Los Angeles Lakers - sezon 21

• 6 Odpowiedzi
  • 595 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
  • Total likes: 1748
  • I didn't choose to ball, ballin chose me.
Los Angeles Lakers - sezon 21
« dnia: 27 Listopad 2020, 12:58:34 »
Draft do sezonu 21 wyglądał trochę inaczej niż dotychczasowe. Mniejsza ilość drużyn (20) = Bardzo mocne składy. Lakers wylosowali 3 pick i w sumie nie wiedziałem czy się cieszyć czy nie do końca. Patrząc po rosterach, chyba lepiej gdyby wpadł pick pod koniec stawki, no ale z drugiej strony, z tą trójką był cień szansy na to, że w końcu uda mi się zagrać Lebronem. Szybko wyjaśnił mi temat Zaga, który zawinął go z pole position. Z dwójką poszedł, ku mniejszemu lub większemu zaskoczeniu zaskoczeniu Lillard. Trochę nie do końca wiedziałem kogo wziąć, ale stwierdziłem, że chociaż spróbuję pograć graczem o innej charakterystyce niż dotychczasowi moi liderzy. W ten oto sposób, w Kalifornii pojawił się Mr Alfabet

Giannis nazwiskanawetniepróbujęnapisaćbezzaglądaniawgoogle stał się (póki co) twarzą Lakers w nadchodzącym sezonie. Co prawda kusiło brać Stefana, ale z drugiej strony byłoby już trochę nudno mieć go back to back sezon. No i nic, czekamy ponad 30 picków na powrotny. Ze łzami w oczach patrzyłem jak rozkradzeni zostawali kolejni gracze z tego draftu.. No ale w końcu się doczekałem, wybór nr 38 (przypadek?) i.. no nie wiem kogo wybrać. W grze takie uznane firmy jak Beal czy Young lub maratończyk Whiteside, ale mój wybór padł na Ingrama. Dlaczego? Sam nie do końca wiem. Głównie dlatego, że to exLaker no i może trochę dlatego, że Amper ciśnie nim nieźle w pierwszej rundzie PO. Słabsza wersja KD jest w LA

Brandon Ingram zagra na pozycji SF, choć kusiło na początku żeby grać tam Grekiem. Szybkie 4 picki i znów moja kolej. Mówię sobie, ciekawe czy obrona będzie znowu przereklamowana na nowych sliderach.. Pewnie będzie, biore SZCZELCA. I tak, kiedy na polu bitwy było jeszcze wielu uznanej marki szuterów, a co chwila draftowany był jakiś defender, Czarny postanowił sobie wziąć twarz obecnych Spurs

Taaa Buddy Hield. Obroną nie grzeszy ale strzelić umi. W oczekiwaniu na kolejne niecałe 40 wyborów innych GM, rozmyślałem co tu brać. Czy to już pora na jakiegoś C, moze obrońcę. w sumie jakiś fajny PG by się przydał, ale ich to tam jeszcze było najebane sporo. Przeglądając non stop plik Excela od Bonia (chapeu bas Boniu) miałem coraz więcej ciekawych pomysłów, ale... No ale skończyło się jak zawsze. Z numerem 4 do Kalifornii leci:

Taaa, kolejny Szuter, a jak!? Jebać obronę. Jakoś to będzie :D No wziąłem go, żeby mieć spokojną głowę jeśli przyjdzie do punktowania z ławki. W tym sezonie ratował mi czasem tyłek i liczę na to samo w 21 odsłonie. Może i szybko, niektórzy twierdzą, że Seth jest słaby i to taki 7 zawodnik w rotacji, ale ja wiem swoje. W 4 rundzie witamy Seth Curry na pokładzie. Kolejna krótka przerwa i tym razem raczej wybór prosty. Ktoś, kto ma pojęcie o tym, że trzeba też czasem ustawić się między przeciwnikiem a koszem i utrudnić mu zdobywanie punktów. Floor general  i exLaker w jednym

Lonzo Bonzo jako piąty pick. Nice. Choć patrząc, że Rondo poszedł w 9 rundzie bodajże to nie wiem czy aż tak nice, ale jebać. Czekanko. Długie czekanko. Kolejni świetni gracze znikali z listy, no i czas najwyższy było zaatakować pozycję C. Miałem parę opcji. Chciałem zapewnić obronę pod koszem, żeby mieć gracza co choć trochę spowolni tych Drummondów i innych Embiidów. Wybrałem, sam nie wiem.. Nie no on nie może tak chujowo zbierać! Witam kolejnego exLakera

Brook Lopez bo o nim mowa będzie piastował pozycję C. Nie wiem jeszcze czy z ławki czy jako starter, ale no będzie. Kilka minut później stanąłem przed kolejnym wyborem. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego, ale lubię gościa. Jako opcja z ławki tym bardziej. Wjedzie, jebnie z góry, sypnie trójkę, może mida po koźle nie rzuci, ale nadal to fajny dodatek do rostera Lakers. Oby z Antkiem łamali obręcze w nadchodzącym sezonie. Witamy!

Terrence Ross na pokładzie. 7 graczy już mamy. Trzeba trochę się zatroszczyć o pozostałych rolesów. Po długim oczekiwaniu w kolejnym picku zobaczyłem wysokiego i aż się łezka w oku zakręciła. Bryant.. Thomas, ale zawsze Bryant. Na dodatek również exLaker, krótko bo krótko ale jednak. Fajny wysoki gracz, który może grać na obu pozycjach. Rozciągnie grę, zbierzę piłkę i jebnie z góry. idealny match do Greka.

W kolejnym wyborze gracz do którego mam ogromną sympatię. Gość z którym Kobe zdobywał tytuł. Bardzo przydatny i pomimo niskiego ovr wskakuje do pierwszej piątki z zadaniem ograniczenia poczynań w ataku najlepszych skrzydłowych graczy drużyn przeciwnych.

Starczy. resztę wymienię tylko z nazwiska i imienia. Nie chce mi się już pisać, poza tym weekend idzie. Pozostali gracze to Bobby Portis, Jordan Clarkson, Jalen Brunson, Alex Len oraz Taj Gibson. Let's go Lakers!!

Roster
PG: D'angelo Russell, Goran Dragic, George Hill
SG: Avery Bradley, Dante Exum
SF Khriss Middleton, Trevor Ariza, Joe Harris
PF Giannis Antetokounmpo, Davis Bertrans
C: Marc Gasol, Thomas Bryant, Taj Gibson
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2021, 15:54:52 wysłana przez Czarny24PL »

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Pierwsze ruchy w Kalifornii. Gasol dołącza do ekipy Lakers.
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Grudzień 2020, 23:36:44 »
Po bardzo cichym pod kątem wymian preseason, Lakers uczynili pierwszy ruch na rynku transferowym. Już po samym drafcie podpytywaliśmy o tego zawodnika, ale GM Celtics nie do końca chciał słyszeć o opuszczeniu barw drużyny z Bostonu, ale dziś nastąpił przełom i ostatecznie Marc Gasol, stał się oficjalnie Jeziorowcem. Będzie on, miejmy nadzieję, mocnym punktem ekipy z LA i z miejsca wskoczy do pierwszej piątki drużyny, przesuwając tym samym  (tymczasowo?) Giannisa na pozycję PF. W przeciwnym kierunku poleciał Brook Lopez. Wyp***dalaj Elo! Go Lakers !

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Kyrie Irving w barwach Lakers!
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2020, 13:41:26 »
Kolejny ruch transferowy w Los Angeles Lakers. Dość ryzykowny, trzeba przyznać, ponieważ z Kalifornii odchodzą dość mocni gracze w osobach Ingrama i Hielda oraz Portisa. Rozmowy z GM Knicks były bardzo szybkie, ale do tej wymiany potrzebowaliśmy też trzeciej drużyny. Tą drużyną okazali się Pelicans. Tak czy inaczej w koszulkach Lakers w kolejnym meczu zagra Kyrie Irving !

Uncle Drew będzie opcją numer dwa w drużynie i myślę, że przy Giannisie będzie on dobrym fitem. Razem z nim do Lakerland dołączyli też George Hill i Rodney Hood.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2020, 14:05:20 wysłana przez Czarny24PL »

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Curry zmienia barwy. Dragic i Bradley wzmocnieniem obwodu!
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Styczeń 2021, 14:10:29 »
A jednak! Zawodzący w ostatnich meczach Seth Curry zmienił klub. Co prawda barwy inne, ale miasto to samo. Wymiana z Clippers obejmowała 3 zawodników, w tym dwóch, którzy nie dostawali zbyt wielu szans na grę. Obok Setha są to Terrence Ross oraz Jalen Brunson. W ich miejsce pozyskaliśmy graczy, którzy z miejsca mogą wychodzić w pierwszej piątce. Oczywiście nie mówię, że tak będzie, ale potencjał tych graczy jest wystarczający na to by być starterem. Goran Dragic, Avery Bradley i Davis Bertrans od następnego meczu zainaugurują w barwach Lakers. Robi się tłum na pozycji PG, dlatego coraz więcej plotek pojawia się wokół drużyny odnośnie czy i kiedy któryś z rozgrywających opuści szeregi drużyny z Los Angeles. Może uda się jakoś pogodzić minuty dla wszystkich. Zobaczymy, tymczasem witamy po tej prawidłowej stronie LA!  ;D

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Kyrie just didn't want to play. Lakers w ofensywie handlowej.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Styczeń 2021, 16:03:42 »

Po dłuuuugich negocjacjach z kilkoma GM w końcu dochodzimy do porozumienia i dochodzi do wymiany, w której biorą udział 4 kluby. Nie będę opisywał szczegółów, ale w barwach Lakers nie zagrają już Kyrie Irving, Jordan Clarkson i Lonzo Ball. Niestety, najbardziej szkoda tego ostatniego. Lonzo jest bardzo wartościowym graczem, ale potrzebuje piłki w rękach. Tą ma mieć w Clippers, chyba, że zaraz zostanie wymieniony, Tak czy inaczej, do LA trafiają dość mocne nazwiska. Khriss Middleton ma być brakującym ogniwem na pozycji SF. D'angelo Russell wraca do swojego macierzystego klubu i będzie trochę słabszym Kyrie na pozycji PG. Dopełnieniem wymiany jest Ben Mclemore, który będzie walczył o minuty na pozycji SG. Czy to był dobry ruch nie wiem. Przekonamy się w najbliższych dniach.

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Trade deadline osiągnięty przez Lakers. Ostatnie puzzle o układance.
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Styczeń 2021, 15:54:19 »
Dość niespodziewanie dopięliśmy ostatniego trade w tym sezonie. Udział w nim wzięli najbardziej aktywni GM w lidze. Szeregi naszej drużyny opuścili Rodney Hood, który stracił miejsce w rotacji po przyjściu Middletona oraz Ben Mclemore, który nie zdążył rozpakować walizki. W ich miejsce przyszła dwójka, która na pewno dostanie szansę walki o minuty. Joe Harris, ma pełnić funkcję asa z rękawa. Wejść i rzucić 2-3 trójki. Tego będziemy od niego oczekiwać. Z kolei Dante Exum będzie używany w sytuacjach specjalnych. Go LA!

*

Czarny24PL

• #RANKING
    3
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • 1779
Giannis MVP i DPOTY w sezonie nr 21! Ogromne wyróżnienie dla lidera Lakers!
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Styczeń 2021, 23:13:36 »
Wczorajszego wieczoru dotarły do nas rewelacyjne wieści! Giannis Antetokounmpo został wybrany najbardziej wartościowym graczem w obecnym sezonie. Jest to ogromne wyróżnienie dla tego zawodnika, jednak miał on wszelkie argumenty by brać udział w tym wyścigu. Jego średnie z sezonu regularnego powinny robić wrażenie. 30.7pkt, 13.9zb, 12.6as, 1.3bl, 1.3 stl i to wszystko przy 78% z gry na mecz. Grek ma jednak sporo do udowodnienia. W starciach z dwoma najlepszymi drużynami obu konferencji nie potrafił pociągnąć drużyny do zwycięstwa. Czy w zmienionym zestawieniu graczy LA będzie mu dane spróbować wyrównać rachunki? Stay tuned!

To nie koniec wyróżnień w barwach Lakers. Nagroda Defensive Player Of The Year również trafia w ręce gracza z Los Angeles. Oprócz MVP i miejsca w 1ST ALL NBA TEAM statuetka DPOTY trafia w ręce Giannisa! Oby uzyskane wyróżnienia dały kopa w dupsko przed startującą fazą PO!

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez chemik81
[Dzisiaj o 00:36:33]

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez Zabier
[26 Styczeń 2021, 23:25:48]

Odp: Zapisy na sezon #22 wysłana przez Zaga_Kalisz
[26 Styczeń 2021, 21:43:13]

Odp: Zapisy na sezon #22 wysłana przez geso_95
[26 Styczeń 2021, 21:11:34]

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez Zabier
[26 Styczeń 2021, 20:48:20]

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez geso_95
[26 Styczeń 2021, 20:40:42]

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez przemekkw
[26 Styczeń 2021, 16:34:14]

Odp: Wyniki - sezon 21 wysłana przez Zaga_Kalisz
[26 Styczeń 2021, 15:26:31]

Heat góra w game 1 wysłana przez Zabier
[26 Styczeń 2021, 13:10:38]

Odp: Typer PO - sezon 21 wysłana przez Zabier
[26 Styczeń 2021, 11:46:09]

Odp: Typer PO - sezon 21 wysłana przez Cezar
[26 Styczeń 2021, 11:34:17]

Odp: Typer PO - sezon 21 wysłana przez Czarny24PL
[26 Styczeń 2021, 10:28:42]

Odp: Typer PO - sezon 21 wysłana przez zbyniuparma
[26 Styczeń 2021, 08:40:23]

Odp: Typer PO - sezon 21 wysłana przez KSGBOY
[26 Styczeń 2021, 08:32:38]

Typer PO - sezon 21 wysłana przez Czarny24PL
[26 Styczeń 2021, 08:28:17]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska