ZLOT 7 - 25-28 czerwca

• 78 Odpowiedzi
  • 6350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

chemik81

Odp: ZLOT 7 - 25-28 czerwca
« Odpowiedź #60 dnia: 17 Czerwiec 2020, 13:45:22 »
Kto to jest Dolarowy?  :D

Wracaj, wracaj szybko, niedługo slidery na HoF ;D

*

Dlugi1983

« Odpowiedź #61 dnia: 17 Czerwiec 2020, 20:07:30 »
Na luzie Dolar, wpadaj nawet bez uprzedzania. Najwyżej w jamie się z padem w ręku zdrzemniesz.

*

Dlugi1983

Odprawa przedzlotowa
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Czerwiec 2020, 15:53:36 »
Do siódmego zlotu pozostało siedem dni. Koronazlot zapowiada się na najliczniejszy, zatem proszę aby każdy  przygotował się  tak, aby organizator nie musiał już na miejscu za dużo myśleć.

Pierwsze primo: KOSZTY
W pierwszym poście wklejony jest cennik pobytu. Proszę aby każdy miał dokładnie odliczoną kwotę za swój pobyt, gdyż nie będę wydawał reszty. Ma to wyglądać mniej więcej tak:
a) Osoby które widzę po raz pierwszy: Siema Długi, jestem Parma, tu masz odliczony hajs za mój pobyt.
b) Osoby które już widziałem: Siema Długi -  i tutaj podczas uścisku dłoni następuje przekazanie pieniążków.

Drugie Primo: PIĄTKOWE ŚNIADANIE
Najpóźniej we wtorek muszę zamówić nam śniadanie. Według mojej wiedzy, będzie to 16 osób:
1. KSGBOY
2. Długi
3. Czarny
4. Dela
5. Skip
6. Zeus
7. Hiszpan
8. Majrek
9. Biggie
10. Rafi
11. Chemik
12. Cezar
13. Geso
14. Kursor
15. Zaga
16. Klimo

Tyle śniadań zamówię. Jeśli kogoś pominąłem albo nie powinienem wpisać - dajcie znać DO WTORKU.

Trzecie primo: CO ZABIERAMY
Potrzebujemy:
- dwa zestawy pokerowe -Kursor, Hiszpan
- Karty plastikowe - Długi, Skip, Czarny
- DJ + głośnik - Cezar
- Konsola - Dela
- Pady - Dela, ??
- Piłki do kosza - Czarny, ??
- Strecz dla Kursora - KSG
- Lodówki przenośne - im więcej tym lepiej - KSG, ??
- Grill odpowiednich wymiarów - zapytam jeszcze Zdzisława, może użyczy nam takiego. Jeśli nie, trzeba będzie takowy zakupić - chyba, że ktoś ma możliwość zabrania ze sobą
- Ręczniki, żel do mycia dupy, szczoteczka - każdy we własnym zakresie

Czwarte primo - ULTIMO
Pogoda ma być idealna, skład zacny. Wszyscy zabieramy ze sobą dobre humory a kto nie ma, niech zabierze ze sobą coś co mu w tym pomoże.

PS. Szybki wpierdziel dla Narybka oraz mecz z draftem i konkursy wsadów pod nogo odbędą się w sobotę na orliku.

« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2020, 15:55:19 wysłana przez Dlugi1983 »

*

zbyniuparma

« Odpowiedź #63 dnia: 18 Czerwiec 2020, 18:14:40 »
W fusbal grajemy czy nie grajemy? :)

*

geso_95

« Odpowiedź #64 dnia: 18 Czerwiec 2020, 18:25:14 »
Koło orlika jest bojo na beach soccera jesli dobrze kojarzę, więc plażówka? :D

*

Wejwer

« Odpowiedź #65 dnia: 18 Czerwiec 2020, 19:06:36 »
A w niedzielę przewidziane jest głosowanie korespondencyjne?

No i bardzo ważna kwestia - czy mogę przyodziać jersey Hardena? Czy jednak będzie to niemile widziane? :D
« Ostatnia zmiana: 18 Czerwiec 2020, 19:13:33 wysłana przez Wejwer »

*

KSGBOY

KSGBOY checklist
« Odpowiedź #66 dnia: 19 Czerwiec 2020, 10:31:06 »
Strech, lodówka, drugi głośnik w razie wypadku, koszulki + niespodzianki - GOTOWE

Może by ktoś wziął jakiś przedłużacz na rolce - 20 m?
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2020, 10:58:38 wysłana przez KSGBOY »

*

Dlugi1983

« Odpowiedź #67 dnia: 19 Czerwiec 2020, 11:02:16 »
Ja wezmę piłkę. Jeśli ktoś ma pompkę to też niech weźmie.

*

Currose7

« Odpowiedź #68 dnia: 19 Czerwiec 2020, 18:21:22 »
Wezmę pompke
Były GM Detroit Pistons

*

skipim2

« Odpowiedź #69 dnia: 19 Czerwiec 2020, 18:30:01 »
Ja alkomat.

*

KSGBOY

Co jeszcze zabrać
« Odpowiedź #70 dnia: 21 Czerwiec 2020, 12:31:28 »
- Przedłużacz ktoś weźmie jakiś długi?
- Bierze ktoś kamerkę?

*

Zaga_Kalisz

« Odpowiedź #71 dnia: 21 Czerwiec 2020, 14:10:09 »
Z przedluzka mogę się zapytać. Kojarzę że mam gdzieś taki 20m zwijany

*

Dlugi1983

« Odpowiedź #72 dnia: 21 Czerwiec 2020, 16:27:17 »
Na sobotnią gierkę każdy niech zabierze jasne i ciemne koszulki.

*

Cezar

« Odpowiedź #73 dnia: 21 Czerwiec 2020, 23:57:42 »
Kamerką będzie mój fon.

*

KSGBOY

PODSUMOWANIE ZLOTU 7 - PART I
« Odpowiedź #74 dnia: 29 Czerwiec 2020, 14:47:08 »
Kolejny już 7 zlot maniaków NBA 2k odbył się po raz kolejny w Sulejowie w dniach 25-29 czerwca 2020. Były obawy przed zlotem co do frekwencji spowodowanej "koronką" ale jak się okazało większość uczestników naszej ligi stanęła na wysokości zadania i pojawiła się na zlocie. Pogoda również miała być słaba ale jednak okazało się że bardziej idealnej być nie mogło. Godzinna ulewa chyba nikomu nie przeszkadzała a poza tym ciągłe słoneczko i przyjemna temperatura.

Jak się okazało był to ten rekordowy zlot. Nie ma co ukrywać pokonać obecny rekord będzie ciężko co nie znaczy że nie jest to możliwe.
Pierwsi w Sulejowie w ośrodku stawili się przedstawiciele stolicy Podlasia, Wawy i Gdańska czyli Klimo, Długi i Geso. Następnie dojechał Kursor a po nim dojechaliśmy My w składzie: Dela, Cezar i KSG. Do wieczora zjechali się jeszcze Czarny, Zaga, Hiszpan w jednej ekipie oraz osobno Biggie, Majrek oraz Skip co dało 13 osób na pierwszą nockę. Po przywitaniu się rozpoczęło się biesiadowanie. Miłośnicy zielonego sukna rozpoczęli kilkudniowe zmagania a reszta ekipy spędziła czas na pogawędkach przy alko.

Gdy się ściemniło "pokerzyści" przenieśli się do jamy a my w składzie: Geso, KSG, DeLa i Klimo a póżniej również Długi i Kursor posiedzieliśmy w plenerze do ok 1 po północy.

W piątek ok 7:00 - 7:30 - po ogarnieniu syfu pod wiatą oczekiwałem przy piwku na poszczególnych uczestników "discordując" z tymi co mają dojechać. W drugi dzień dojechało 7 osób co dało 20 osób i to był nowy rekord ale wytrzymał tylko jeden dzień do soboty.
W piątek dojechali: Bracia Wejwery, Tevski, Parma, Rafi, Borsunio i Zeus.

W piątek Długi sprzedał info że Borsuk ma nas odwiedzić jednak ci co znają Borsunia kompletnie zignorowali tego newsa i przyjazd Borsuka można uznać za niespodziankę podobnie z resztą jak Zeusa który na spontanie pociągiem a następnie taksówką z Piotrkowa dotarł do nas wieczorem.

W piątek odbyły się dwa spacery nad wodę. Uczestniczyli w nim głownie ci których gra w karty niezbyt interesowała lub po prostu ci któzy chcieli trochę od tego odpocząć. Po drugim spacerku musieliśmy się szybciej ewakuować ze względu na zbliżające się burze i ulewy ale udało się wrócić na czas. Pokerzyści ponownie zasiedli w jamie a my posiedzieliśmy pod wiatą.

Zanim jednak ekipa udała się do jamy odbył się draft do drugiego meczu który miał się odbyć w sobotę. Kapitanowie postanowili dodać trochę pikanterii temu spotkaniu i poszedł kolejny zakład.

Kapitan Zaga wydraftował skład: Skip, KSG, Cezar, Kursor, Geso, Biggie, Zeus, Hiszpan

Drużyna Czarnego wyglądała następująco: Długi, Wejwer Kuba, Wejwer Pablo, Dela, Majrek, Tevski, Rafi, Borsunio

Wieczorkiem część ekipy poszła sobie porzucać na boisko i nie było by w tym nic dziwnego gdyby wszyscy wrócili ale jak się okazało poszedł zakład pomiędzy Nurkiem i Czarnym. Pierwszy pojedynek dla Nurka. Drugi pojedynek na korzyść Czarnego a w trzecim padł remis i dogrywka którą wygrał Czarny. Chyba odetchnął z ulgą bo mimo kontuzji można by było się pośmiać że zawodowiec przegrał z tenisistą :)

Z tego co mi wiadomo były jeszcze konkursy w których brał udział Kursor i Cezar ale szczegóły może sami opiszą gdyż mam małą wiedzę na ten temat.
Wieczorek to ponowne biesiadowanie w okolicach wiaty. Późnym wieczorkiem przenieśliśmy się do jamy gdzie Tevski jak rasowy barman nam zaprezentował to i owo :)

Podobno odbył się turniej blacktopa ale nie udało mi się zebrać jeszcze informacji jak się skończył :)

« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 09:14:13 wysłana przez KSGBOY »

*

KSGBOY

PODSUMOWANIE ZLOTU 7 - PART II
« Odpowiedź #75 dnia: 29 Czerwiec 2020, 15:11:34 »
Sobotniego poranka na szczęście nie musiałem spędzać sam bo Długas też dość wcześnie wstał i poszliśmy ogarnąć wiatę. W międzyczasie zebrało się jeszcze parę osób i poszliśmy nad wodę aby Długi mógł w końcu na 7 zlocie powiedzieć że tam dotarł.

Po powrocie wzięliśmy piłki i porzucaliśmy trochę przed śniadaniem z braciakami, Zeusem i Tevskim (nie wiem czy kogoś nie pominąłem)

Po śniadanku szybkie pakowanko, podział na samochody i jedziemy kilkanaście kilometrów na halę której jak się potem okazało większość nie potrafiła znaleźć. Ale jakoś dojechaliśmy na miejsce.

Pierwszy mecz Old Gangsta (Na biało - White Live Matters team:)  kontra Narybek(kolorowi) zakończył się zwycięstwem "Dziadków" 32:17

W składzie narybku gościnnie zagrał Biggie aby mieli kogoś na rezerwie. Mecz bez historii chodź narybek zaczął ostro od prowadzenia :)
Nie grali: Klimo, Czarny, Zaga i Parma(Sędziował mecz)

Durgi mecz odbył się w składach wydraftowanych dzień wcześniej. Ze zwycięstwa po 4 kwartach cieszył się zespół Zagi który zwyciężył 41:34

W tym meczu do niegrających dołączył Dela

Gdy wracaliśmy z meczu zostaliśmy wydelegowani na zakupy gdzie okazało się że tylko Dela ma maseczkę i biedny Zbychu musiał ogarniać cały alkohol w sklepie :)

Po zakupach szybki obiad a po obiadku dojechał 21 uczestnik zlotu Gadget (dziękujemy za gifty które zostawiłeś - przydały się i to bardzo)

Rekord liczby uczestników z dnia wcześniejszego więc został pobity i na dzień dzisiejszy wynosi 21!

W czasie gdy sączyliśmy trunki, bracia Wejwery oraz Zeus ogarniali grila (Szacun) a w międzyczasie rozpoczął się Quiz (koszykarsko - piłkarski). Podziękowania dla Cezara i Kursora za przygotowanie pytań oraz prowadzenie quizu.

Były 4 teamy:
Team 1 - Wejwery x2, Gadget, Klimo
Team 2 - Zaga, Długi i Czarny
Team 3 - Hiszpan, Geso, KSG i Zeus
Team 4 - Borsunio, Dela, Skip (po odejściu Borsunia na pytania piłkarskie odpowiadał też Cezar)

Pytanie ciekawe, niektóre łatwe a niektóre trudniejsze. Poziom wysoki i walka trwała do samego końca między wszystkimi drużynami.

Klasyfikacja końcowa:
1. Team 3 (Nurki)
2 Ex aequo - Team 2 i Team 1
4. Team 4

Ok 19 rozpoczął się turniej w pokerka w składzie: Zeus, Kursor, Cezar, Geso, Dela, Długi, Skip, Hiszpan, Czarny i Zaga - (Dzięki Skip za pomoc w opisie gdyż nie brałem w tym udziału)

Zeus zaczął z grubej rury bo wygrał pierwsze 3 z 4 rozdań i za chwile chyba 2 osoby się dokupywały. W międzyczasie ok 20:00 Klimo, Ja i  po nas bracia Wejwery udaliśmy się na drzemki .

Po godzinie gry Długi wziął time out i również poszedł na drzemkę jeszcze nie wiedząc że owe "spanko" mu przyniesie brak kebaba i 20 zł na drugi dzień które wygrał .............. nie grając.

W dalszej fazie odpadali kolejni gracze aż przy stole zostali Dela, Skip i Hiszpan. Chłopaki planowali się podzielić łupem ale Hiszpan stwierdził że: "ale ja chce żebyś ty wygrał" Jak się okazało miało to związek z tym iż Nurek ufundował nagrodę dla zwycięzcy (Dzięki Hiszpan w imieniu wszystkich tych co grali - Jak również za cygarka :))

W trakcie rozgrywek sąsiadująca z nami w ośrodku ekipa stwierdziła że zabawi się w Jackass i wyrżnęli na tandemie obok stołu (podobno nieciekawie to wyglądało)

Później odbyła się jeszcze pogawędka w pokoju 45 i ok północy wszyscy się rozeszli

Rano szybkie sprzątanie i powrót do domów

W trakcie zlotu osoby które zamówiły koszulki je otrzymały a dla reszty były jeszcze przygotowane pamiątkowe wkładki (miało być śmiesznie i chyba się udało)

Dziękuję jeszcze raz Panowie za mega spotkanie jak co roku i do następnego. Oby nas było jeszcze więcej!!!!

No i nie wypada nie podziękować Długiemu że po raz kolejny wzorowo zorganizował zlocik (może za rok Zdzisław zrozumie że przyjeżdżamy w czwartek i że "będziecie sami" oznacza brak innych w ośrodku a nie full ludzi w ośrodku )

Co zapamiętamy? :
- Old Gangsta ponownie górą
- 3 wyprawy nad jezioro
- Draft w stanie wskazującym
- Quiz
- Tevski jako barman
- Dela potrafi trafić sześć razy na pięć prób
- Szukanie Hali
- Rekord 21 osób
- Upamekano w quizie
- Szukanie zimnego kebaba rano przez Długiego
- Długi wygrywa 20 zł mimo wzięcia timeoutu na dalsze granie
- Istnieje sobowtór Zabiera :)
- Roman jako eksponat do treningu psa (Dario wybrnął po mistrzowsku)

POZOSTAŁE FOTKI:

« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2020, 08:52:42 wysłana przez KSGBOY »

*

KSGBOY

PAMIĄTKOWE WKŁADKI
« Odpowiedź #76 dnia: 29 Czerwiec 2020, 15:23:41 »

*

PawelWaw

« Odpowiedź #77 dnia: 29 Czerwiec 2020, 17:13:30 »
Również dziękuję za zlot. Jak zwykle zabawa była przednia 8)

*

KSGBOY

FILMIK Z ALL STAR GAME SIÓDMEGO ZLOTU - SULEJÓW 2020
« Odpowiedź #78 dnia: 01 Lipiec 2020, 15:20:45 »
Z dźwiękiem!

* Ostatnie wiadomości

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez m_agic3
[23 Wrzesień 2020, 09:16:43]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez Tevski PL
[16 Wrzesień 2020, 10:02:52]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez Currose7
[16 Wrzesień 2020, 09:20:36]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez geso_95
[16 Wrzesień 2020, 08:21:26]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez skipim2
[16 Wrzesień 2020, 08:19:23]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez zbyniuparma
[16 Wrzesień 2020, 08:16:58]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez DE_LA
[16 Wrzesień 2020, 08:12:22]

Odp: TYPER - REAL NBA PLAY OFFS 2020 wysłana przez KSGBOY
[16 Wrzesień 2020, 08:08:45]

Podsumowanie po 2 rundach TYPERA wysłana przez KSGBOY
[16 Wrzesień 2020, 08:00:44]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez x1samelove
[15 Wrzesień 2020, 18:15:08]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez Zaga_Kalisz
[14 Wrzesień 2020, 12:18:18]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez wieluch71
[13 Wrzesień 2020, 17:31:28]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez chemik81
[10 Wrzesień 2020, 17:22:23]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez amper
[10 Wrzesień 2020, 10:27:15]

Odp: Zapisy na sezon #20 - 2k21 wysłana przez Cezar
[10 Wrzesień 2020, 00:16:34]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska