Charlotte Hornets (16:5) - sezon 22

• 13 Odpowiedzi
  • 1244 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Cezar

Charlotte Hornets (16:5) - sezon 22
« dnia: 21 Luty 2021, 00:04:58 »
WIN VS BULLS 106-71, OCENA TEVSKIEGO: 9
WIN AT THUNDER 99-64, OCENA BOGACZA: 8
WIN VS WARRIORS 87-65, OCENA BONIA: 7
WIN AT 76ERS 89-80, OCENA GESO: 10
WIN AT KNICKS 98-86, OCENA BORSUKA: 7

LOSS AT CELTICS 79-95, OCENA KLIMO: 9
LOSS AT BLAZERS 93-108, OCENA CZARNY: 9

WIN VS JAZZ 104-77, OCENA DELI: 9
LOSS AT WARRIORS 78-80, OCENA BONIA: 8
WIN AT KNICKS 100-82, OCENA BORSUKA: 8
WIN AT SPURS 93-91, OCENA GOTA: 10
WIN VS HEAT 85-80, OCENA ZABIERA: 9

LOSS VS SPURS 69-102, OCENA GOTA: 10
WIN VS 76ERS 83-81, OCENA GESO: 10
WIN VS MAGIC 97-94, OCENA CHEMIKA: 8
WIN VS BLAZERS 81-79, OCENA CZARNEGO: 10
WIN VS MAVERICKS 96-95, OCENA SKIPA: 10
WIN VS RAPTORS 124-82, OCENA PRZEMKA: 5
WIN VS LAKERS 109-105, OCENA ZAGI: 8

LOSS AT HEAT 95-109, OCENA ZABIERA: 8
WIN AT RAPTORS 109-76, OCENA PRZEMKA: 5
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2021, 13:08:38 wysłana przez Cezar »

*

Cezar

Udana inauguracja sezonu - zwycięstwa z Bulls oraz w Oklahomie
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Luty 2021, 00:35:01 »

Michael: Chłopaki wyglądali świetnie w dwóch pierwszych meczach sezonu. Na pewno cieszy mnie fakt, że w obu spotkaniach aż 5 zawodników docierało do granicy 10 zdobytych punktów. Decyzja trenera o przesunięciu CJ'a na pozycję sixthmana na razie przynosi same korzyści - szanuję coacha za ten odważny ruch. To chyba mój najszczęśliwszy moment od kiedy kieruję Hornets, przyszłość naprawdę zapowiada się zacnie i wprost nie moge się doczekać kolejnych spotkań. Otwarcie sezonu z Chicagowskimi Bykami było dla mnie szczególnie, a najbardziej zapamiętam z niego super współpracę Kyrie'go (31 pkt, 9 ast, 11/18, 5/9 za 3) z DeAndre (18 pkt, 12 zb, 8/10). Irving wszedł w ten sezon jak na lidera przystało - zdobywał punkty, kierował ofensywą, kreował kolegów - super!

Michael: Drugi mecz, po nim mam jedno konkretne przemyślenie. Gdy trener Cezar przedstawiał mi wizję na skład i określił Aarona Gordona jako naszego czołowego obrońcę i stoppera gwiazd nie byłem do końca przekonany, ponieważ nie znałem go z tej strony. W meczu z Thunder pokazał jednak co potrafi kryjąc nie byle kogo bo LeBrona. Byłem naprawdę pod wrażeniem. Dobrze, że więcej minut dostał McCollum: 26 punktów i 6 trójek to coś co chce oglądać. Wiem, że mimo zaczynania meczów z ławki CJ nie straci animuszu, bo doskonale wie że często będzie kończył mecze na parkiecie bo potrzebujemy go w ważnych momentach.

*

Cezar

Hornets wciąż niepokonani, 4-0 po 4 meczach
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Luty 2021, 00:11:32 »

Michael: Byłem bardzo ciekawy meczu z Warriors ze względu na to co się mówi o ich managmencie oraz stylu gry. Noo, powiem Wam że sporo rzeczy się potwierdziło. Na szczęście nasi gracze zrobili co do nich należało, w szczególności sam Kyrie (31 pkt, 6 ast, 3 stl, 13/21, 3/6 za 3). Podobało mi się jak świetnie broniliśmy, przy okazji zamieniając ta świetną obronę na łatwe punkty. Natomiast Warriors, no cóż - chca dobrze i chęci nie można im odmówić. Na pewno bacznie będę śledził losy tej organizacji. Przed tym meczem pożegnaliśmy też Kevina Love'a, który powędrował do Chicago. Życzę mu jak najlepiej i myślę, że ta wymiana wyszła obu stronom na dobre.

Michael: No i właśnie! John Collins. Ten mecz pokazał dlaczego sprowadziliśmy go do Hornets. Sprawdził się super jako trzecia opcja. Ogólnie jako drużyna nie możemy sobie pozwolić na takie coś, by po pierwszej kwarcie wygranej 30 do 9 i najwyższym prowadzeniu 26 punktami, do końca meczu nie być pewnym zwycięstwa aż do ostatnich minut. Oczywiście szacunek należy się gospodarzom, czyli 76ers a szczególnie Jokerowi (17 pkt, 11 zb, 4 ast, 1 stl, 1 blk, 8/15) oraz D'Lo (19 pkt, 4 ast, 7/15, 5/11 za 3). Nieco słabszy mecz Kyrie'go (26 pkt, 8 ast, 11/22, 2/9 za 3), ale słabsza dyspozycja zza łuku może przydarzyć się każdemu.

*

Cezar

Knicks bez Klaya i bez wygranej, za to Celtics nie do przeskoczenia
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Luty 2021, 18:23:40 »

Michael: Chcielibyście zobaczyć moją minę, gdy na styk dotarłem halę, a tu w barwach Knicks lata Doncić oraz Middleton. Na szczęście drużyna najwyraźniej była lepiej przygotowana niż ja. Forma strzelecka obu teamów nie była wybitna, więc obie strony miały co zbierać. Sam Tristan Thompson (9 pkt, 11 zb) zebrał 8 piłek tylko w ofensywie! Dzik. Nasz backcourt działał jak należy i o to chodzi! (Irving - 29 pkt, 5 ast / McCollum 21 pkt, 6 ast). Po meczu GM Knicks zgłaszał ponoć jakieś pretensje - jak coś ma mój numer i możemy zmierzyć się na zlocie jeden na jeden przed rewanżem możemy wyjaśnić to i owo.

Michael: Ach ten Lillard.. zrobił swoje. Roster jaki zbudowali Celtics jest naprawdę okazały, a frontcourt w postaci Ziona oraz Goberta na pewno robi wrażenie na pozostałych GMach. No i jak ostatnio chwaliłem Kyrie'go oraz CJa to teraz na spółkę trafili tylko 3 z 12 trójek. Kiedyś trzeba było przegrać i tutaj jak nabardziej gracze z Bostonu zasłużyli na wygrana. A co do Lillarda.. jeszcze zobaczycie.

*

Cezar

Czarna czwarta kwarta z Blazers doprowadza do ruchów transferowych
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marzec 2021, 14:05:58 »

Michael: Nie tak wyobrażałem sobie nasze odbicie po starciu z Celtics. Oczywiście oddajmy Blazers swoje, szczególnie w czwartej kwarcie nie dali nam za bardzo szans na równą walkę do samego końca wykorzystując wszystkie swoje pozycje oraz korzystając z naszej niemocy. Klay, Wall i Drummond to trójka która będzie bardzo ciężko powstrzymać każdej drużynie, nam udało się grać jak równy z równym przez ponad 30 minut. Gdy spojrzysz na nasze liczby z całego spotkania to stwierdzisz, że nie dało się zagrać dużo lepiej, a jednak.. graczom z Portland się to udało. Nasze 56% zarówno z gry jak i zza łuku prawdopodobnie dałoby wygraną z każdą z pozostałych ekip Nation.

Pewnie większość z Was powie, że ruchy wykonane po tym meczu były pewnie dość emocjonalne i chaotyczne, jednak dobrze poinformowani wiedzą jak bardzo zainteresowani byliśmy Lillardem grającym dla Hornets. Gdy tylko pojawila się opcja, skorzystaliśmy z niej natychmiastowo. Dame podpisał od razu kontrakt na linię ciuchów z serii Jordan, przy okazji dogadując się z Adidasem co do utrzymania jego serii butów koszykarskich. Dogadujemy też występ na nowej płycie J. Cole'a, który jest na każdym naszym spotkaniu i z którym utrzymujemy stały kontakt. Uważam, że zarówno Damian Lillard jaki i Jerami Grant o którym nie możemy zapominać, wniosą nową jakość do naszej gry. Jestem przekonany, że coach bedzie w stanie ustalic odpowiednią rotację pod nasz ciekawy roster. Kyrie, CJ dziękujemy za grę dla Hornets w tym sezonie, śledzę Wasze losy i wiem, ze w Celtics idzie Wam znakomicie, powodzenia dalej.

« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2021, 14:33:38 wysłana przez Cezar »

*

Cezar

Nowy skład, nowa energia, wracamy na dobre tory
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marzec 2021, 15:34:29 »

Michael: Czy mogę po tym meczu powiedzieć: a nie mówiłem? Nie powiem, po pierwszych minutach i pudlach ze strony Damiana i przewadze Jazz pojawiła się lekka nutka zwątpienia, ale nie brzmiała zbyt długo. 104 punkty, dobra produkcja z ławki, jednie tylko te straty - ale zwycięzców się nie sądzi. Trzeba przyznać, że liderzy Jazz zagrali dobre zawody, ale to po naszej stronie stało więcej atutów. Debiut Damiana? 40 punktów, 4 zbiórki, 7 asyst, 5 przechwytów i 6 trafionych trójek. Grant? 17 punktów z ławki. Więcej minut dla Wigginsa? 15 punktów, 4 asysty, 3/3 za 3. Nastroje są niesamowicie optymistyczne, musimy jednak zachować chłodną głowę i kontynuować tak dobrą grę przez następne spotkania.

*

Cezar

Gorzko w San Francisco, słodko w Nowym Jorku
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Marzec 2021, 23:35:17 »

Michael: 3 na 14 za 3?! Tylko po 1 przechwycie i bloku?! Tylko 4 wymuszone straty?! Porażka z teamem Bonia?! Oj chłopaki dostali zbyt dużo wolnego, zbyt dużo. Ten mecz był tym wszystkim czego się obawiałem po powrocie na ligowe parkiety po praktycznie tygodniowej przerwie. Niepewność w ofensywie przy rozgrywaniu zagrywek, mało zawziętości w obronie, jakaś taka chęć nie zrobienia krzywdy przeciwnikowi. Lillard (18 pkt, 8 ast, 2/8 za 3) i Grant (11 pkt, 4 ast, 5/14, 1/5 za 3) niestety tym razem nie powieźli tego wózka, a szkoda. Co innego Jayson Tatum (28 pkt, 11/19, 4/8 za 3), kibicuje temu chłopakowi - w tym meczu pokazał, że jest przyszłością tej ligi i już teraz stanowi o sile swoich Warriors.

Michael: Mecz z Knicks to kolejny rewanż i tym razem zaliczamy czyste 2-0 po wygranej w Madison Square Garden. Luka Magic (25 pkt, 8 ast, 10/19) spisał się dobrze, ale znów mieliśmy sposób na Khrisa Middletona (8 pkt, 3/14, 2/9 za 3) który meczów przeciwko Hornets na pewno nie ma zakreślonych w kalendarzu - chyba, że na czerwono. 8/26 za 3 to jeszcze zdecydowanie nie to czego szukamy, ale obrona wyglądała nieco lepiej co pozwoliło nam wykorzystać naszą szybkość i atletyzm w transition. Dobre mecze naszych liderów za wyjątkiem wspomnianej wcześniej skuteczności zza łuku (Lillard 35 pkt, 8 ast, 5/12 za 3 /// Grant 30 pkt, 3/9 za 3). Niestety nasz kamerzysta nawalił i nie mamy highlightów z żadnych ze spotkań..

*

Cezar

Najokazalszy skalp w sezonie, wygrana w San Antonio
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Marzec 2021, 23:24:55 »

Michael: Co za mecz! Jeżeli porażka z Warriors miała sprawić, że będziemy w stanie później grać tak jak dziś to trudno - niech tak będzie. Lillard (33 pkt, 6 ast, 13/24, 5/11 za 3) stworzył świetny pojedynek z Georgem (32 pkt, 13/25, 6/14 za 3), jednak to nasz lider trafił swój ostatni rzut. Nieco mniej minut i rzutów dostał tym razem Jerami Grant, ale dawno nie widzieliśmy takiej produkcji w ataku od Aarona Gordona (14 pkt, 5/7). Co to więcej mówić, zostaje Wam zobaczyć wideo poniżej, które tym razem udało się przygotować naszej ekipie..

*

Cezar

Niesamowite zwycięstwo na antenie Zabier TV
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2021, 23:14:20 »

Michael: We're on a roll! Po zwycięstwie w San Antonio kontynuujemy dobrą passę i notujemy kolejną wygraną z czołową ekipą ligi. Sam mecz zaczęliśmy naprawdę nieźle, ale przez kolejne 2 kwarty obie drużyny skupiły się bardziej na utrudnianiu sobie życia. Początek i koniec należał jednak do nas, a sama końcówka to już typowy Dame Time i tylko czekałem, aż Damian (34 pkt, 6 ast, 14/19, 6/10 za 3) zacznie stukać w swój zegareczek. Odpuszczany przez cały mecz na obwodzie John Collins ukuł dwa razy z dystansu w końcówce co również dało nam odpowiedni bodziec na ostatnie minuty. Ekipa z Miami konsekwentnie atakowała paint kierowana przez Embiida (29 pkt, 6 zb, 11/16), któremu jednak zdecydowanie zabrakło wsparcia ze strony Foxa (10 pkt, 4 ast, 5/15, 0/3 za 3). U nas konsekwentnie trzymano się planu, czyli nieco więcej rzutów z dystansu niż u rywala - na szczęście na dobrym procencie (11/24, 46%). Będe natomiast musiał się udać na indywidualna pogawędkę z Jeramim Grantem (7 pkt, 3/8, 1/4 za 3) by uświadomić go, że jest w stanie grać częściej tak dobrze jak np. w meczu z Knicks.

*

Cezar

Goto-lanie w meczu ze Spurs
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Marzec 2021, 14:58:20 »

Michael: Katastrofa. Ten mecz kompletnie nam się nie ułożył. Spurs dziurawili naszą siatkę raz za razem (12/18 za 3), a my nie potrafiliśmy nic w związku z tym zrobić. Nasza najlepsza dwójka bez większych zarzutów (Dame 31 pkt, Grant 13), ale po drugiej stronie wyglądało to jeszcze lepiej bo po pierwsze zawody na miarę MVP sezonu rozegrał PG13 (44 pkt, 7 ast, 15/20, 6/9 za 3), a dostał jeszcze wsparcie od Adebayo (18 pkt) i Hielda (14 pkt). No i na koniec: 12 strat z naszej strony i tylko 4 punkty z kontrataku - nie tak wyglądają nasze założenia na grę i oczekuję poprawy w kolejnych meczach.

*

Cezar

Jerami Grant był clutch, mimo nielegalnej obrony rezerwowych
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Marzec 2021, 15:19:43 »

Michael: Miała być poprawa? I była, chociaż stać nas na dużo więcej. Nie ograniczyliśmy strat, ale wróciliśmy do lepszej skuteczności jak i dobrej obrony - szczególnie przez pierwsze 3 kwarty gdzie rywale nie wychodzili z 17 punktów - by w czwartej zaaplikować nam 33, co przyniosło nam niepotrzebne nerwy. Damian Lillard (20 pkt, 11 ast) był świetnie kryty przez Jimmy'ego Butlera, który jeszcze raz powtórzę - nie jest moim synem! (smiech) Pozwoliło to rozwinąć się w ataku Jeramiemu Grantowi (21 pkt, 9/15, 2/6 za 3), który rzadko pojawia się na parkiecie w końcowych minutach meczu, jednak tym razem wykonał swoją robotę. Ale widzicie to? (Michael pokazuje screena na telefonie) Jaren Jackson i Lamelo Ball ewidentnie wchodzą na boisko! LaMelo chyba nawet ciągnie Jeramiego za spodenki, a on i tak trafił tą trojkę - brawo. Chciałbym jednak prosić lige o upomnienie sędziów by bacznie przyglądali się temu co dzieje się na parkiecie - a już szczególnie w ostatnich minutach spotkania.

*

Cezar

Ktoś wg jeszcze czyta recapy? To zobaczcie chociaż wsad Wigginsa
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Marzec 2021, 14:40:22 »

Michael: I'm pissed off.. ale nie na Was (wskazuję na garstkę ludzi, która stawiła się na konferencji). Nasz sztab stara się przygotować dla Was ciekawe treści na tych konferencjach pomeczowych, ale powoli widzę, że szkoda zachodu.. nie warto. Myślałem nawet, że ludzie z Portland przestali działać w tym temacie, ale na szczęście ostatnio wrócili do dawnej formy - pozdrówki! Dlatego też nie będę mówił zbyt wiele o samym meczu - dzięki dla Magic za walkę, a dla leniwych - wytrzymajcie chociaż minutę highlightów i zobaczcie jak w tym spotkaniu odleciał Andrew Wiggins.

*

Cezar

Hornets lepsi w rewanżu z Blazers
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Marzec 2021, 12:03:23 »

Michael: Po tym zwycięstwie nie ma już drużyny, z którą na ten moment Hornets nie byli w stanie wygrać (nie licząc nie grających już Celtics). Klay poniżej 50% celności za 3? Super. Wall tylko 5 asyst? Ekstra. Drummond zaledwie 9 punktów? O to chodzi. To tylko jedne z wielu czynników, które pozwoliły nam na wzięcie rewanżu na Blazers. W pierwszej kwarcie goście zdobyli tylko 11 punktów i wiadome było, że nie będzie szło im tak źle przez kolejne 30 minut. Dla nas najważniejsza oprócz pierwszej była też czwarta kwarta, która wygraliśmy 28 do 19. Brawa dla naszych liderów: Dame - 28 pkt, 7 ast & Jerami - 23 pkt. Tak trzymać aż do samych Play Offów.

*

Cezar

Dame DOLLA - game winner, buzzer beater, Mavs defeated
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Marzec 2021, 12:16:40 »

Michael: Ufff co to był za mecz, szaleństwo. Po rozpoczęciu nie wiedziałem co się dzieje z nasza drużyną. Mavs górowali nad nami w każdym aspekcie i po pierwszej kwarcie wygrywali 29 do 14. Jak widać jednak na nasze szczęście 30 minut wystarczyło by odrobić tę 15 punktową stratę. Nie chce wiedzieć co teraz czują gracze z Dallas. Szczególnie ich liderzy, którzy zagrali naprawdę świetne spotkanie za co ode mnie czapki z głów. Davis (33 pkt, 14/18), Mitchell (29 pkt, 10/17, 4/8 za 3), czy też Harris (14 pkt, 5/7, 4/5 za 3) - będą niesamowicie mocnym rywalem dla każdego contendera z konferencji zachodniej. Niesamowicie cieszy mnie jaką regularność złapała nasza dwójka liderów, szczególnie myślę o Jeramim Grancie (22 pkt, 7/12, 4/8 za 3), który już teraz mogę zapewnić - zostanie w Hornets do końca sezonu. Natomiast sama końcówka.. no cóż.. Dame Time! (30 pkt, 7 ast, 13/24, 3/7 za 3)

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez Zabier
[13 Kwiecień 2021, 22:18:37]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez skipim2
[13 Kwiecień 2021, 22:03:30]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez geso_95
[11 Kwiecień 2021, 21:15:16]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez Cezar
[11 Kwiecień 2021, 17:33:53]

Odp: Nieobecności(wakacje, podróże, choroba, awarie itp.) wysłana przez Tevski PL
[10 Kwiecień 2021, 09:13:52]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez chemik81
[10 Kwiecień 2021, 01:53:42]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez skipim2
[09 Kwiecień 2021, 23:51:26]

[08 Kwiecień 2021, 00:56:37]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez amper
[07 Kwiecień 2021, 23:41:21]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez Czarny24PL
[07 Kwiecień 2021, 17:18:37]

Odp: Wyniki - sezon 22 wysłana przez McGot85
[06 Kwiecień 2021, 18:57:57]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[06 Kwiecień 2021, 17:38:52]

[05 Kwiecień 2021, 23:55:22]

Odp: Blazers - Knicks wysłana przez Borsunio
[05 Kwiecień 2021, 07:29:26]

Odp: Heat Portland wysłana przez Czarny24PL
[05 Kwiecień 2021, 00:06:04]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska