DE_LA_RENTA

• 1 Odpowiedzi
  • 6142 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

DE_LA

DE_LA_RENTA
« dnia: 24 Luty 2016, 22:36:29 »
Witam wszystkich.Na imie mam Zbyszek w marcu skoncze 36 lat.Gdy mialem 17-18 lat chcialem miec wlasnie 30 pare by pracowac ,zarabiac wydawalo mi sie to fajne:)teraz chcialbym miec znowu 20:)
Ale przejdzmy do rzeczy.Urodzilem sie w Sosnowcu i mieszkalem tam przez 29 lat dopoki sie nie ozenilem(podobnie jak niektorzy z najwspanialsza dziewczyna na swiecie -Ania) i wyprowadzilem do zony do Jaworzna. 7 dni przed pierwsza rocznica slubu przyszedl na swiat moj syn Patryk.
Ukonczylem Technikum Kolejowe w Sosnowcu i pracuje wlasnie w tym zawodzie -jestem maszynista pociagow towarowych.
Kocham pilke nozna i chyba nic tego juz nie zmieni(wiekszosc z was pomysli-"to co tu robisz?" ,jednak  7 klasie podstawowki wspolnie z kolegami odkrylismy cos innego niz pilka nozna czyli koszykowke.Byly to tylko amatorskie gierki na lekcjach w-fu czy godziny spedzane po szkole.Ogolnie kocham sport roznoraki i to w innych dziedzinach odnosilem sukcesy(2 mijesce w szachach na koloniach:) czy brazowy medal w pchnieciu kula na zawodach miedzyszkolnych )Jednak tak naprawde liczy sie pilka nozna potem koszykowka i boks.Taki czlowiek-orkiestra.Obecnie preferuje sportowy tryb zycia -zdrowa zywnosc,silownia,basen,rower i wycieczki w gory.To ostatnie stalo sie moja pasja-swietny wysilek fizyczny z poczuciem wolnosci na szczycie:)
Podobnie jak u Kamyka usmiech praktycznie nie schodzi z mej twarzy.
Wracajac do koszykowki ,bo o tym jest portal wychowalem sie na meczach kiedy krolowali Chicago Bulls lecz pierwszym finalem jaki pamietam to 4-0 dla Houston Rockets z Orlando Magic. Jednak nigdy nie kibicowalem Bykom, zawsze sie cieszylem z ich porazki poniewaz mieli u siebie nadczlowieka-Jordana i zawsze kibicowalem slabszym.Moim ulubionym klubem  stalo sie wlasnie wtedy Orlando i ich zawodnik "Penny"Hardaway(byl takim sympatycznym chlopcem z twarzy).Jednak nie tylko Orlando kibicowalem i bardziej identyfikowalem sie z zawodnikami.Kemp,Mcdyes,Kidd,Garnett,Finley,czy Chris Webber.Moglbym wymieniac tak bez konca .Poprostu lubilem wszystkich poza Jordanem:)
W NBA zagralem chyba wlasnie w Technikum po raz pierwszy, a raczej napewno na komputerze i bylo to bodajze Nba Live ale nie pamietam ktora wersja.Gralem caly sezon z Cpu zapisujac w zeszycie kazdy mecz wszystkie statystyki kazdego zawodnika jakie mial w danym meczu.Do dzis uwielbiam te cyferki.Jednak w raz z koncem technikum zniknelo jakies szczegolne zainteresowanie NBA,bodajze TVP2 przestali nadawac mecze,a raczej ten jeden skrot w piatkowe popoludnie.Przypomnialem sobie o NBA gdy jak wspomnialem przeprowadzilem sie do zony kupilem duzy (tak naprawde pierwszy telewizor w zyciu bo za kawalera byl mi niepotrzebny ,bo bylem gosciem w domu)i do tv dolozylem CANAL+ ,a tam byly transmitowane mecze.Wrocily wspomnienia , dokupilem playstation z czasem i do PRO EVOLUTION  dolozylem NBA 2K14.I to byl strzal w 10.Zafascynowala mnie ta gra o wiele bardziej niz pilka,byla szybsza wieksze emocje , w sumie bez porownania.Ciesze sie ,ze poznalem Was i ze moge z Wami pograc.Sprawia mi to frajde , duza frajde.No to chyba tyle
P.S. sorry za to,ze nie ma polskich znakow ale mam taki dziwny laptop ,ze nie ma :)oraz sorry za styl tego tekstu.Zawsze pisze lub mowie to co mysle i to w jaki sposob opisalem swoja osobe poprostu bym opowiedzial:)
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2016, 09:41:52 wysłana przez DE_LA_RENTA »

*

Tevski PL

Odp: DE_LA_RENTA
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2019, 08:34:20 »
Statystyki z gry w zeszyciku - kurcze robiłem to samo!

* Ostatnie wiadomości

Odp: Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[Dzisiaj o 19:53:34]

[Dzisiaj o 19:53:04]

[Dzisiaj o 19:52:27]

[Dzisiaj o 19:51:42]

[Dzisiaj o 19:51:08]

[Dzisiaj o 19:50:18]

Portland trail blazers - season 16 wysłana przez picekwwa
[Dzisiaj o 19:49:34]

GAME 15 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 19:01:28]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 18:48:43]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Czarny24PL
[Dzisiaj o 16:56:22]

Odp: Sacramento Kings - sezon 16 - PSN chemik81pl wysłana przez chemik81
[Dzisiaj o 16:25:13]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez Zaga_Kalisz
[Dzisiaj o 12:32:54]

GAME 14 wysłana przez przemekkw
[Dzisiaj o 12:31:28]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez CrespoFella
[Dzisiaj o 12:25:30]

Odp: Wyniki - sezon 16 wysłana przez DE_LA
[Dzisiaj o 00:00:49]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska