)

*

DE_LA

« Odpowiedź #64 dnia: 09 Czerwiec 2016, 14:38:30 »
Bravo Cavs!! :)
LBJ świetny mecz podobnie jak i reszta graczy.Jeśli zagrają z taka determinacją w piątek to może będzie 2-2 i ciekawiej.GSW bez trójek to już nie ten sam zespół.No i Irving powinien odciążać LBJ'a ,bo sam finałów nie wygra.
 A teraz słowa do Malka :)
Nie wiem kto twierdzi ,że LBJ to Jordan Kobe czy inni.Przecież to całkowicie inny zawodnik (typ,budowa) Wymienieni przez ciebie to zawodnicy to sg czyli rzucający obrońcy.ciekawe jakby radzili sobie na pozycji pf, czy c.
Smiem twierdzić ,że poprostu brak sympati powoduje nienawiść ,przez co patrzy sie jedno-pryzmatowo .
Można kogoś nie lubieć ale nie można przez to zaniżać jego wartości.Ale oczywiście każdy ma prawo sie wypowiadać.
P.S.Bardzo chciałbym ,żeby Cavs wygrali mistrza ::)

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Czerwiec 2016, 14:57:38 »
Oj Renta :) Magic I Bird to nie są gracze z tej pozycji co mówisz. czy Lebron zagrał dobry mecz? moim zdaniem przeciętny i na cyfry nie patrzę, tylko uśmiałem się w 2 kwarcie jak próbował grać wjazdy(jego najmocniejsza broń) i nic z tego nie wychodziło.  Fajnie się patrzyło na Irvinga, kosmos akcja w której w 2 połowie zakręcił całą obroną Golden i wywinął rzut który wyleciał z obręczy, ale jeśli by to weszło byłaby to najlepsza akcja w całych PO. fajnie, że Kyrie się odrodził, to dzięki jego grze w 1 kwarcie Golden opadły skrzydła. A James'a nie to że nie lubię(o nienawiści nie ma w ogóle mowy), ale próbuję studzić tą niezrozumianą euforię i zachwyt tym zawodnikiem, tyle :)

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1465
  • Total likes: 0
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Czerwiec 2016, 07:59:16 »
Green zawieszony na game 5. Jak dla mnie to klasyczne zagranie ligi, na wydłużenie serii. Słabo, słabo..

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #67 dnia: 13 Czerwiec 2016, 08:40:14 »
zgadzam się i słabo to wygląda, ale przynajmniej zwycięstwo Golden i samo mistrzostwo będzie smakować jeszcze bardziej.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #68 dnia: 14 Czerwiec 2016, 09:50:25 »
zabójca Kyrie, piękny mecz! za 3 mecze z rzędu 30+ należy się MVP i jeśli Cavs wygra to nie widzę innej kandydatury, James super ale jak zwykle closer z niego taki jak z koziej dupy trąbka. Barnes zagrał dramat, za taki występ powinien dostać kopa i iść na ławę. Bogut out do końca serii i to moim zdaniem zmieni oblicze serii, ogólnie brawo Cavs za wykrzesania z siebie woli walki, szkoda że nie zagrał Green bo ta decyzja o jego zawieszeniu pozostawia spory niesmak. 

*

KobeBryantPL

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Czerwiec 2016, 11:02:57 »
To co zagrał Lebron w 2 ostatnich meczach to jest kosmos, nie da się lepiej grać w kosza, dominacja w każdym aspekcie, druga połowa G6 to była jednoosobowa drużyna, do tego Kyrie z Tristanem grali swoje. Warriors jakby zmęczeni, jedynie Steph trzymał poziom, na Barnesa żal patrzeć, Iggy wygląda jak wrak człowieka, ciekawe czy zagra w g7. Dziwne finały, prawie same blowouty, ale dobrze się to ogląda od g4.

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Czerwiec 2016, 12:50:30 »
jestem rozczarowany tymi finałami, rozczarowany grą Golden i sędziami, którzy gwiżdżą fatalnie(3 niesłuszne faule Currego to już przesada). Liga trochę jednak zbyt mocno pomogła Cavs podczas tego zawieszenia Greena w meczu nr 5 i tak to się potoczyło: Bogut out, Iggy pewnie to samo - morale GS podcięte i już nie odratowania, w GM7 będzie miazga, tylko szkoda że zostaje taki spory niesmak i zamiast koszykówki wygrywa markieting w najbrzydszej postaci. ps. Tristian Thompson to najlepsze co mogło się przydarzyć Lebronowi w Cavs, wymarzony gość od czarnej roboty!

*

Malekem

• #RANKING
    0
  • Gość
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Czerwiec 2016, 10:48:52 »
Brawo Kawalerzyści, zadziwiające jest to że wygrali mistrzostwo w 3,5 gracza. James, Irving, Thompson + połowa Jeffersona. Mega szacunek za powrót z 1:3 i wyrwanie tytułu.

*

bARt48PL

« Odpowiedź #72 dnia: 20 Czerwiec 2016, 14:25:42 »
JA byłem w finale za CAVS i ciesze się ze utarli nosa Warriors 73-9 :) To co zrobił Irving w finałach to magia.
Gdyby nie on i jego rzut za 3 w tym ostatnim meczu to mogło być rożnie. Ogrywa Currego jak chciał.
WG mnie to on powinien być MVP Finałów. LeBron po prostu zrobił co do niego należało.

*

skipim2

« Odpowiedź #73 dnia: 15 Grudzień 2016, 10:57:47 »
Larry Nance Jr. ohhhh myyy  :o

Dorzucam linka jak sie komuś nie chce szukać :D

« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2016, 11:05:21 wysłana przez skipim2 »

*

Cezar

« Odpowiedź #74 dnia: 15 Kwiecień 2017, 11:17:17 »

Świetna sprawa. :D

* Ostatnie wiadomo?ci

Odp: WYNIKI PO - sezon 15 wysłana przez McGot85
[17 Czerwiec 2019, 21:36:10]

Odp: Kącik Bukmacherski - PlayOffs 2019 wysłana przez Cezar
[17 Czerwiec 2019, 17:36:02]

Odp: Kącik Bukmacherski - PlayOffs 2019 wysłana przez DE_LA
[17 Czerwiec 2019, 15:39:21]

Odp: WYNIKI PO - sezon 15 wysłana przez Zabier
[16 Czerwiec 2019, 20:07:41]

Odp: Kącik Bukmacherski - PlayOffs 2019 wysłana przez DE_LA
[16 Czerwiec 2019, 13:06:11]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez geso_95
[16 Czerwiec 2019, 12:40:06]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez dolarowy
[16 Czerwiec 2019, 10:12:25]

Odp: Kącik Bukmacherski - PlayOffs 2019 wysłana przez Cezar
[16 Czerwiec 2019, 09:39:13]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez wieluch71
[15 Czerwiec 2019, 21:13:51]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez amper
[15 Czerwiec 2019, 18:41:37]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez Socool
[15 Czerwiec 2019, 12:29:01]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez KLIMO
[15 Czerwiec 2019, 08:06:11]

Odp: Propozycja draftu Ligi Letniej wysłana przez Zabier
[15 Czerwiec 2019, 03:44:37]

Odp: Propozycja draftu Ligi Letniej wysłana przez przemekkw
[14 Czerwiec 2019, 23:19:26]

Odp: Kto gra w lidze letniej? wysłana przez przemekkw
[14 Czerwiec 2019, 22:58:59]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska