ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA

• 3 Odpowiedzi
  • 427 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

KSGBOY

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA
« dnia: 09 Lipiec 2021, 09:20:52 »

Tekst napisany z mojego punktu widzenia gdyż mało było chętnych na skrobnięcie jakiejś relacji ze zlotu. Ciężko po takim czasie napisać coś sensownego mając takie dziury w głowie ale jak trzeba to trzeba, także poniżej relacja osoby która nigdy się tak dobrze na zlocie nie wyspała jak teraz :)

Czwartek

Nasz 8 zlot rozpoczął się tak jak to miało miejsce na kilku poprzednich już w Czwartek. Tym razem postanawiamy z Delą wyjechać wcześniej aby nie stracić ani chwili. Szybkie zakupy w Piotrkowie i meldujemy się na miejscu.

Po nas dojeżdżają kolejni uczestnicy: Geso, Kursor, Długi, Klimo, Cezar, Boniu, Biggie, Czarny, Hiszpan, Malekem, Zaga, Bogacz i Skip.

Po dotarciu na miejsce załatwiamy klucze do pokoi, przynosimy grilla i sprawdzamy czy wszystko to co Bogacz zamówił jest przygotowane. Ogólnie pracownicy ośrodka ogarnęli temat jednak jak się później okazało przebieg informacji w tej "korporacji" jest słabiutki i mimo iż zamówiliśmy śniadanko na piątek to rano okazało się że nie są na to gotowi i musieliśmy chwilę poczekać.

Także w czwartek biesiadowaliśmy pod "Naszą" wiatą (której nie oddamy :) ) W czasie setek rozmów i zażywania alkoholu ciężko nie wspomnieć o Nurku Hiszpanie który rozrysowywał zagrywki w grillu.

--
Kilka zdań od Zbyszka na temat debiutanów:
"Na zlocie było dwóch "rookies" a mianowicie Bogacz i "Mr Bocian" Boniu który częstował wszystkich bocianią wódeczką. Obaj nie wypadli jakoś specjalnie na plus. Jeden ogarnął zamiast JAMY - sale do gier planszowych. Taaa bo my kurwa przyjechali grać w monopol i warcaby.
Drugi wyrwany z objęć żony myślał ze nauczy nas pić Bociana. Tak jechał z tempem że walizka Deli służyła za przytulankę. Już taki jeden był z Torunia co rozmowy telefoniczne nie kończył czerwonym przyciskiem Cancel, tylko topił komórkę w drinku. Liczymy na poprawę za rok naszych rookasów."
--

Fajnie również że po dwóch latach przerwy wpadł na zlot Malekem. Myślę że cała trójka nie żałowała swojej decyzji.

Karciarze obok grilla rozłożyli swój sprzęt i tak nam mijał pierwszy dzień zlotu.

Wieczorkiem przenieśliśmy się do jamy.

« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2021, 09:50:05 wysłana przez KSGBOY »

*

KSGBOY

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART II
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2021, 09:22:12 »
Piątek rozpoczęliśmy od szybkiego sprzątanka pod wiatą (chodź trzeba przyznać że dużo rzeczy chłopaki ogarnęli wieczorem przed pójściem do jamy) a następnie wybraliśmy się na spacer nad wodę.

Po powrocie udaliśmy się na śniadanko na które jak wspominałem wcześniej trzeba było trochę poczekać.  Część ekipy wzięła piłki i porzucali troszeczkę.

W godzinach popołudniowych odbyła się bardzo ważna część zlotu czyli Quiz. Podziękowania dla organizatorów Quizu!

Zwycięzcami quizu okazali się: Geso, Hiszpan, Boniu i Biggie

Moi kompani przez pewien czas zostawili mnie samego na placu boju gdyż Roman (KAPITAN) poszedł na drzemkę a Zbyszek operował przy grillu.

Widząc mój stan oraz brak kompanów na ławce z pomocą mojej drużynie przyszedł Czarny.

Na koniec quizu wrócił nasz kapitan Długi i odpowiedział na ważne pytanie (dotyczące Darrena Collisona) które dało dam jeśli się nie mylę drugie miejsce!

Ciężko nie wspomnieć o licytacjach Zbyszka który przelicytowywał sam siebie licytując np że wymieni 13 graczy a kończyło się na 5 lub 6 :)

Częstym gościem w czasie Quizu była fala.

Wieczorkiem odbył się konkurs imienia Nurka Hiszpana w rzutach wygrany przez Cezara - Gratulacje!

Późnym wieczorkiem gdy już spałem dojechał Borsuk więc dane mi było zobaczyć jego facjatę dopiero na drugi dzień :)

« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2021, 09:34:37 wysłana przez KSGBOY »

*

KSGBOY

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART III
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2021, 09:23:02 »
W sobotę po śniadanku ambitne plany gry na Orliku nie okazały się tylko marzeniami i zebraliśmy się w kilka aut i pojechaliśmy na dobrze znane boisko.

Ja i Klimo dopingowaliśmy oraz bawiliśmy się w operatorów kamery i ochroniarzy Diuny.

Drużyny które zagrały w składach:
Team Borsuk: Czarny, Malekem, Długi, Hiszpan, Dela i Borsuk
Team Klimo: Skip, Geso, Bogacz, Kursor, Cezar i Boniu

Rozpoczęło się od wykładu taktycznego Coacha Nurka który jak się później okazało przyniósł rezultaty.

W serii do 3 zwycięstw lepsza okazała się drużyna Borsuka

Po meczyku kolejne biesiadowanie a wieczorek był zarezerwowany na finał Ligi Mistrzów w którym Chelsea pokonała Manchester City i Zbychu mógł świętować na całego.

W któryś dzień po zareklamowaniu przez chłopaków którzy podjechali autem Hamburgerów zdecydowaliśmy się na spacer aby je wypróbować (W składzie: Klimo, Biggie i KSGBOY jeśli dobrze pamiętamy).

Droga nam się strasznie dłużyła w obie strony a jakby tego było mało na miejscu okazało się że brakło składników i obeszliśmy się smakiem.

Niedziela to tradycyjnie szybkie śniadanko i rozjazd po Polsce!

Reasumując na zlocie zameldowało się 16 uczestników - Do rekordu daleko ale nie liczy się ilość tylko jakość a ta była bardzo dobra!

Był jeszcze jeden uczestnik naszego zlotu - Pies Romana Diuna która okazała się najspokojniejszym uczestnikiem zlotów w jego całej historii.

Co zapamiętamy?
- Grilowy playbook Hiszpana
- Quiz dalej wymiata
- "Bocian"
- Fala
- Drzemka kapitana w czasie quizu
- Licytacje Zbyszka
- Cezarito Shooter
- Nie idź w ciemno na hamburgery wieczorem
- Roman ma najspokojniejszego psa na świecie
- Sala służy do gier planszowych

Dzięki dla Długasa i Zbycha ze lekką pomoc przy uświadamianiu co się tam wydarzyło na tym naszym 8 zlocie

No i podziękowania dla Bogacza za ogarnięcie zlotu!

Poniżej link do playlisty z meczu:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLEyBPH7fqtH1n4rzzonv6oypPNoCMzvG-

Nurek Coach:

Filmy z meczu:

Pozostałe zdjęcia:

« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2021, 09:57:09 wysłana przez KSGBOY »

*

Bonhart86

Odp: ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec 2021, 12:16:37 »
Dzięki KSG!! Jak na zaniki pamięci i szybką robotę to wyszedł Ci ten feedback całkiem nieźle ;)

Ogólnie zajebiście miło było Was poznać osobiście i choćby mnie kroili to za rok jestem na full time!!

P.S.: Wiem, że nie popisałem się jako rookie z tym spaniem w altance, ale za rok obiecuję poprawę... po prostu będzie zgon co wieczór ;)

* Ostatnie wiadomości

Odp: ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez Bonhart86
[12 Lipiec 2021, 12:16:37]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART III wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:23:02]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA - PART II wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:22:12]

ZLOT 8 - Sulejów 27-30.05.2021 - HISTORIA wysłana przez KSGBOY
[09 Lipiec 2021, 09:20:52]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez chemik81
[24 Czerwiec 2021, 00:09:52]

[10 Czerwiec 2021, 00:22:44]

[09 Czerwiec 2021, 15:54:20]

[09 Czerwiec 2021, 10:33:10]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Czarny24PL
[09 Czerwiec 2021, 00:16:18]

Bulls Fa 2 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 23:39:36]

Odp: Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 15:55:06]

Bulls #23 (2:2) wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:54:01]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Dlugi
[08 Czerwiec 2021, 14:34:27]

Last Dance Orlando- 3 trejd wysłana przez DE_LA
[08 Czerwiec 2021, 13:51:53]

Odp: Wyniki - sezon 23 wysłana przez Zabier
[07 Czerwiec 2021, 16:44:28]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska