New Orleans Pelicans [14-15]

• 29 Odpowiedzi
  • 13063 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

skipim2

New Orleans Pelicans [14-15]
« dnia: 23 Września 2015, 16:45:29 »

Magic - L 81:82 ocena: 4
Lakers - L 62:87 ocena: 3-
Hawks - W 85:64 ocena: 4
@ Bucks - W 76:66 ocena: 5-
Suns - L 41:74 ocena: 5-
@ Wizards - W 81:63 ocena: 5-
@ Hornets - L 69-74 ocena: 5
Spurs - L 73-75 ocena: 4
@ Kings - W 88-65 ocena: 3+
@ Clippers - L 84-81 ocena: 4
@ Pacers - L 62:70 ocena: 4
@ Knicks - L 71:79 ocena: 5-
@ Pistons - W 80-72 ocena: 4
@ Raptors -  W 73:68 ocena: 3+
@ 76ers - W 70:65 ocena: 4+
@ Heat - L 71-75 ocena: 4
Rockets - L sim...
Grizzlies - W 75-67 ocena: 3+
Mavericks - L 41-57 ocena: 4+
@ Trail Blazers - L 66-76 ocena: 4-
Warriors - L 78-83 ocena 3+
Thunder - W 76:71  OT ocena: 3+
Jazz - L 72-75 ocena: 4+
Nets - W 73-61 ocena: 4
@ Bulls - W 80-79 ocena: 5
Celtics - L 74:72 ocena: 4
Cavaliers - L 77:86 ocena: 5-
@ Nuggets - W 79-77 ocena: 4+
Timberwolves - W 63:61 ocena: 5-
« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2015, 00:12:53 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [1-0]
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Października 2015, 23:49:42 »
Inauguracja sezonu przypadła na mecz z ekipą Timberwolves. Już na starcie zgłosiłem przeciwnikowi, że mam opóźnienie, ale podjąłem próbę rozegrania meczu.
Początek, jak i całe spotkanie bardzo wyrównane. Po stronie Pelicans z meda i na lagu ceglił niemiłosiernie ZBo, a wynik trzymał Deng (pierwsze 8 pkt, 2/2 3pt i kontra). U przeciwnika gra opierała się na duecie CP3/K Middleton, którzy w sumie zdobyli ponad połowę pkt zespołu (34). W cały meczu żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi większej niż 5 pkt. Końcówka meczu to punkt za punkt i głównie dzięki dograniom pod dziurę do Zacha Wilki nie odskoczyły. Na 18 sek prze końcem prowadziliśmy 3 pkt, ale celną trójką popisał się CP3. Ostatnia akcja należała do Pelikanów i Tonyego Parkera, który wykorzystał zasłonę i w ostatniej sekundzie trafił decydujący rzut z pół dystansu, a dodać należy, że skutecznością nie grzeszył (3/12).

MVP: Randolph 18 pkt, 8 reb, 2 ast, 1 blk
Warte odnotowania:
Parker 9 as i game winner.
Deng 4/4 3pt

Ocena przeciwnika 5-
« Ostatnia zmiana: 18 Października 2015, 23:58:00 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [1-1]
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Października 2015, 22:41:15 »
Drugi mecz rozegraliśmy u siebie z ekipą Mavs. Początek obiecujący - rozpoczynamy od prowadzenia 5:0. Od II kwarty niestety Mavs punkt po punkcie budowali swoją przewagę i poza kilkoma zrywami nie udało się nawiązać walki. Niska skuteczność w ataku, a z drugiej strony celne trójki i pewna gra Vucevica na pół dystansie i pod koszem. Mecz bez historii zakończył się wynikiem 51:71, ale zapisało inaczej.

Ocena przeciwnika: 4+

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [1-2]
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Października 2015, 18:57:43 »
Trzeci mecz rozegraliśmy z ekipą, która ukradła nam nazwę - Hornets  :P
Pierwsza połowa pod moje dyktando. Systematyczna gra w post, na pół dystansie oraz świetna dyspozycja Z Bo (26 pkt 10/12 fg) doprowadziły do wygranej 37:32. Trzecią kwartę mocno rozpoczął przeciwnik i szybko zniwelował przewagę, a nawet wyszedł na prowadzenie. Od tego momentu wyrównana walka,. prowadzneie zmieniało się kilkukrotnie. Końcówka lepiej rozegrana przez Aldridge'a, który trafia ważny rzut przez ręce. Jeszcze trójką odpowiada Parker, ale to wszystko na co było nas stać.
Zawiodłą skuteczność (głównie za 3pt 3/15) i mimo większej ilości oddanych rzutów przegrana stała się faktem.

MVP: Aldridge
Ocena przeciwnika: 5

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [1-2]
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Października 2015, 15:57:12 »
Kolejny przeciwnik do Celtics Pulmana. Niestety kolejny raz płacimy frycowe. Przerwa od basketu w sezonie 2014/15 daje się we znaki.
Wyrównane spotkanie. Celtics całą grę opierali na duecie Gasol-Kaman (trochę za dużo up&under Gasola). W szeregach pelikanów wynik trzymali Parker i Z Bo (po 21 oczek).
Kluczowy moment meczu przy stanie 72:72 to trochę przypadkowy, ale celny fade away Matthewsa (mimo bliskości obrońcy). Pozostało nam 0,8 sek i rzut rozpaczy Parkera nie miał prawa znaleźć drogi do kosza.
Trzecia porażka stała się faktem.

Ocena przeciwnika: 4

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [1-6]
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Października 2015, 01:05:22 »
CZARNA SERIA TRWA

Mecz z Lakers mimo wyrównanego początku toczył się w bardzo szybkim tempie.U przeciwnika niemal każda akcja przechodziła przez Westbrooka. Do przerwy przegrywamy 5 pkt. W drugiej przeciwnik odskakuje i gra na skuteczności 54% fg i 62% 3pt przy moich 42/27.
W 4q przeciwnikowi odkleił się palec od turbo i było spokojniej.

Ocena przeciwnika: 3-
Za budowanie akcji na zasadzie biegania na turbo od jednej do drugiej strony aż zgubi się obrońca lub wjeździe Westbrookiem. W 4q przy przewadze ~20 pkt nagle koniec turbo, inny mecz.
« Ostatnia zmiana: 24 Października 2015, 01:06:54 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

« Odpowiedź #6 dnia: 24 Października 2015, 14:28:18 »
Pelicans - Jazz

Kolejny wyrównany pojedynek. Dzięki lepszej skuteczności za 3 (47% do mojej 27%) zwycięską ręką wychodzi z niego drużyna z Utah. Dla przeciwnika wynik trzymał trafiający mimo obrony Chandler oraz trójki Gordona i RJ Huntera (wtf?) + 10 zb w ataku przełożonych na 13 pkt drugiej szansy.
Dziwne zachowania mojej obrony, która przecinała podania, odbijała piłki, ale ich nie przechwytywała, co później kończyło się punktami.

Ocena przeciwnika: 4+

*

skipim2

« Odpowiedź #7 dnia: 24 Października 2015, 14:35:32 »
Pelicans - Spurs
Patrząc na bilans spodziewałem się trudnego spotkania. Od początku jednak trzymałem wynik blisko i z reguły prowadziłem kilkoma punktami. Wchodziły trójki (9/13), ale nie wpadało spod kosza i w kontrach (gubione piłki w niewyjaśnionych czasami okolicznościach).
Dobry mecz rozgrywał Parker (8/11 fg) i nieźle z ławki Ginobili. U rywala kluczową, a w zasadzie jedyną odpowiedzią był Leonard (37 pkt, kolejny zawodnik 8 pkt), który trafiał trójki z ręką, kończył na pół dystansie i layupy pod koszem mimo asysty obrońcy. To wszystko wydawało się mało, bo mieliśmy zwycięstwo na wyciągnięcie ręki, jednak na 7 sekund przed końcem przy prowadzeniu 73:72 i kontrze 2na1 Parker zamiast do Randolpha podaje do zawodnika cofniętego prawie na połowie - przechwyt i podanie do Leonarda, który kończy akcję dunkiem z faulem.....

« Ostatnia zmiana: 24 Października 2015, 14:38:22 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [2-8]
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Października 2015, 21:05:30 »
W krótkim odstępie czasu rozegraliśmy 2 mecze:

vs Knicks

Otwarcie dla Pelikanów. Grę tradycyjnie prowadził Parker, a trafiał ZBo. Od startu II q było już tylko gorzej. Knicks konsekwentnie grali na Conleya, który się nie mylił, deskę trzymał Sullinger. Punkty dorzucał również Derozan. Przeciwnik cały czas utrzymywał 4-8 pkt przewagi. Było kilka okazji do nawiązania walki, ale niestety rzuty, nawet z otwartych pozycji nie znajdowały drogi do kosza, a w momencie, gdy Zach nieatakowany spudłował dunka (przy różnicy ~4 pkt) już się poddałem. Udawało się być w grze mimo gorszej skuteczności 48% do 54% i różnicy w ilości FT 9-18 przeciwnika.

Ocena przeciwnika: 5-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zaraz po porażce ruszyliśmy do boju przeciw drużynie Suns. Szybko okazało się, że mecz będzie bardzo jednostronnym widowiskiem (?). Docenić należy dobrą obronę przeciwnika, ale to ile rzutów z lepszych pozycji przestrzeliłem to pozostanie słodką tajemnicą. 30% fg i 1/16 3pt nie pozostawia złudzeń.

« Ostatnia zmiana: 27 Października 2015, 21:09:30 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [2-8]
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Października 2015, 21:16:05 »
Przełamanie.

Tak chcę traktować wynik meczu przeciwko Czarodziejom ze stolicy US and A.
Mecz na początku prowadzony był punkt za punkt. U Pelikanów tradycyjnie punktował ZBo (19 pkt 8zb). Odpowiadać próbował Blake i Rose. Od startu drugiej kwarty przejęliśmy jednak inicjatywę i wyszliśmy na prowadzenie, którego już nie oddaliśmy. Wreszcie miałem wrażenie, że moja obrona coś znaczy. Popisaliśmy się również kilkoma efektownymi blokami i dziwnymi faulami przy rzucie oraz flagrantem 1....
 W ataku 6 zawodników zdobyło 8 lub więcej pkt. Wsparcie było również z ławki (32 pkt), Parker dołożył 10 asyst
W szeregach Wizards udany występ zaliczył Blake, ale zabrakło mu towarzysza, aby nawiązać walkę.

« Ostatnia zmiana: 27 Października 2015, 21:54:33 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [3-8]
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Października 2015, 12:46:38 »
Druga wygrana z rzędu, wow.
A tak poważnie liczymy w Nowym Orleanie, że będzie to początek dłuższej serii wygranych.

vs Nets 73-61

Od stanu 2:0 nie oddaliśmy prowadzenia przez cały mecz. Przewaga sięgała nawet do 22 pkt, ale rozprężenie, kilka strat zamienionych kontrami na punkty pozwoliło przeciwnkowi zmniejszyć różnicę.
Początek tradycyjnie należał do ZBo, który zdobył 10 pkt w 1q (w sumie 24 i 8zb 10/16fg). Otrzymał wsparcie od Denga (17 pkt 6/7 fg, 2/2 3pt) i Parkera (12 pkt, 10 as, 5/6 fg, 2/2 3pt).
W obozie przeciwnika szarpał Love i Mills, ale było to za mało na znowu dobrze dysponowaną obronę Pelikanów.

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [4-8]
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Października 2015, 23:22:15 »
vs Hawks 85:64

Przedłużamy serię - 3W
Mecz od początku pod moje dyktando. Dobre zawody rozgrywał Parker (18 pkt 12 as) słabiej Z Bo (10 pkt, 6zb, 5 as). Wsparciem z ławki był T Johnson zdobywca 12 oczek (5/8 fg).
Ponownie kluczem do wygranej okazała się solidna obrona (10 przechwytów przy 4 stratach) Dziurawił jedynie Shumpert (16 pkt). Mało akcji podejmowanych przez duet wysokich Gasol/Big Al, na których grę opiera drużyna Hawks (zaledwie 11 rzutów). Poza kilkoma zrywami mecz bez większej historii.

Ocena przeciwnika: 4 za odpuszczanie mojego pg pod koniec i przewracanie się przy kontrach

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [5-8]
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Listopada 2015, 00:22:13 »
vs Bucks 76:66

Mecz przeciwko Bucks, nie wiedziałem czego się spodziewać po nowym GM. Okazało się, że gra jest poukładana i nie pierwszy raz ktoś prowadzi team nba.
Początek słaby, nie trafiamy łatwych rzutów. Wystarczy wspomnieć akcję, gdy Zach sam pod koszem rzuca do kosza od spodu...przegrywamy 11-17.
Mając nadzieję na przełamanie gramy swoje. Skupiliśmy się na obronie, czego efektem było kilka łatwych punktów z kontry. Połowa 32:32.  Od początku 3q ruszamy do ataku i wychodzimy na kilku punktowe prowadzenie i nie oddajemy go do końca spotkania. Przewaga wahała się między 1-10 pkt i dzięki duetowi Parker/ZBo (17 i 18 pkt) wygrywamy kolejne spotkanie. Słabo zagrał Deng (4/10), którego kilka trafień za 3pt (0/5) mogło wcześniej uspokoić mecz.
Przeciwnik grę opiera na pick&rollu i rzutach Boshem (27 pkt), ale bez wsparcia pozostałych wynik nie mógł być inny.
Kolejny mecz z solidną obroną i przedłużamy serię do 4W

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [6-8]
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Listopada 2015, 17:08:31 »
vs OKC 76:71 OT

Początek meczu pod moje dyktando. Szybko udało się uzyskać kilku punktową przewagę. Dosyć niska skuteczność pozwoliła przeciwnikowi odrobić i wyjść na prowadzenie. Do przerwy 40:37 dla OKC. Zawodził Deng i Parker (obaj 2/9 fg) mimo to wygrywamy 3q 15:12. Na 40 sek prze końcem przegrywamy 66:62, ale dzięki dobrej obronie udaje się doprowadzić do remisu (wjazd Ginobili 66:64 i dobitka ZBo po niecelnym rzucie Denga 66:66). OKC ma ~14 sek przy stanie 66:66. Tradycyjnie podwójny pick na górze dla Lebrona, którego jednak na 2 sekundy przed końcem chase down blokiem zatrzymuje Splitter.
W dogrywce kontynuujemy solidną obronę, z które poza lebronem nikt sobie nie radził i wygrywamy spotkanie 76:71.

Muszę skrytykować grę przeciwnika, która opiera się jedynie na Lebronie. Pick albo wjazd pod kosz. Praktycznie brak gry w post, mało zagrywek. Dużo przypadkowych akcji kończonych rzutem w ostatniej sekundzie albo ratowanie się odegraniem, błędy 24sek.
Wisienka na torcie to rozegranie Lebronem całego meczu  ;) Pierwszy raz się z tym spotkałem. 40 + 5 OT.

Ocena przeciwnika: 3+

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [6-9]
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Listopada 2015, 18:06:27 »
vs Blazers 66:76 L
Przerwana seria 5W, ale walczymy dalej.

Początek spotkania dobry w moim wykonaniu. Skuteczne akcje spod kosza na przemian z rzutami z meda i 3pt.
Druga kwarta, jak się okazało była kluczowa dla całego spotkania. Pudłuje regularnie w miarę łatwe rzuty, layupy na kontakcie, gdy przeciwnik kończy wszystko lub jest odgwizdywany faul (moje 2 wolne do 15 rywala). Wychodzi na ~10 pkt przewagi, która utrzymuje się do końca meczu. Dobitką było dla mnie pudłowanie openów w momencie, gdy przeciwnik odpuszczał zawodnika z piłką próbując przechwytywać potencjalne podanie.
Szarpałem, trafiałem, ale w odpowiedzi zawsze wpadała trójka PTB po wydaje się tych samych zagrywkach  ;)

Ocena przeciwnika: 4-

Gra w zdecydowanej większości zagrywkami i pick&roll.
Niesmak pozostawiło dla mnie granie 3 zawodnikami po ~35 minut - Irving, Parsons i Millssap.
Pozostali oddali max 2 rzuty i ogólnie stanowią tło. Do tego ponad połowa rzutów - 28 z 55 to rzuty za 3pkt. Slider 3pt na 55 się kłania  ;)

Żeby nie było to sam nie grałem ambitnie, gdy musiałem odrabiać i szukałem krótkich akcji
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2015, 18:11:05 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [7-9]
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Listopada 2015, 19:22:39 »
vs Pistons 80:72 W

Nowy GM, więc nie wiadomo czego się spodziewać. Cały czas miałem poczucie, że tylko kwestią czasu będzie odskoczenie i kontrolowanie meczu. Byłem w błędzie, bo w szaleństwie czasami jest metoda. Spore tempo spotkania, pudłujący ZBo i tak naprawdę dopiero w 4q wyszedłem na ~10 punktowe prowadzenie, które rywal szybko zniwelował trójką w kontrze, trójką z 9 metra :) itd.
Mecz wygrany dzięki dobrej dyspozycji Parkera (18 pkt 11as, 8/12 fg), wsparciu z ławki Carter 12 pkt (5/6g) Dj Augustin 7 pkt, 6as i przede wszystkim zimnej krwi w końcówce.

Nie mam się czego bardzo przyczepić, ale zbyt duże tempo i za duży chaos + strzelanie trójek to za mało na 5. Powodzenia.

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [8-9]
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Listopada 2015, 18:58:14 »
vs Bulls 80:79 W

Niesamowity mecz rozegraliśmy wraz z ekipą Bulls. Niepokonany zespół prowadzony prze Curryego szybko pokazał dlaczego jeszcze nie przegrali. Dwie pierwsze akcje i 2 trójki odpalił Curry. Na szczęście udało się również odpowiedzieć udanymi akcjami i trochę przystopować MVP, który oddał jeszcze w 1q kilka trudnych rzutów i zszedł do boksu. Mecz bardzo wyrównany, co widać po wynikach kwart. Jak tylko jedna z drużyn (głównie gospodarze) odskakiwała (na 3-5 pkt) przeciwnik odrabiał straty. Po stronie Bulls pierwsze skrzypce grał Curry (29 pkt, 7/15 3pt), ale prawdziwym jokerem był Bhullar, który zaliczył 16 pkt i 8zb (8/8 fg!!!). W ekipie Pelikanów grę prowadził Parker, słabiej grał ZBo.
W końcówce przy wyniku 75:77 ważną akcję przeprowadził Zach zaliczając 2+1.
Następnie, przy stanie 78:77 po rzucie zebraliśmy piłkę w ataku, podanie do niepilnowanego Denga, który jednak pudłuje wide open 3. ok 28 sekund pozostało Bykom. Piłkę kozłuje Curry, który myląc obrońcę wjechał pod kosz i trafił floatera - 78:79 Byki. Pozostało nam 13 sekund. Z zimną krwią Parker wykorzystał zasłonę i nieatakowany odpalił jump shota - bang! 80:79 i 1,3 sek do końca.
Przy wznowieniu z autu Curry niepilnowany otrzymuje piłkę za łukiem, ale obracają się w powietrzu nawet on nie mógł trafić takiego rzutu.

Przewagę mieliśmy na półdystansie, gdzie rywal zdobył jedynie 4 punkty, przy naszych 28.
Kluczem jednak była tylko 1 strata przy 9 stratach rywala! Nie przypadkowo liderujemy w tym względzie w całej lidze.

Po takich meczach mogę sobie tylko pluć w brodę, że zamiast rozegrać kilka sparów więcej na początku sezonu to rzuciłem się na mecze z czołowymi graczami  ;) Pewnie bilans wyglądałby lepiej.

Ocena przeciwnika: 5
« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2015, 19:20:37 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [9-9]
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Listopada 2015, 19:41:20 »
vs Kings 88:65 W

Mecz przeciwko ekipie Kings poza początkiem, gdzie graliśmy punkt za punkt okazał się dosyć łatwą przeprawą. Gdyby nie kilka głupich strat w pierwszej połowie prowadzenie mogło być jeszcze wyższe (45-30).
Skuteczna obrona, dobra skuteczność w ataku (57% fg, 40% 3pt) pozwoliło na kontrolę w meczu i spokojnie dogranie.
Ogromna przewaga w asystach, zbiórkach i bench points.
Wyróżnić można tradycyjnie ZBo - 24 pkt 9 zb(12/18 fg), Parkera 16 pkt 10 as. Nareszcie wsparciem z ławki był T Zeller 12 pkt, 4 zb.

Za odpuszczanie moich graczy z piłką i sposób grania, a bardziej pchania się Noelem.

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [9-10]
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Listopada 2015, 00:09:07 »
vs Heat 71-75 L

Od początku mecz nie układał się po mojej myśli. Niemiłosiernie pudłowaliśmy za 3pkt, co nie pozwalało wyjść na prowadzenie. Sporo przechwytów, których nie potrafiliśmy zamienić na punkty z kontry.
Przeciwnik utrzymywał przewagę, która w 4q sięgnęła 11 punktów. Przypuściliśmy ostateczny atak. Dzięki przyciśnięciu w obronie, kilku łatwym punktom i 2 trójkom Parkera doszliśmy na 2 punkty 71-73.
Niestety w ostatniej minucie meczu antybohaterem został Luol Deng. Najpierw nie trafił layupa w kontrze, a po kolejnej wybronionej akcji, na 15 sek do końca niepilnowany spudłował z rogu boiska. Heat zebrało i po wznowieniu zza linii, Green wsadem ustalił wynik.

Mecz mógł zakończyć się innym wynikiem, ale zwyczajowo zacząłem trafiać, gdy było za późno, by w kluczowym momencie i tak spudłować z otwartej pozycji  ;)

Idealny mecz rozegrał Gerald Green trafiając 9/10 w tym 6/6 za 3pkt...ogólnie Heat zaliczyli 8/16 zza łuku, co stało się kluczową statystyką. Cieszy to, że mimo znacząco gorszej skuteczności nawiązaliśmy walkę.

Trochę za dużo tych samych playsów w dodatku granych czasami kilka razy pod rząd.
« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2015, 00:10:59 wysłana przez skipim2 »

*

skipim2

Odp: New Orleans Pelicans [9-12]
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Listopada 2015, 21:04:05 »
Na wstępnie chciałem zaznaczyć, że granie po patchu to nieporozumienie.

vs LAC 81-84 L

Mecz zaczynamy od solidnego ceglenia. Mimo dobrych pozycji z bólem zdobywamy 13 pkt w kwarcie.
W drugiej zawodnicy się obudzili i do przerwy prowadzimy 37-29.
W drugiej połowie kontynuujemy walkę z własną grą, niewyjaśnionymi stratami (podanie przy wznowieniu w aut, ginobili do parkera na własnej połowie również  w aut), podczas gdy nie możemy przechwycić podań przeszywających moich zawodników...
Na starcie 4q w miarę bezpieczne - 8 punktowe prowadzenie, które jednak rywal niweluje dzięki jak sam określił "god mode". Wspomnę jedynie, że 4q zakończył na skuteczności 87% ( ::) ) trafiając co najmniej kilka rzutów z ręką. Przegrywamy 6 punktami, akcję 2+1 zalicza ZBo, obrona i ponownie akcja z faulem Parkera, który jednak nie trafia wolnego na chyba 5 sekund do końca (  ::) )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ciąg dalszy padaki

vs GSW 83-78 L

Przeciwnik rozpoczyna od celnej trójki Sullingera, ja open- cegła. Kolejna akcja bodajże wiggins w rogu oddaje rzut, ja podnoszę rękę do góry - faul i basket - 6:0, ja open - cegła, kolejna akcja i znowu trójka - 9:0. Gdy miałem ochotę wyrzucić pada przez okno zacząłem coś grać i pierwszą kwartę przegrywam 16-17.
Prowadzenie zmieniało się kilkukrotnie. Przeciwnik skupił się na obronie pod koszem, na obwodzie miałem mnóstwo miejsca i mnóstwo openów i oczywiście zaliczyłem 32/72 fg i 4/20 3pt. Kolejny raz ZBo nie trafia layupa zupełnie nieatakowany  ::)
Z drugiej strony leci trójka od MCW z obrońca i nawet Tyson Chandler okazuje się bestią w ataku - niepojęte.
GSW większość akcji grali pod dziurę, do tego 22 wolne, gdzie często tylko podnosiłem ręce....

za jazdy po zbiórkach

przed patchem średnio tracone <70 pkt po patchu >80 i nie potrafię wyjaśnić zachowań swojej obrony, a gdy do tego dojdzie pudłowanie openów nie ma możliwości wygrania meczu.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopada 2015, 21:14:27 wysłana przez skipim2 »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska