ZLOT 3 - Konopnica 10-12.06.2016 - HISTORIA

• 0 Odpowiedzi
  • 4402 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

KSGBOY

ZLOT 3 - Konopnica 10-12.06.2016 - HISTORIA
« dnia: 18 Stycznia 2017, 10:33:28 »

3 zlot odbył się w czerwcu 2016 w innym miejscu ze względu na to że Sulejów był niedostępny. Ośrodek w Konopnicy był świetny. Na jeszcze większym uboczu niż Sulejów, przy samej rzece. Na prawdę coś pięknego za nieduże pieniądze no i przede wszystkim w centralnej Polsce przez co wszyscy mieli w miarę równo.

Mimo szumnych zapowiedzi zjawiło się nas nieco mniej gdyż tylko 5 osób. Stwierdziliśmy że w czasie gdy trwa w Nation liga letnia jest mniejsze nakręcenie ludzi na ligę a co za tym idzie na zlot, także kolejne zloty to max w Maju!

Skład 3 zlotu maniaków NBA2K przedstawiał się następująco:
Długi, Wejwer, Pulman, PawełWaw i KSGBOY

Zlot oczami Wejwera:
W dniach 10-12 czerwca 2016 roku w miejscowości Konopnica odbyło się zgrupowanie reprezentacji NBA Nation. Zmęczeni wyczerpującym sezonem ligowym gracze musieli wykrzesać z siebie resztki swej energii, aby w malowniczej okolicy przygotowywać się do EURO 2016.

Pierwszy w ośrodku stawił się reprezentant T-Mobile - Długi. Miał on do pokonania najdłuższą trasę, ale jego służbowa fura wykonała niesamowitą robotę. Zaraz po nim stawiło się Wrocławskie Big Three - Pulman, PawelWaw i Wejwer. Chwilę po nich do trenującej już reprezentacji dołączył KSGBOY, którego nie powstrzymały nawet drobne perturbacje zafundowane przez nawigację.

Reprezentanci od razu zabrali się do roboty. Pół godziny na zakwaterowanie i ruszyli na trening. Najpierw kilkukrotnie musieli pokonywać trasę dzielącą ich od domków do grilla, przenosząc ze sobą cały ciężki prowiant. Później zabrali się już za konkrety.

Atmosfera na zgrupowaniu była niesamowita. Co prawda nie obyło się bez różnych ciekawych specyfików (których w pewnym momencie niestety zabrakło), ale koniec końców każdy się dobrze bawił.

Nie mogło oczywiście zabraknąć naszego ukochanego NBA 2k16, gdzie rozgrywaliśmy głównie mecze 2 na 2 (oczywiście graliśmy zgodnie z regulaminem obowiązującym w Nation). Dodatkowo uprawialiśmy hazard w najczystszej postaci. Długi cierpliwie przeprowadził szkolenie, a później ograł nas wszystkich w pokera.

Co tu dużo mówić. Wyjazd bardzo udany. Ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że bardzo fajnie jest spotkać osoby z którymi na codzień ścierasz się online. Jako, że na zjeździe byłem po raz pierwszy mogę z czystym sumieniem zachęcić wszystkich do uczestnictwa za rok (a może i wcześniej?)

Kilka faktów dotyczących zlotu:
1. Pięknie położony teren
2. Mieszanie wszystkiego co jest pod ręką jest błędem
3. Poranny pożar
4. Wyjazd na zakupy
5. Karty, karty
6. Kolejny raz gubimy smakołyki

Kilka fotek ale niestety bez nas. W momencie kiedy byliśmy na "chodzie" nikt nie myślał o robieniu zdjęć.
Te są z rana kiedy człowiek starał się dojść do tego co wczoraj robił.

Niestety pusta skrzyneczka:(

Stolik tysiąca uciech

Nasz sprzęt  ;)

Sobotnie miejsce grilowania oraz niedzielnego gaszenia pożaru o 7 rano

Nasze kosmiczne lokum

Miejsce piątkowej integracji

Miejsce piątkowej integracji

REASUMUJĄC: To już ostania część historii zlotów. Jeśli opis tych 3 zlotów nie zachęcił niektórych to już nie wiem co może spowodować wasz przyjazd na taki zlot. Możecie wierzyć lub nie ale na prawdę inaczej się gra z osobą poznaną.

Ja osobiście mam na 99% pewność że ktoś mnie nie wydyma jakiś tanim chwytem pod koniec meczu (czego osobiście nienawidzę jak ktoś gra fajnie cały mecz by w crunch time zacząć grać ISO, prawo-lewo, turbo i jazda na kosz czy tam inne pierdoły które nie są mile widziane w tej lidze - TAK WIEM W REALU TAK SIĘ GRA ale powtarzam Nation to nie REAL NBA).

Dzięki takim zlotom po prostu nabieramy do siebie SZACUNKU jako gracze.

I niech to będzie motto kolejnych zlotów
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2017, 12:15:28 wysłana przez KSGBOY »

* Ostatnie wiadomości

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Borsunio
[21 Września 2021, 11:30:58]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Cezar
[19 Września 2021, 13:41:44]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez brudzio13
[19 Września 2021, 12:28:36]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Cezar
[16 Września 2021, 18:15:26]

Odp: Dołącz do ligi NBA Nation / Join NBA Nation wysłana przez Majkel_OKC
[16 Września 2021, 17:46:50]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[14 Września 2021, 15:47:41]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Rezus9123
[14 Września 2021, 15:34:06]

Odp: PLAYBOOK, czyli ważne ogłoszenia administracji. wysłana przez Cezar
[13 Września 2021, 23:15:49]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez clicers
[12 Września 2021, 18:42:33]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez bARt48PL
[12 Września 2021, 15:34:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez przemekkw
[11 Września 2021, 18:43:24]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez szponters
[11 Września 2021, 12:09:17]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez DE_LA
[09 Września 2021, 21:50:25]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez endYWatta
[08 Września 2021, 23:34:21]

Odp: Wstępne zapisy na pierwszy sezon w NBA 2k22 wysłana przez Czupakabra666
[06 Września 2021, 20:52:20]

* Partnerzy

You Tube Facebook Toronto Raptors Boston Celtics Polska San Antonio Spurs Polska