Sprawdzanie aktywności ligowej - sezon 16

• 11 Odpowiedzi
  • 699 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

dolarowy

Sprawdzanie aktywności ligowej - sezon 16
« dnia: 21 Październik 2019, 20:17:28 »
Zaczynamy zabawę w policjantów. Przypominając - na dziś każdy rozegrany powinien mieć 8 meczów oraz mieć stworzony locker i recapownię przynajmniej z w miarę aktualnymi wynikami poszczególnych meczów. W przypadku rozegranych gier oczywiście zakładamy pewną tolerancję, szczególnie w przypadku, gdy zostaliśmy poinformowani o jakichś problemach (stąd np. upomnienia zamiast ostrzeżeń). W kwestii recapowni dokreślenie wymogów nie było pełne na forum, stąd w tym tygodniu też jeszcze traktujemy to ulgowo, ale od przyszłego już nie ma przebacz :)

Standardowo, 3 upomnienia to ostrzeżenie, 3 ostrzeżenia to out z ligi.

Niestety na dzień dobry zagrożeni wylotem są adi i gadget. Trzymamy kciuki za poprawę za tydzień. Jeśli ktoś zgłasza jakieś reklamacje - prośba o kontakt na prv na Discordzie do adminów.

*

dolarowy

Odp: Sprawdzanie aktywności ligowej - sezon 16
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2019, 14:02:19 »
W poniedziałek kolejne sprawdzanie. Niestety u większości osób z ostrzeżeniami nie widać poprawy, więc jeszcze raz zachęcamy do nadrobienia zaległości.

*

Cezar

« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2019, 22:42:23 »

Z ligą żegna się Adi. Na ostrzu noża są Geso, Klekle, Gadget, Hara i Odez.

*

geso_95

« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik 2019, 09:00:25 »
a skąd wzięły się nagle 2 ostrzeżenia jak w zeszłym tygodniu nie było żadnego?
zgłaszałem problemy z konsolą i mówiłem, że wszystko nadrobię. Nie byłem w stanie grać jak miałem dyskotekę na ekranie. Dajcie sobie trzecie ostrzeżenie i się żegnamy, możecie być dumni jacy ważni jesteście :D pozdro, dzięki za grę

widzę, że jak jest więcej niż 10 osób aktywnych w lidzę to niektórym się w głowach przewraca

*

Cezar

« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik 2019, 09:37:54 »
zgłaszałem problemy z konsolą i mówiłem, że wszystko nadrobię. Nie byłem w stanie grać jak miałem dyskotekę na ekranie. Dajcie sobie trzecie ostrzeżenie i się żegnamy, możecie być dumni jacy ważni jesteście :D pozdro, dzięki za grę

widzę, że jak jest więcej niż 10 osób aktywnych w lidzę to niektórym się w głowach przewraca

Geso mordeczka moja wina. Oczywiście masz jedno ostrzeżenie, a nie dwa. A z konsola wydawało mi się, że coś pisałeś że wziąłeś od brata i miałeś grać ale luz: nikogo na siłę nie chcemy wyrzucać, bo im więcej ludzi dokończy sezon tym lepiej.

*

dolarowy

« Odpowiedź #5 dnia: 31 Październik 2019, 09:09:36 »

I po co te nerwy, po co te teksty...?  ???

No odjebało nam po prostu od tego urodzaju, muszę przyznać.

Błędy się zdarzają, dlatego też w pierwszym poście prosiłem, aby pisać jak ktoś ma jakieś uwagi, najlepiej na prv.

*

picekwwa

« Odpowiedź #6 dnia: 31 Październik 2019, 21:56:12 »
Skladam zazalenie, recapy sa a liczba meczow powinna byc usprawiedliwiona bo mecze rozgrywalem ale caly czas zawieszalo sie i wywalalo. Prosze wziac to pod uwage i anulowac

*

Hara

« Odpowiedź #7 dnia: 31 Październik 2019, 23:01:11 »
Hawks maja 8, Recap nie uzupełniony, kilka razy szukałem i nie było nikogo, trochę chyba na wyrost "na ostrzu noża" ale będzie nadrabiane

*

dolarowy

« Odpowiedź #8 dnia: 06 Listopad 2019, 08:43:23 »
Kolejna runda poniżej. Sprawdzanie było robione wczoraj około 20.30, więc jeśli ktoś grał od tego moment, to mogą wystąpić małe nieścisłości, które jednak nie powinny mieć raczej wpływu na rezultat. W razie jakichkolwiek błędów lub komentarzy - prośba o cywilizowany kontakt na prv.

W przypadku gadgeta postanowiliśmy podejść ulgowo ze względu na sytuację - widzimy w nim potencjał na fajnego ligowicza, jedynym warunkiem jest nieco więcej czasu na grę. Ponoć sprawa ma się uspokoić już niedługo, więc niech dogra w tym sezonie ile da rady (przy okazji się ucząc), z nadzieją, że w kolejnym będzie już mógł rozgrywać spotkania z normalną częstotliwością. Odez zgłaszał problemy i od zeszłego tygodnia zaczął nadrabiać zaległości. Blisko wylotu jest macygii, z którym (uwaga, zaskoczenie) nie mamy kontaktu od ponad dwóch tygodni.

*

zbyniuparma

« Odpowiedź #9 dnia: 06 Listopad 2019, 14:07:06 »
Denver Nuggets nie ujęte w aktywności ligowej. Ale nie mam sobie nic do zarzucenia :)

*

dolarowy

« Odpowiedź #10 dnia: 07 Listopad 2019, 09:06:00 »
Denver Nuggets nie ujęte w aktywności ligowej. Ale nie mam sobie nic do zarzucenia :)

A rzeczywiście, musiałem uciąć screenshot :D

Wszystko OK u Ciebie, wiadomo :)

*

x1samelove

« Odpowiedź #11 dnia: 10 Listopad 2019, 00:52:51 »
Nadal niestety nie mam jak wstawiac recapow,do tygodnia max dwoch powinno sieto zmienic
Przepraszam i Pozdro

* Ostatnie wiadomości

Odp: Miami Heat (18-3) wysłana przez dolarowy
[Dzisiaj o 21:39:26]

Odp: Memphis Grizzlies - sezon 16 wysłana przez KSGBOY
[Dzisiaj o 18:55:29]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez klekle_kle
[Dzisiaj o 18:41:54]

Odp: Memphis Grizzlies - sezon 16 wysłana przez zbyniuparma
[Dzisiaj o 17:40:51]

Odp: Memphis Grizzlies - sezon 16 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 15:06:55]

Odp: Memphis Grizzlies - sezon 16 wysłana przez skipim2
[Dzisiaj o 12:03:49]

Małe info wysłana przez CrespoFella
[Dzisiaj o 10:26:10]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez geso_95
[Dzisiaj o 00:45:47]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 00:14:35]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez dolarowy
[Dzisiaj o 00:13:09]

Odp: New York Knicks - sezon 16 wysłana przez zbyniuparma
[13 Listopad 2019, 23:50:27]

Odp: Miami Heat (17-3) wysłana przez dolarowy
[13 Listopad 2019, 23:11:06]

Porażki chodzą parami? Suns zaskakują Celtics wysłana przez Cezar
[13 Listopad 2019, 22:27:11]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez amper
[13 Listopad 2019, 22:20:12]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez dolarowy
[13 Listopad 2019, 22:12:48]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska